e8400 3@3.6GHZ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

e8400 3@3.6GHZ

KF

Recommended Posts

שלום,

יש לי E8400 עם tr120 ultra extreme

עם השילוב הנ"ל יש לי לוח DS3R וזכרונות OCZ reaperx 800mhz cl4 4GB

החנות עשתה לי OC ל 3600 כפי שניתן לראות בתמונה.

ע"פי הטמפ' כדאי לנסות ולהמשיך בOC בעצמי ?

לפי מה שראיתי בביוס הם לא העלו שום מתחים חוץ מהמעבד (כנראה).

http://img100.imageshack.us/my.php?image=20697532cx0.jpg

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. הטמפ' די גבוהה לקירור הזה.

איזה מאוורר מותקן עליו? איך הסירקולציה במארז?

ב. תחזיר את התיזמונים של הזכרונות למקור. 4-4-4-15, אם אני לא טועה.

ג. בטמפ' הזו אתה יכול להמשיך עוד קצת עם הOC, אבל לא יותר מידי.

אם הטמפ' תשתפר, יש על מה לדבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המעבד מותקנים 2 כאלו

http://tms.co.il/product/4311

הסירקולציה במארז די טובה,

מאורר 120 מקדימה,עוד שניים של 120 מאחור ועוד 120 אחד שנמצא בספק.

הכבלים מסודרים במארז וכלל לא מפריעים.

מה יכול להיות הגורם לטמפ די גבוהות במאמץ ?

הנה הטמפ במנוחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ לפורום אבל,

יש לי גם את המעבד E8400@3.90GHZ עם אותו של TR וזיכרונות 4GB של GEIL 800MHZ CL5

אני עם מתח של 1.47500 עם האוברקלוק הנ''ל וטמפרטורה המקסימלית במאמץ היא 53 בנוחה היא 38.

אני רוצה להמשיך את הOC וכשניסיתי להעלות עוד קצת ב MHZ הוא לא יציב ואז אני מעלה ל 1.5 והוא עדיין לא יציב, העלתי ל 1.52500 והוא יציב אחר כך העלתי עוד קצת והוא לא יציב ואז העליתי ל 1.5500 והוא כן יציב אז כל הזמן צריך להעלות עוד ועוד מתח ?

אני לא רוצה מתח גבוהה אבל רוצה שהמעבד יהיה 4050MHZ

מה לעשות ?

המחלק של הזיכרונות על 1:1 שזה בסדר והעליתי ל FSB ול זיכרונות 0.1+ במתח.

מה עוד לעשות כדי לייצב את זה על מתח נמוך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kfir - תנסה אולי למרוח משחה טרמית מחדש(משחה איכותית כמו AS5 או משהו בסגנון...) אולי זה הגורם לבעיה כי הקירור מספיק טוב ואמור לסחוב טמפרטורות יחסית טובות בקונפיגורציה הנוכחית... עד אז הייתי ממליץ להישאר ככה מכיוון שזה מספיק מעל ומעבר גם ככה.

לLALO, הטמפרטורות שלך לא רעות... כל עוד הטמפרטורה לא עוברת את איזור ה65 אין לך יותר מידי מה לדאוג ואני הייתי ממליץ לך לעלות לאט לאט ולעשות למעבד BURN IN אם אתה לא רוצה להעלות את המתח.. זה אומר שאם אתה עכשיו על 3600.. אני מציע לך להעלות ל1.5V ולהישאר שם ולא להעלות יותר ואז לנסות לעלות ל3700... לתת לו לרוץ איזה יום יומיים ככה(במידה והוא יציב) ואז לנסות לאט לאט לעלות עוד קצת את הבאס.. בקפיצות של 50MHZ וכל 50MHZ לתת לו עוד פעם להיות יציב במשך יום שלם ורק אז להעלות עוד.. זה בשביל OC יציב לאורך זמן, אבל - בשביל להגיע למקסימום.. לא משנה איזה מהירות תקבע לו... כל עוד הוא לא יעבור את איזור ה65 מעלות זה לא נורא(אני הייתי נותן לו גם 70 כי זה אך ורק לבדיקה זה לא יגרום לנזק בלתי הפיך) ולבדוק לאן המעבד הזה יכול להגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת בעיה בשבילי למרוח משחה חדשה כי לא אני הרכבתי את הקירור ואין לי מושג איך לפרק ולהרכיב מחדש..

בכל מקרה הוספתי עוד מאורר 120 (MINEBEA) בקדמת המארז מול הTRU 120 ועדיין אחרי שעה ומשהו של orthos המעבד מגיע ל59 לפחות בליבה אחת.

מה שכן עם מארז פתוח הטמפ' צונחות.

אגב,כשאני נוגע בגוף בבדיקת המאמץ אני לא מרגיש בכלל שהוא רותח אפילו לא מתקרב לחם,קריר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, לפרק את הקירור זה באמת שטויות, אני הייתי מנסה להבין בעצמי ולעשות את זה.. אבל זה רק אני :P

אבל בכלזאת.. כמו שאמרתי כל עוד זה לא עובר את ה65 מעלות זה לא נורא בכלל.

מה שכן... הייתי מאוד רוצה שתבדוק את הקריאה של המתח של המעבד דרך תוכנה יותר אמינה ולא דרך CPUZ כי זה באמת מוזר שעם כמו שלך ו1.2V אתה על 60 מעלות במאמץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקירור של המעבד אני לא אפרק בזמן הקרוב,הוצאתי מספיק כסף על המחשב החדש ואני לא רוצה לעשות נזקים של פירוקים והרכבו במיוחד לא עכשיו.

אגב cpuz מראה לי עכשיו 1.232 .

באיזו תוכנה ניתן לבדוק את המתח של המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק..

הקירור אמור לזוז ? או שאי אפשר להזיז אותו בכלל ?

הנה הטמפ במנוחה עם מארז פתוח,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור כדוגמת זה יכול לזוז בקלות מכיוון שהוא גדול.. השאלה היא אם אתה מרגיש שהוא זז על ריק או שיש משהו בין המעבד לגוף קירור(יענו אם אתה מרגיש מין תחושת החלקה כזאתי שכאילו יש איזה משחה באמצע..)

תנסה להזיז אותו לצדדים בלי לדחוף לכיוון הלוח אם אז תוכל לדעת אם הוא באמת יושב טוב או שהוא לא מחוזק אז הסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...