LG 20" LCD L2000CP - ב1970 ש"ח. S-IPS/MVA? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG 20" LCD L2000CP - ב1970 ש"ח. S-IPS/MVA?

ooooooo123asd

Recommended Posts

שימו לב לדף הבא בTMS, מסך של LG בעל פאנל איכותי (בכותרת כתוב S-, בגוף ההודעה MVA , במחיר מצחיק של 1970 ש"ח)

מישהו בדק, שאל....?

LG 20" LCD L2000CP S- Panel

הוסף לסל סקירות ¤1970

אחריות: אחריות שלוש שנים

מק"ט: L2000CP

LG 20

סקירות הוסף לסל

מפרט מלא

LG L2000CP S- PANEL

Panel MVA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדגם שמציע פאנל P-MVA הוא L2000CM שלא נמכר בארץ, בעוד ש-L2000CP שהוא גירסה מחליפה ל-L2000C מבוסס על S-IPS. חשוב לא להתבלבל עם L2000CN מבוסס ה-TN.

PRAD

אני מקווה לראות מתישהו ביקורות מקצועיות ל-L2000CP לגבי התאמתו לגרפיקת sRGB, מכיוון שהדגם הישן L2000C נכשל בבדיקות דיוק צבעים ב-behardware. בינתיים לשימוש משרדי מדובר במסך מצויין עם פאנל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת נראה לי שהDELL עדיף, אם נמצא אותו בכלל.

במידה ולא עדיף לרדת לVP930 או לזה?

אגב שאלה כללית, משתלם לקנות מסך של איזו ב2200 ש"ח 17'' הסדרה החדשה? או 19'' ב2500 ש"ח (S1931A)?

ממזמן יצא לי לראות מסך בעל פאנל VA זה היה ה971P וגם זה היה בחיבור VGA במקביל באופיס דיפו. וכל התיאוריות כאן והתגובות רק מחזקות את זה שאין מצב שאני קונה TN, ולכן אני שואל אם זה שווה בכלל.

כרגע אני עובד עם מסך 17'' המסך ליתר דיוק הוא F700B.

ולעבור ל20'', זה ענק מדיי, לא? לכן אני שואל אולי 17'' של איזו ב2100 ש"ח (L551) או ב2200 ש"ח (S1721H-GY) זה טוב? כי זה יהיה קצת גדול בהשוואה לעכשיו שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בדגם חדש מלפני כמה חודשים וחלק ממנועי החיפוש לזיהוי פאנלים לא עידכנו את מאגר הנתונים.

עפ"י המפרט הטכני ב-LG אכן יש ל-L2000CP פאנל ובנוסף לזה מצויינות זוויות צפייה 178/178.

אכן עדיף, כל עוד ניתן למצאו, בגלל שיש לו גם כניסות וידאו נוספות ורכזת USB ועפ"י הביקורות ב-xbit ניחן בדיוק צבעים טוב מהקופסא.

במידה ולא עדיף לרדת לVP930 או לזה?

לא מיוצר יותר.

אגב שאלה כללית, משתלם לקנות מסך של איזו ב2200 ש"ח 17'' הסדרה החדשה? או 19'' ב2500 ש"ח (S1931A)?

S1931 לא מיוצר יותר. הוחלף ע"י S1932. ה-17" האיכותיים של איזו טובים למדי, אך לא מצדיקים את המחיר (נועדו לגרפיקאים שלרשותם עמדת עבודה מאוד מצומצמת וצפופה), ועדיף כבר לקחת S1932 בכ-2400 שקלים.

ממזמן יצא לי לראות מסך בעל פאנל VA זה היה ה971P וגם זה היה בחיבור VGA במקביל באופיס דיפו. וכל התיאוריות כאן והתגובות רק מחזקות את זה שאין מצב שאני קונה TN, ולכן אני שואל אם זה שווה בכלל.

כרגע אני עובד עם מסך 17'' המסך ליתר דיוק הוא F700B.

אם ראית והתרשמת מה-971P לטובה, למה לא? יש לו דיוק צבעים טוב מהקופסא, הפאנל שלו אחיד למדי ויחס ניגודיות טוב בהרבה מכל TN 19". רק לא מתאים כל כך למשחקי FPS מהירים בגלל מריחות. אולי נותרו ממנו שרידים אחרונים באופיס דיפו.

ולעבור ל20'', זה ענק מדיי, לא? לכן אני שואל אולי 17'' של איזו ב2100 ש"ח (L551) או ב2200 ש"ח (S1721H-GY) זה טוב? כי זה יהיה קצת גדול בהשוואה לעכשיו שלי.

