מתלבט- לקנות הארדיסק חיצוני בUSB או להחליף את הHD בPS3? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט- לקנות הארדיסק חיצוני בUSB או להחליף את הHD בPS3?

Night

Recommended Posts

יש לי את גרסת ה40 ג'יגה, ואני מחפש דרך להעביר אליו סרטים בHD שזה 8 ג'יגה סרט.

יש לי 400 שקל להשקיע על עינייני האחסון, אני לא מוצא לנכון להשקיע יותר מזה.

הארדיסק חיצוני יש 120GB ב 290 שקל בבאג

ובKSP יש 320GB ב350 שקל. שניהם דגמים טובים אני מניח של WD.

הארדיסק חיצוני יאפשר לי להעביר קבצים להארדיסק של הסוני, ואני מניח שיהיה אפשר גם פשוט להריץ אותם ישירות ממנו בלי להעביר לHD של הסוני.

השאלה היא אם כדאי להשקיע חלק מהסכום בHD פנימי יותר גדול לסוני (2.5 אינצ' כמו של מחשבים ניידים).

אני יכול לקנות לו הארדיסק 160GB ב250 שקל של WD.

כי אני לא סגור על הביצועים שיתן ההארדיסק החיצוני בUSB2, ואם ובעיקר אם הסרטים ירוצו חלק..

יש גם את העיניין של ההתקנות של המשחקים, כל משחק של הסוני מתקין איזה 3 ג'יגה מידע על הHD הפנימי.

אני לא יודע אם המשחקים יוכלו להתקין את המידע הזה על הHD החיצוני ואיך יהיו הביצועים בצורה כזו.

שמעתי שיש פתרון של סטרימינג:

בעקרון אני לא אוהב לערב את המחשב בזה, מה גם שהמחשב למעלה והסוני למטה זה מייאש לעבור ביניהם בשביל לשנות הגדרות בסטרימינג כל רגע..

אז מה כדאי לדעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פירמוט HD חיצוני בגודל הזה בFAT32 זה קטסטרופה אחת גדולה, מספיק פעם אחת שלא תעשה safely remove hardware ויש לך סיכוי לא קטן לאיבוד מידע.

תשדרג כבר את הHD של הPS3 אם זה היה 360 הייתי אומר HD חיצוני וזהו, גם מרוויח HD חיצוני וגם מכניס בו מה שאתה רוצה.

HD חיצוני בPS3 דורש מבנה תיקיות מסויים ומערכת קבצים איומה.

בכל מקרה תשכח להעביר אליו סרטי HD מערכת הקבצים של הPS3 תומכת בקבצים עד לגודל של 4GB בלבד, לכן הדרך היחידה שלך זה לפצל את הסרט לכמה קבצים, וכמובן שלהמיר אותו לXvid/VOB או כל פורמט אחר שהPS3 מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים ולא מסכים עם מה שדובי אומר.

א. אכן צריך לעשות הסרה כמו שצריך של הUSB כשמחברים למחשב, אבל הסיכוי לכשל קטן וגם אם כן תאבד מקסימום קובץ אחרון ואפשר לסדר את זה בשנייה וחצי בול (ואפילו ויסטה מציעה כלי אוטומטי שמזהה את הבעיה ומתקן אותה ב2 שניות)

ב. חיצוני או פנימי - קבצים בPS3 הם עד 4 גיגה כתוצאה מFAT32, מה שלא כ"כ סיפור כי גם ככה תצתרך להמיר וVOB או MP4 ורוב הכלים האוטומטים עושים את זה אוטומטית ככה שזה אפילו לא מורגש.

ג. אני לא יודע על איזה מערכת תיקיות איומה ידידי מדבר - היא אינטואטיבית ופשוטה מאוד.

בקשר לשאלות שלך - אני משתמש בדיסק 120 גיגה של WD חיצוני ואני מעדיף את זה ככה.

