בזק מעלה את מהירות האינטרנט: תציע גלישה ב-20 מגה-ביט בתוך שנה וחצי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק מעלה את מהירות האינטרנט: תציע גלישה ב-20 מגה-ביט בתוך שנה וחצי

german103

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היום כמעט לכל המרכזיות של פרוסים סיבים אופטים ומהמרכזיה לבתים פרוסים כבלי נחושת.

העלות היקרה ביותר בפרוייקט מסוג - עד הבית הוא עלות החפירות ולא נראה לי שבזק תלך לכיוון הזה.

המקום היחיד שפורסים סיבים אופטיים עד נקודת הקצה זה לבתי עסק ואולי זה המהלך שבזק תלך לקראתו.

מאיפה הבאת את השטות ש HOT יכולה להציע 32MB (אם כבר אולי אתה מדבר על 32Mb -יש הבדל גדול בין ביט לבית)

32MB = 256Mb הגזמת קצת, לא?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את השטות ש HOT יכולה להציע 32MB (אם כבר אולי אתה מדבר על 32Mb -יש הבדל גדול בין ביט לבית)

32MB = 256Mb הגזמת קצת, לא?!

כשאומרים 32MB מתכוונים ל32 לפני החילוק , ובדרך כלל כשמדברים על מהירויות לא מדברים על אחרי החילוק, ואם כן אז אומריםXXX לשנייה, או 1MBPS או 5MBPS לדוגמא

אני לא מאמין שנראה FIOS לפחות עד שנה-שנתיים הבאות

ובקשר לHOT, כי אכן מסוגלת למהירויות יותר גבוהות , ואין שום קשר לרגולטור , אבל למה לה כל עוד היא מספקת את המהירויות הכי גבוהות בשוק???

אין תחרות=אין קידמה

עד שHOT לא תהפוך להיות יותר חזקה ובזק תרד ממעמד המונופול אנחנו צפויים לסבול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אז גם לזה לי תגובה.

הכתבה של As-21 מדברת על "נטוויז'ן-ברק".

אישית, אני מעדיף לרסק זכוכית, לאכול אותה ואז לחרבן הכל לפני שאני חוזר לברק ולחסימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו וניכנס קצת לפרופורציות.

עוד שנה וחצי כלומר לפי התכנון זה יהיה בתחילת 2010 , מה שאומר שמעשית אפשר לצפות לזה ב2011 :-)

עד אז תשתיות ברחבי העולם ישתדרגו גם הן, ובכל מקרה נישאר הרבה מאחור.

אני מסכים שהבעיה היא לא התשתית הפנימית אלא היציאה החוצה (הכבלים של MED1 שמחברים את הקטנה ליוון איטליה ועוד)

אבל לא מסכים לטענה ששיתוף קבצים דורש המון תקשורת עולמית, הרי מספיק שמישו אחד בארץ הוריד את הקובץ וכבר יש לך תקשרות מהירה פנימית שתפיץ אותו בכל הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס... לקח לי זמן להבין שהם דרעק של ISP...

מה שכן, עכשיו אני ב 014 והקצב מ RS עושה לי חשק לקנות פרימיום... פשוט תענוג להוריד מכל השרתים ב 600KB (לא WAREZ חס וחלילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו וניכנס קצת לפרופורציות.

עוד שנה וחצי כלומר לפי התכנון זה יהיה בתחילת 2010 , מה שאומר שמעשית אפשר לצפות לזה ב2011 :-)

עד אז תשתיות ברחבי העולם ישתדרגו גם הן, ובכל מקרה נישאר הרבה מאחור.

אני מסכים שהבעיה היא לא התשתית הפנימית אלא היציאה החוצה (הכבלים של MED1 שמחברים את הקטנה ליוון איטליה ועוד)

אבל לא מסכים לטענה ששיתוף קבצים דורש המון תקשורת עולמית, הרי מספיק שמישו אחד בארץ הוריד את הקובץ וכבר יש לך תקשרות מהירה פנימית שתפיץ אותו בכל הארץ.

זה מה שהספקיות ניסו לעשות - להקים שרתי קאש גדולים שינטרו וייאכסנו באופן קבוע תכני P2P פופולרייים.

אנחנו יודעים שהרוב המוחץ של התכנים שיורדים ב-P2P הם לא חוקיים, וזה חושף את הספקיות לתביעות ענק מחברות בארץ ובחו"ל (למעשה כל חברה בעולם שהוציאה תוכנה כלשהי לשוק תוכל לתבוע אותם), עורכי הדין שלהם יעצו להם לבטל את השרתים הנ"ל וככה הם עשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...