לא, מתרגלים במהרה לעבוד עם 20" כל עוד יושבים במרחק שלא קרוב מדי. לעומת 17" או 19" יש לו רזולוציה טבעית 1600X1200 המגדילה את שטח העבודה בכ-46%. אני ממליץ לעשות את המירב ל-2007FP ואם לא הצלחת להשיגו ה- L2000CP ייתן מענה טוב ליישומים משרדיים. עבור גרפיקה אני מעדיף להמליץ בינתיים על איזו S1932 או שאריות של 971P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הVP930 אומנם לא מיוצר יותר, אבל TMS מוכרים אותו, ואתמול דיברתי איתם יש אותו במלאי.

לגבי האיזו, אז עדיף לקחת אותם או כבר אם אין את הדל ולא את הפיליפס (ואני לא רואה משהו אחר באופק) להתפשר על TN?

אני שואל , כי כשראיתי את הסמסונג זה היה לפני הרבה זמן, וההבדלים לא היו שמיים וארץ. מינימליים היתי אומר (כנראה קשור לזה שהיה רק שומר מסך וזה חובר בVGA ועוד במקביל).

המסך כרגע לעבודה משרדית נטו, בעתיד כשאני אקנה מחשב חדש (נאמר עוד 3 חודש +- הוא ישמש לסרטים יותר ומשחקים יותר) בגלל זה אני נעול על הDELL.

השאל מה קורה איתו, פנדה קרובה אליי ואני מעדיף לקנות מהם. אבל אני לא יודע מה תמונת המצב, וTMS רחוקה אבל יש להם את המסך. דילמה. האם לחכות או לרכוש ממקום רחוק ואם תיהיה בעיה/פיקסל /ים שרופים - אכלתי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ויש ל-TMS את ה-VP930 הוא יתאים למשחקים מהירים מאוד וסרטים, אם אתה מתכנן בהמשך לנצלו לצורך זאת. גם ה- מצויינים למשחקים מהירים ולסרטים.

בקשר לפיקסלים שרופים ושאר רעות חולות - זה הסיכון המחושב שלך. אני רק יודע שעיסקאות מכר מרחוק בהזמנות אינטרנטיות עם תשלומים ניתנות לביטול, אם המסך מוחזר ארוז כמו שנמסר לך, ואתה משלם דמי ביטול עד 5% מערך העיסקה או עד 100 שקלים מהנמוך ביניהם לפי התקנון של החנויות.

לגבי ה-971P, כשהוא מחובר למפצל או נמצא ברזולוציה לא טבעית הוא פחות מרשים בוודאי לעומת מסכים עם רזולוציה טבעית מבחינת חדות טקסט. בבהירות נמוכה מאוד יחס הניגודיות נופל והוא נראה מעט עמום, לכן צריך להגביר את הבהירות (עם תוכנה) ואז מגלים שיחס הניגודיות משתפר משמעותית - בתנאי שהתאורה בתצוגה לא חזקה מדי. המסך של איזו S1932 צפוי להיות יותר מרשים מבחינת יציבות יחס ניגודיות סטטי לאורך כל טווח הבהירות. איזו, בדומה ל-NEC, מיישמת בדגמים האיכותיים שלה ניהול יעיל יותר של בהירות וניגודיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נסכם..

האיזו 17'' לא משתלם? מאיפה שאני קונה (המחירים רשמתי בהודעה הקודמת)

רק ה19'' של איזו משתלם?

NEC LCD 19 LCD1970NXp PVA

1640 ש"ח

נראה לי שהוא איטי כמו ה971P ויש סיכוי שיראו עליו מריחות?

ומה לגבי ה

NEC LCD 19 LCD1990FXp PVA

מסך איכותי? שווה השקעה של 2200 ש"ח למסך 19''? או שאם כבר עדיף להוסיף עוד 300 ש"ח ל1931 של איזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב לדף הבא בTMS, מסך של LG בעל פאנל איכותי (בכותרת כתוב S-, בגוף ההודעה MVA , במחיר מצחיק של 1970 ש"ח)

מישהו בדק, שאל....?

LG 20" LCD L2000CP S- Panel

הוסף לסל סקירות ¤1970

אחריות: אחריות שלוש שנים

מק"ט: L2000CP

LG 20

סקירות הוסף לסל

מפרט מלא

LG L2000CP S- PANEL

Panel MVA

ממש לא מכיר את המסך,אבל המחיר לא מצחיק כל כך אם ניקח בחשבון שהדל המקביל והפופולארי מאוד נמכר במכיר של 50 ש"ח יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם עיניי מטעות אותי כשאני רואה 18 חנויות שמוכנות למכור את הדגם הזה של DELL או שיש לי חוסר הבנה בסיסי במסך שאתה מחפש

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=473726

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, ה-Dell 2007FP כל עוד זמין ובר השגה הוא המסך הכי משתלם לשימוש ביתי וגם לגרפיקה בגלל שטח עבודה.