הוא מספיק מהיר בהחלט לכל סוגי הקבצים כולל HD (בא אני אחסוך לך , הדיסק יותר איטי במשמעותית מאוד מהלימיט של החיבור , והדיסק מהיר לפחות כמו זה בתוך הPS3 אם לא קצת יותר) , מניסיון של שנה כמעט.

התקנות משחקים אי אפשר לעשות על דיסק חיצוני.

אני הלכתי על דיסק חיצוני בדיוק כדי לא להתעסק בהגדרות של הסטרימינג ובעיות בטופולוגית כתוצאה מאבטחה ברשת האלחוטית.

מעתיק פעם בשבוע 10 דקות קבצים מהמחשב ושאר הזמן הדיסק מבלה מחובר לPS3.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת התיקיות היא לא איומה, אבל מערכת הקבצים + מבנה תיקיות מחייב פשוט מגבילים את הHD החיצוני לתוסף PS3 בלבד השימוש היום יומי שלו מוגבל צטערת...

לא מבין למה להשקיע יותר במכשיר שלא יהיה בו כמעט שימוש מעבר ללהיות הזונה של הPS3 כאשר במחיר קטן יותר אפשר לקבל תועלת רבה יותר.

אני באמת לא יודע איזה לכל הרוחות אתה מחזיק בבית ולמה שבן אדם נורמאלי יפצל את הרשת שלו לVlanים או אפילו סאבנטים...

:screwy:

אבל משום מה יש לי הרגשה שלאף אחד לא תיהיה בעיה עם העובדה שהPS3 מוגבל לשרת streaming באותו סאבנט שהוא נמצא בו.

בגלל זה HD גדול שיכול לשמש גם למשחקים, דמואים, תוכן נוסף עדיף מHD חיצוני מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי , אני בכנות לא מבין על מה אתה מדבר.

אני משתמש בדיסק הזה גם לעיתים לדברים אחרים ואני לא מבין במה זה מגביל אותי? (חוץ מהFAT32 שפה כבר הסכמנו על ענין גודל הקבצים והניתוק)

בקשר לאיזה רשת אני מחזיק בבית , אני מחזיק רשת אלחוטית מאובטחת בנפרד לגמרי עי"י Check Point Safe@office , מוצר שמיועד לMSB.

היא מופרדת בSUBNET שונה וזה קצת עושה צרות לחיפוש MEDIA SERVER דרך הPS3.

(שוב , לא משהו שאי אפשר לפתור , שינוי ראוטינג , הפנייה לIP באותו סאבנט וכו, פשוט זה והעובדה שהמחשב שלי לא דלוק 24 שעות מונעות ממני להתעסק ולהגדיר אתזה).

את פארנויות האבטחה שלי ברשת הביתית נעזוב לדיון אחר כן? נסכם את זה שזה חלק מהתחום שאני עובד בו ואני מעדיף את הרשת הביתית שלי ככה.

דובי, הנקודה היא שבלי סמבה או משהו דומה - אין לך דרך יעילה להעביר את הקבצים לPS3! גם אם הוא מחובר ברשת לPC ולכן דיסק קשיח חיצוני קולע בול.

יש מבין?

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אין לי בעיה לפצל את הקבצים, התוכנה עושה זאת אוטומטית בזמן ההמרה.

כמה דברים:

1) אז HDD חיצוני (ואגב גם הפנימי?) לא יצור צאוור בקבוק שיגרום לסרט FHD לקרטע?

2) קראתי שיש מגבלה של 32GB לפרטישן בFAT32. זה נכון? אני לא אוכל ליצור פרטישן אחד של 320GB לדוגמא?

אם זה נכון אז איך הPS3 של ה80 ג'יגה מפורמט? :S

3) מה דעתכם על פשרה כזו:

DOK 8GB ב150 שקל

HDD 2.5" פנימי לסוני 160GB ב250 שקל

עם הDOK אוכל להעביר (אמנם בנגלות) את הסרטים ושאר המדיה ישירות לHDD הפנימי (אם בכלל 160GB יספיקו.? =\ במחשבה שניה זה לא הרבה סרטים, ולא דיברנו על והתקנות של משחקים)

4)בזמנו כשהתעניינתי נאמר לי שזמן המרה של סרט MKV לפורמט שהPS מכיר יקח דקות ספורות, כי x264 לא צריך לקודד מחדש.

