e8400 3@3.6GHZ - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

e8400 3@3.6GHZ

KF

Recommended Posts

לא יודע מה לעשות לגבי המתח למעבד.. בכל זאת מ1.325 ל 1.35 דילגתי מעל כמה קפיצות ולך תדע אולי זה יכול להיות יציב על 1.33-1.34 וזה יוריד את הטמפ'.

עכשיו אחרי שעה וחצי של orthos המעלות בין 52 ל-55 ואני רוצה להיות קצת בפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אתה רוצה להיות בפחות ? זה בסדר לחלוטין או שתמשיך עם הOC או שתרד איתו ויחד עם זה תוריד גם את המתח.

תעלה בבקשה של הביוס שלך לכאן של הבאס והזיכרונות ושל המתחים, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני רוצה להמשיך בOC ולהגיע עד המקסימום שאוכל,לכן חשוב לי להישאר בטמפ' נורמאליות.

תן לי קצת זמן,לבדוק יציבות ולהמשיך בOC ולהגיע עד קצה היכולות ואז תקבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לתת לי הסבר איך זה שאני על מתח של 1.55 עם של 4050MHZ וטמפרטורות של 36מנוח 53 מאמץ !

לעומת KFIG שהוא עם OC ל 3960 עם מתח הרבה יותר קטן מתח של 1.350 וטמפרטורות של 36 מנוחה ו 56 מאמץ איך זה יכול להיות ?

אולי מה שרשום אצלי הוא לא נכון במתח ? אולי אני בכלל במתח נמוך יותר ? כי זה טמפרטורות סבירות לOC של 4050MHZ אצלי בין 36-53.

אז אני חושב שהכל בסדר אצלי, אבל אני רוצה להמשיך עם הOC ל 4200 ללא בעיות וטמפרטורה מקסימלית של 60 אני אנסה ואעדכן אותכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה משתנים בדברים האלו יכול להיות מעבד יותר חם מהשני זה לא מדויק...

כפיר, אני מאמין שהתיזמונים זה לא מה שהפריע לך אלא המתח למעבד... ידוע שבאיזור ה4GHZ המעבדים האלו כבר ממש ממש צמאים לעוד מתח ועוד מתח רק עוזר להם... כפיר אל תפחד להעלות מתח, זה לא יפגע לך במעבד לטווח הארוך אלא אם תעבוד ככה 24/7... אני גם לא חושב שאתה צריך כרגע לעבוד על 440 אלא להישאר על 400 עם מתח נמוך מכיוון שזה מספיק מעל ומעבר לפי דעתי וכי בשביל 440 אתה כבר צריך תוספת מתח נכבדה שלא שווה את ההפרש בביצועים.

לנסות להגיע לתדר הגבוה ביותר זה אחלה וזה כיף אבל בשביל 24/7 אתה צריך משהו שלא יגמור לך את המעבד...

כמו שאמרתי.. תמשיך עם הOC ואל תפחד להעלות מתחים להתעסק וכ'ו... הזיכרונות לפי דעתי יכולים להיות על 15-5-5-5 ואפילו הייתי אומר שתעלה להם קצת מתח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאין ממה לפחד להעלות מתח עובדה אני העלתי ל 1.55 הכל פועל מצוין ב 4050MHZ עם טמפרטורה של מאמץ-56 מנוחה 36 וזה לא הרבה, אני חושב שאשר ככה ואני לרוב משאיר את המחשב 24/7 וזה לא יפגע במעבד, מעבד של חיי הרבה זמן אם שומרים על טמפרטורה טובה ואם זה עם הקירורים האלו של ה TRUE אז אין שום בעיה וזה לא יהרס אני חושב שה 4050MHZ האלו מספיקים לי ועד שיהרס לי המעבד אני כבר יחליף שני מחשבים וזה יחייה יותר מ 5 שנים...

אז אם אתה שומר על המחשב שלך ומתכוון להשאיר אותו לטווח של 5-10 שנים אז אל תעלה מתח אם אתה תחליף את המחשב ב3 שנים הקרובות אין לך ממה לחשוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה משתנים בדברים האלו יכול להיות מעבד יותר חם מהשני זה לא מדויק...

כפיר, אני מאמין שהתיזמונים זה לא מה שהפריע לך אלא המתח למעבד... ידוע שבאיזור ה4GHZ המעבדים האלו כבר ממש ממש צמאים לעוד מתח ועוד מתח רק עוזר להם... כפיר אל תפחד להעלות מתח, זה לא יפגע לך במעבד לטווח הארוך אלא אם תעבוד ככה 24/7... אני גם לא חושב שאתה צריך כרגע לעבוד על 440 אלא להישאר על 400 עם מתח נמוך מכיוון שזה מספיק מעל ומעבר לפי דעתי וכי בשביל 440 אתה כבר צריך תוספת מתח נכבדה שלא שווה את ההפרש בביצועים.

לנסות להגיע לתדר הגבוה ביותר זה אחלה וזה כיף אבל בשביל 24/7 אתה צריך משהו שלא יגמור לך את המעבד...

כמו שאמרתי.. תמשיך עם הOC ואל תפחד להעלות מתחים להתעסק וכ'ו... הזיכרונות לפי דעתי יכולים להיות על 15-5-5-5 ואפילו הייתי אומר שתעלה להם קצת מתח...

המעבד לא עובד אצלי 24/7, המקסימום שהוא יעבוד זה יומיים ברציפות וגם זה יקרה פעם בכמה.. אבל לא יותר מזה..

חשוב לי לנסות להוריד תזמונים ולבדוק יציבות שוב.. כי לפי דעתי התזמונים הקיימים הם לא משהו ורק הורסים את הביצועים. כאמור כבר נתתי לזכרונות תוספת של +0.1

יכול להיות שאני אוריד תזמונים ואוסיף +0.2 במקרה שלא תהיה יציבות.

לגבי המתח למעבד (1.35 לפי הביוס),אני בינתיים אשאר איתו עד שיהיה לי זמן להמשיך בOC.

בינתיים הנה תמונה,

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...