מבקש המלצה ללוח אם טוב שיתמוך ב SLI של 8800GTS וב OC למרובע ליבות במחיר סביר - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה ללוח אם טוב שיתמוך ב SLI של 8800GTS וב OC למרובע ליבות במחיר סביר

sadotd

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני צריך איכותי שיתמוך בזוג 8800GTS של 640MB :

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=3728404&CatId=2514

וכן אם יש לכם המלצות נוספות בעיניין כמו ספק/קרור לכזה לוח זה יתקבל בברכה.

אני מעוניין בלוח שאוכל לבצע בו OC ל Q9300 או ל Q6700 (ד"א מי מהשניים יותר מומלץ??)

תודה לכולכם :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q6700 לOC. אני הייתי בודק את הAsus P5N-D. אל תשכח שאתה צריך גם ספק מספיק חזק שיעמוד במערכת ומארז קריר. הכרטיסים האלו די חמים. ד"א של הכרטיסים האלו לא מומלץ, הם עם הליבה הישנה והם חלשים אפילו מה8800GT. עדיף של ה8800GTS, אז גם יוצא 9800GX2 אבל מעט חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jochman בבקשה, תסביר את עצמך לגבי הכרטיסים בצורה טובה.

ל8800GTS יש כמה סוגים. (320/640/512 מגה בייט זכרון)

השניים עם ה 320/640 מגה בייט זכרון, ליבה G80 שהיא חמה יחסית, יש להם בקר זכרון ברוחב 320bit, לא מניבה ביצועים כגון סדרת המעבדים החדשה יותר.

ה-8800GTS 512MB של , בעל ליבה חדישה יותר (G92) קרירה יותר, בקר טוב פחות בעקרון (256bit) אבל הליבה שיותר חדישה משלימה את רמת הביצועים לכדי כך שהם יותר יהיו טובים בכמה אחוזים טובים.

לגבי ספק: לפי הערכתי 600W יספיק עד למעל ומעבר (550 ש"ח בערך)

הלוח אם: P5N-D יהיה מצויין (800 ש"ח בערך)

המעבד: יהיה לך עדיף ה-Q6700 כיוון שיש לו מכפלה יותר גבוהה (X10 לעומת X7.5 ב-Q9300) והלוח אם מתקשה לעלות לFSB מעל 400 מגה הרץ.

לגבי האוברקלוק יהיה לך יותר קל ויותר פשוט איתו. מהבחינה הכספית הם אותו הדבר וגם ברמת הביצועים!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jochman בבקשה, תסביר את עצמך לגבי הכרטיסים בצורה טובה.

ל8800GTS יש כמה סוגים. (320/640/512 מגה בייט זכרון)

השניים עם ה 320/640 מגה בייט , ליבה G80 שהיא חמה יחסית, יש להם בקר ברוחב 320bit, לא מניבה ביצועים כגון סדרת המעבדים החדשה יותר.

ה-8800GTS 512MB של , בעל ליבה חדישה יותר (G92) קרירה יותר, בקר טוב פחות בעקרון (256bit) אבל הליבה שיותר חדישה משלימה את רמת הביצועים לכדי כך שהם יותר יהיו טובים בכמה אחוזים טובים.

לגבי ספק: לפי הערכתי 600W יספיק עד למעל ומעבר (550 ש"ח בערך)

הלוח אם: P5N-D יהיה מצויין (800 ש"ח בערך)

המעבד: יהיה לך עדיף ה-Q6700 כיוון שיש לו מכפלה יותר גבוהה (X10 לעומת X7.5 ב-Q9300) והלוח אם מתקשה לעלות לFSB מעל 400 מגה הרץ.

לגבי האוברקלוק יהיה לך יותר קל ויותר פשוט איתו. מהבחינה הכספית הם אותו הדבר וגם ברמת הביצועים!!!!!!!!!!!!!!!!

קודם כל תודה רבה על תשובותיכם, הבנתי שכדאי ללכת על 88GTS של 512 , בגלל הליבה ואני חושב ללכת על של הכרטיס הזה:

http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=3507889&CatId=3670

להערכתכם עדיף/כדאי?

כ"כ האם ידועה בעיה כלשהי לגבי SLI בכלל ועבור לוח ה -P5N-D ??

תודה רבה על עזרתכם! היא מוערכת מאד :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sadotd איזה מסך יש לך???

כי רק במסכים גדולים כמו 24אינצ' עם רזולוציה של 1920X1200 ומעלה יהיה אפקטיבי!!!

אם המסך שלך בעל רזולוציה קטנה יותר אין צורך ביותר מכרטיס אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sadotd איזה מסך יש לך???

כי רק במסכים גדולים כמו 24אינצ' עם רזולוציה של 1920X1200 ומעלה יהיה אפקטיבי!!!

אם המסך שלך בעל רזולוציה קטנה יותר אין צורך ביותר מכרטיס אחד...

אני מתכוון לקנות מסך "22 אולי של אסוס -אני צריך לעבודה-טקסט ,גלישה וכמובן למשחקים ובו אני מתכוון להשתמש ברזולוציה הטובה ביותר למשחק ובהגדרות הכי גבוהות ובפילטרים .

שומר אפשרות למסך גדול יותר בעתיד... פשוט במחיר שזה קיים כרגע ניראה לי שווה ~200$ לכרטיס -זה פשוט יותא במחיר של 9600GT ב

אשמח על תגובתך ואם יש דברים שלא לקחתי בחשבון או המלצות כלשהן... תודה אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...