EIZOs1932 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EIZOs1932

theoherzel

Recommended Posts

קניתי את המסך לפני שבועיים

ממעט השימוש שעשיתי בו עד כה, הוא מדהים.

חדות ודיוק צבעים מצויינים, הפריסטים שימושיים מאוד (לתצוגת טקסט, תמונות, מרחב SRGB, תכנון CAD..), חיישן הFINE CONTRAST די שימושי.

שיחקתי בו קצת ב- ו-CRYSIS ולא הבחנתי במריחות בכלל.

ממליץ בחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עלה?

מאיפה קנית?

יש התחייבות בחנות ל0 פיקסלים שרופים, ומימשת את זה ובדקת שיש לך 0 פיקסלים שרופים/תקועים?

יש מצב לתמונה עדכנית של המסך, איך הוא משתלב עם השולחן עבודה, וגם איזו רגלית יש לך (באתר ראיתי שיש לו 2 סוגים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המסך ב-IQPC,

עלה 2443 ש"ח אם אני זוכר נכון.

הרגל שברשותי היא ה- SH:

"The height adjustable stand provides 100 mm of vertical adjustment, 70° swivel and 30° tilt, and portrait mode display"

המסך מאוד נוח לעבודה, העיניים לא מתעייפות גם לאחר זמן קריאה ממושך ברזולוציה המקסימלית של 1280*1024

בקיצור EIZO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא נועד בעיקר לגראפיקאים. אתה גראפיקאי/מתעסק בתמונות/וידאו או משתמש ביתי כמונו מן השורה שהלך וקנה מסך איכותי ויוקרתי?

בקשר לקנייה, הלכת לשם ולקחת אותו ובדקת הכל לפני? או ששלחו לך בדואר? (אני לא גר באשדוד)

יש מצב שתצלם את המסך עם סביבת העבודה שלך, לראות איך הוא משתלב על השולחן ואיך הוא באמת ולא בתמונות "להמחשה בלבד"? זה יעזור מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושים שלי במסך הם עריכת (פוטושופ וכו), קצת משחקים ואינטרנט.

קניתי את המסך לאחר התייעצות עם בעליו המאושר של EIZO 1931, (חיפשתי בהתחלה את ה-1931 אך המליצו לי לחכות לדגם החדש 1932).

המסך לא נועד רק לגרפיקאים, זמן התגובה שלו מצויין 8MS ומאפשר גם משחקים מהירים, צפיה בסרטים וכו'.

נכון שהוא יקר ממסכי 19 אחרים אך הוא שווה את ההשקעה.

אספתי את המסך מהחנות, אך לא פתחתי אותו שם.

לגבי - אשתדל להעלות בימים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל/ים בין ה1931 ל1932 [פנדה אמורים לחזור אליי אם תשובות אם ה1931 קיים בכלל במלאי וכנ"ל לגבי ה1932) ?

מי הוא בעליו המאושר של ה1931? יש קישור לנושא בפורום שהוא חווה עליו דעת או ביקורת?

אגב, גם לאיזו יש מסכים עם פאנל TN. הייתי מופתע. חשבתי שהם מייצרים רק מסכים איכותיים (ויקרים).

שאלה נוספת בקשר לאיזו, הם כמו לדוג', שלוקחים כסף על ה"מותג" או כל שקל מושקע במסך עצמו?

לגבי התמונות - מחכה בכיליון עיניים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי (וע"פ האתר של EIZO) דגם 1931 לא מיוצר יותר, 1932 מחליפו.

בין השיפורים (מהאתר של EIZO )

2500:1 Dynamic Contrast with ContrastEnhancer

New OSD Menu

The FlexScan S1932 utilizes a new, intuitive OSD menu. The OSD items are divided into stages and icons are positioned directly above buttons for easy identification.

תמיכה ב-HDCP

ועוד...

לדעתי כל שקל מושקע במסך.

מצאתי לינק לביקורת על 1931: http://www.prad.de/en/monitore/review-eizo-s1931sh-bk.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

*בקשר לשיפורים, יש שיפור משמעותי/עיקרי? עזוב נתוני יצרן.

*מישהו בכלל קונה מסך איזו פאנל TN? כי כאן נראה לי שבאמת הם לוקחים כסף על כלום. מסך 19'' בעל פאנל TN ב2300 ש"ח. נראה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע בדגם הקודם היית צריך דוקטורט בכדי לעבוד עם הממשק OSD שלו

הממשק הנוכחי נוח בהרבה, לקונטרסט הדינמי יש משמעות בסרטים

HDCP נחוץ לצפייה בתכני HD מוגנים.

לגבי TN - הייה בטוח שזה לא איזה CHIMEI.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הTN, אני בטוח שאף אחד בארץ לא קנה מסך TN של איזו. לפחות לא השפויים.

שבחצי מחיר יש מסכי TN למשל של , אולי יש לו ארגונמיה עדיפה במקצת. אבל כפול מחיר - עוד 1200 ש"ח לא נראה לי משתלם, בכלל לא.

אני אבדוק מה קורה עם הדל, אם הוא לא יגיע, נילך על האיזו 1932. תודה.

רק תגיד, בפנדה כתוב 1932SH-BK, ובIQPC רק 1932. מה ההבדלים? מה זה הSH ומה זה הBK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...