אם לא ניתן להשיג 2007FP בגלל מלאי שכבר נגמר, נניח מחר או בשבוע הבא, ה-L2000CP יומלץ רק לעבודה משרדית. כאשר תופיע ביקורת מקצועית שמראה כי לא מדובר באותו כיול צבע גרוע שמצאו ב-behardware, והוא למעשה מציג צבעים מאוזנים, אז יהיה אפשר להמליץ עליו לעיבוד תמונה.

לגבי EIZO S1721

S1721 נטול OverDrive בזמן שה-S1731 מכיל מנגנון כזה. לכן S1731 מתאים יותר להצגת וידאו ולמשחקים מהירים. בכל מקרה, אני לא הייתי משקיע ב-17" איכותי לבית. מדובר במחיר לא משתלם לעבודות משרדיות ביחס למסכי Dell ו-LG 20" מבוססי ה-IPS. כמו שאמרתי מי שיפיק תועלת מ-S1731/S1721 הוא צלם או גרפיקאי שממש אין לו מקום למסך 19" בעמדת העבודה שלו. אם יש מספיק מקום פיזי בעמדת העבודה לצורך עיבוד תמונה ברמה אמינה, שימוש משרדי מהנה וגיימינג הייתי משקיע ב-S1932 שהוא מתומחר הכי זול ב-IQPC, אם נחטף כל המלאי של Dell 2007FP בכל החנויות.

על ה-1970NXp אפשר לקרוא בביקורת ההשוואתית ל-19" איכותיים. לא מרשים בכלל. אחידות תאורה גרועה של פאנל מיושן ויתר מריחות בגלל היעדר OverDrive פוגמים בהמלצה חמה עליו. קשה לי להתלהב ממסכי NEC 19" מבוססי פאנל איכותי. הסיבה לכך נמצאת פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם עיניי מטעות אותי כשאני רואה 18 חנויות שמוכנות למכור את הדגם הזה של DELL או שיש לי חוסר הבנה בסיסי במסך שאתה מחפש

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=473726

בין זה שזה מופיע בזאפ או באתר של החנות או אפילו רשום במלאי לבין זה שהוא באמת במלאי המרחק גדול,תשלח מייל לחנויות תברר מלאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, orleans.

מה לגבי ה NEC LCD 19 LCD1990FXp PVA

מסך איכותי? שווה השקעה של 2200 ש"ח למסך 19''? או שאם כבר עדיף להוסיף עוד 300 ש"ח ל1931 של איזו?

והתייחסות אחרונה לאיזו 1931, משתלם ב2450 ש"ח ?

אני מכין את הקרקע למקרה ש (ומקווה שהוא לא יגיע) שה2007WFP לא יהיה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-1990FXp מכיל פאנל S-PVA. ביקורת מקצועית מצאתי כאן. הוא לא מסתובב מצד לצד לפי הביקורת, והתגלה כלא מתאים למשחקים מהירים. אני מבין ממנה שלקדם-דפוס ועיבוד תמונה הוא לא כוייל מספיק טוב מבחינת דיוק בצבעים. בנוסף לזה תנאי האחריות של NEC פחות עדיפים מאלו של EIZO על רכיבי אלקטרוניקה (3 שנים לעומת 5).

אני לא בטוח אם עדיין תוכל למצוא S1931 בחנויות. רוב החנויות מזמינות EIZO מהיבואן ולא מחזיקות מותגי יוקרה במחסן. חלק מהחנויות כבר החליפו הצעת מחיר מ-S1931 ל-S1932, וזה אומר שאי אפשר להשיג S1931 מחו"ל, ואכן איזו העבירה אותו באתר שלה לסטטוס של Discontinued. בכל מקרה בזאפ הוא יקר יותר (2560) מהיורש שלו, S1932, ב-IQPC.

תבדוק עוד מחר בכל החנויות, כולל אלו שמאוזכרות בפוסטים אחרים, מי יכולה לספק לך 2007WFP או 2007FP. יחסי התצוגה שלהם עדיפים עבור . ב- 19", קיים יחס תצוגה 5:4 כך שיש שטח יותר מבוזבז בסרטי פורמט רחב לעומת ביחס 4:3 של 20" רגיל כ-2007FP (ב- 2007WFP בפורמט רחב יותר אופטימליים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...