היום קטדדתי בעזרת התוכנה mkv2vob וזה לקח 4 שעות בערך, להמיר. אני מפספס משהו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אין לי בעיה לפצל את הקבצים, התוכנה עושה זאת אוטומטית בזמן ההמרה.

כמה דברים:

1) אז HDD חיצוני (ואגב גם הפנימי?) לא יצור צאוור בקבוק שיגרום לסרט FHD לקרטע?

לא - מניסיון.

2) קראתי שיש מגבלה של 32GB לפרטישן בFAT32. זה נכון? אני לא אוכל ליצור פרטישן אחד של 320GB לדוגמא?

יש לי כרגע דיסק חיצוני 40GB שמפורמט ב FAT32 ולא נתקלתי בבעייה שתיארת.

אם זה נכון אז איך הPS3 של ה80 ג'יגה מפורמט? :S

הדיסק הפנימי של ה PS3 לא משתמש ב FAT32 אלא במערכת קבצים ייעודית של הקונסולה.

3) מה דעתכם על פשרה כזו:

DOK 8GB ב150 שקל

HDD 2.5" פנימי לסוני 160GB ב250 שקל

עם הDOK אוכל להעביר (אמנם בנגלות) את הסרטים ושאר המדיה ישירות לHDD הפנימי (אם בכלל 160GB יספיקו.? =\ במחשבה שניה זה לא הרבה סרטים, ולא דיברנו על והתקנות של משחקים)

4)בזמנו כשהתעניינתי נאמר לי שזמן המרה של סרט MKV לפורמט שהPS מכיר יקח דקות ספורות, כי x264 לא צריך לקודד מחדש.

היום קטדדתי בעזרת התוכנה mkv2vob וזה לקח 4 שעות בערך, להמיר. אני מפספס משהו?

איזה מחשב יש לך? אם בחרת רק לקודד לא אמור לקחת זמן, אם בחרת לקודד ולצרף כתוביות לוקח זמן (אצלי לוקח כחצי שעה לפרק בסידרה).

תודה

בכל מקרה, בלי שום קשר לתשובות - אני אישית קניתי דיסק קשיח 120GB אותו שמתי ב PS3 ואת הדיסק 40GB שהוצאתי מהקונסולה שמתי בקופסא חיצונית 2.5" ואיתו אני מעביר מהמחשב לקונסולה. פשוט וקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך של הובר נשמעת לי יותר חכמה.

1) דיסק קשיח נקודה לרוב פחות מהיר מחיבור ולכן אין סיכוי לצוואר בקבוק!

2)אולי בFAT16 , לא ב32 , ממש לא. יש לי דיסק חיצוני 120 גיגה מפורמט בFAT32

3) בדיוק מה שהובר כתב! אם אתה מתעקש על דיסק פנימי גדול יותר - תקנה דיסק 2.5" גדול ועוד מארז לדיסק 2.5 אינץ' (ללא צורך במתח) ואת ה40 גיגה שאתה מוציא תשים במארז.

להעביר על DOK זה ביזבוז ומרגיז מאוד , ככה לפחות עם 40 גיגה תוכל להעביר בכמות נורמאלית.

4) יש אופציה TRANSCODE - תעביר אותה לNEVER

כמובן שאם אתה מקודד מחדש ומוסיף / משנה דברים זה יקח הרבה זמן (אצלי לא כ"כ הרבה , גם סביבות החצי שעה לסרט ב720P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון גאוני, ככה גם ה40GB לא יעלה אבק.

אני כנראה אקנה מארז חיצוני, 90 שקל: http://www.dragonpc.co.il/product.asp?productid=3281

וHDD 2.5" 160GB ב250 שקל (דוד שלי דילר..)

השאלה היא: מה כדאי לשים במארז ומה כדאי לשים בסוני?

ועוד נקודה חשובה:

באותו סכום אני יכול לקנות HDD חיצוני 320GB, מה שאומר יותר מקום לאחסון, זה לא עדיף?

תודה :)

עריכה:

לגבי הtranscode, זה מזהיר אותי שאם אני שם אותו על never הסרט יכול לא לעבוד + הכתוביות לא יקודדו.

ניסיתי לקודד משהו עם כתוביות ולנגן במחשב, הכתוביות יצאו סימנים מוזרים ולא עברית.

איך אתם מכניסים כתוביות..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שכתוביות לא יעברו , כי הוא למעשה מקודד את הכתוביות בתור חלק מהגרפיקה.

בקשר לשאלתך - אני לא משתמש בכתוביות (וגם אם כן - בטח לא עברית)

הדיסק החיצוני הוא גם 2.5" או יותר גדול?

כי יותר גדול מצריך חיבור מתח חיצוני וזה כבר מסרבל.

אם 2.5 - חפש הוראות פירוק באינטרנט למארז וקנה אותו (ואת ההחלפה תעשה בעצמך)

והמארז נראה מדליק.

במצב כמו שלך ד"א - הייתי שם את הגדול בPS3 (בגלל התקנות משחקים, לי יש 60 , בינתיים זה מספיק , אבל בהחלט אפשר לסיים 40)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ליביו! :)

ה320GB אכן לא 2.5" ומצריך אז ויתרתי עליו.

אני אשים 160GB במכשיר ואת ה40GB במארז ככה שהוא יהיה חיצוני.

לגבי העדכון גרסא, עדכנתי אם אני לא טועה ל-2.35 שזה היה הכי חדש...

נקווה שהם יכניסו באיזשהו עדכון עברית לדפדפן (אין פתרון לעברית בשלב זה?)

מה הפתרון הכי טוב לכתוביות בעברית על הPS3?

חייבים לקודד כל סרט במשך שעות או שאני מפספס משהו? ממש מבאס העיניין הזה.

והאם גם בסטרימינג אין תמיכה בכתוביות?

godmoney, יש תוכנה בשם mkv2vob שעושה המרה. הינה מדריך טוב:

http://www.bitburners.com/articles/convert-mkv-files-for-playstation-3-using-mkv2vob/4022/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לעשות לכם סדר:

1. הארדיסק חיצוני חייב להיות מפורמט ב-FAT32. בגלל מגבלות הפורמט הזה אי אפשר לאכסן בו קבצים הגדולים מ-4GB. את הפיצול של הקובץ אפשר לעשות גם בזמן ההמרה עם MKV2VOB אשר יפצל לך אם תגיד לו. המגבלה של ה-32GB ל-Partition ב-FAT32 זה רק בפירמוט דרך . אפשר למצוא תוכנות פירמוט חינמיות ברשת שלא מוגבלות בצורה זאת.

2. ההארדיסק הפנימי אינו מפורמט ב-FAT32 אלא בפורמט ייחודי ל-PS3 אשר כנראה דומה לפורמט של . לכן הוא גם לא מוגבל בגודל הקבצים ל-4GB ותוכל להעביר אליו קבצים גדולים יותר.

אני קניתי הארדיסק חיצוני ורק אחר כך גיליתי את המגבלה של ה-4GB אשר עצבנה אותי לחלוטין. בגלל זה ההארדיסק החיצוני מצא את עצמו מחובר למחשב ומזרים את הסרטים ממנו ל-PS3 דרך הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על התגובה, סידרת לי כמה דברים בראש :P

נתקלתי בבעיה גדולה ועיקרית ואני רוצה לשמוע איך אתם מתמודדים, אם בכלל:

כתוביות!

ניסיתי לשים עכשיו קובץ DIVX+ קובץ SRT מה שאמור לעבוד, הם בעלי אותו שם, אבל הכתוביות לא עלו (הן בעברית אם היה לכם ספק).

מה עושים? :S

איך אפשר לצפות בסרט עם כתוביות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...