النكبة שמח לכולם! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

النكبة שמח לכולם!

Dark Respect

Recommended Posts

יום אל-נכבה שמח לכולם! כל מי שיראה ערבים\שמאלבוגדים בבגדי התבוסה השחורים שלהם, שמסמלים את התגברותינו ההיסטורית עליהם בהקימנו את המדינה המצליחה והחופשית ביותר במזרח התיכון, שירגיש את ליבו מתמלא בגאווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא חוצפה, שילבשו שחורים כולם , זה רק עדות לתבוסה, והנצחה לנחשלות שלהם.

זה כמו שאני *ז*** מישהי בת*ת והיא כל חודש לרגל זה תעמוד בבגדים שחורים עם שלט "אותי דארק ריספקט חילל באכזריות מאחורה, ובגלל שהיה לו כזההההההההה גדול זה כאב נורא"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגת אותי עכשיו...

אותי דארק ריספקט חילל באכזריות מאחורה, ובגלל שהיה לו כזההההההההה גדול זה כאב נורא"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוצפה, שילבשו שחורים כולם , זה רק עדות לתבוסה, והנצחה לנחשלות שלהם.

זו ועוד איך חוצפה.

זה המדינה שלנו,והם לומדים וחיים ועובדים פה? שיתנו מינימום כבוד וילכו לפי החוקים כביכול.

הם רוצים ללבוש שחורים ולהתאבל על הקמת המדינה? אז בישביל מהם לומדים ועובדים פה? כי בשטחים יותר רע להם? שיחזרו לשם וילבשו כל יום שחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודים חייבים להבין שהנכבה זה לא "אוי לא, יש מדינת ישראל אנחנו שונאים יהודים".

היה פה גירוש של 800,000 אזרחי מנדט פלסטינים (כן, גירוש. את מי שזה מעניין יכול לקרוא קצת ספרים של בני מוריס), ואת זה מנסים לזכור.

ו-shuy, סטודנטים ערבים גם הם חלק מהעם הפלסטיני. כמה שזה לא נעים להבין, זה אותו עם, פשוט להם היה מספיק מזל להישאר פה. זה שהם מוחים זה לא אומר שהם רוצים להשמיד את ישראל, זה מסמל את המחאה שלהם ואת הרצון לזכור.

http://www.nakbainhebrew.org, את מי שזה באמת מעניין.

לא באתי להתווכח פה עם אף אחד, רק להראות מה שאני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התראד הזה יתדרדר לקללות ועלבונות נוסח "שמאלני מלוכלך\ימני מסריח" והערות גזעניות, יחולקו עונשים והתראד יינעל.

כל אחד זכאי לדעה משלו, אני מבקש לשמור על תרבות דיון נאותה, לא אחזור על כך שנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסא יקר

א. כמעט ולא היה שום גירוש מכוון

ב. ההצלה קרא לכל הערבים לברוח ולתת לצבא את החופש לכבוש את הארץ והם נענו לצבא ההצלה

ג. זה לא 800,000 זה 650,000

עכשיו מה עם 850,000 היהודים שכן גורשו, ובאמצע שום מלחמה, ממדינות ערב בלי כל רכושם וכספם?

זה אוכל את הנכבה של הערבים בלי מלח

אבל אנחנו היהודים במקום לבכות, בנינו

ובזמן שהערבים חיים במחנות פליטים וימשיכו לחיות שם גם עוד 60 שנה, בינתיים המזרחים השתלבו כי אנחנו לא מתנהגים כמו משטרי ערב המלוכלכים שמשתמשים בעם הפלסטיני כקלף נגד , על חשבון הגב של העם הפלסטיני

אבל העם הפלסטיני לא נשאר חייב :lol:

בכל מקום שהוא נוחת בו הוא מערער את המדינה, ירדן, לבנון.........

קיצר יום נכבה שמח גם לך מוסא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסא יקר

א. כמעט ולא היה שום גירוש מכוון

ב. ההצלה קרא לכל הערבים לברוח ולתת לצבא את החופש לכבוש את הארץ והם נענו לצבא ההצלה

ג. זה לא 800,000 זה 650,000

עכשיו מה עם 850,000 היהודים שכן גורשו, ובאמצע שום מלחמה, ממדינות ערב בלי כל רכושם וכספם?

זה אוכל את הנכבה של הערבים בלי מלח

אבל אנחנו היהודים במקום לבכות, בנינו

ובזמן שהערבים חיים במחנות פליטים וימשיכו לחיות שם גם עוד 60 שנה, בינתיים המזרחים השתלבו כי אנחנו לא מתנהגים כמו משטרי ערב המלוכלכים שמשתמשים בעם הפלסטיני כקלף נגד , על חשבון הגב של העם הפלסטיני

אבל העם הפלסטיני לא נשאר חייב :lol:

בכל מקום שהוא נוחת בו הוא מערער את המדינה, ירדן, לבנון.........

קיצר יום נכבה שמח גם לך מוסא!

כמו שלערבים יש יום אבל על "כביכול" גיורשם מהארץ הזו, גם לנו יש את ל"תשעה באב" שצמים\מתאבלים על השמות שעשו לנו כאן הרומאים בימי בית שני,הרס בית המקזש,דיכוי מרידות והתפרקות יהודה.

רק שההסטוריה מוכיחה שאנחנו היינו כאן.

הערבים שבכלל הגיעו מחצי האי ערב, אם כלכך רוצים את הארץ הזו, שיגורו בארצות הפלשתים (רצועת עזה והסביבה) הפלשתים במילא עזבו שם מזמן... :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהודים חייבים להבין שהנכבה זה לא "אוי לא, יש מדינת ישראל אנחנו שונאים יהודים".

היה פה גירוש של 800,000 אזרחי מנדט פלסטינים (כן, גירוש. את מי שזה מעניין יכול לקרוא קצת ספרים של בני מוריס), ואת זה מנסים לזכור.

ו-shuy, סטודנטים ערבים גם הם חלק מהעם הפלסטיני. כמה שזה לא נעים להבין, זה אותו עם, פשוט להם היה מספיק מזל להישאר פה. זה שהם מוחים זה לא אומר שהם רוצים להשמיד את ישראל, זה מסמל את המחאה שלהם ואת הרצון לזכור.

http://www.nakbainhebrew.org, את מי שזה באמת מעניין.

לא באתי להתווכח פה עם אף אחד, רק להראות מה שאני חושב.

הקישור הזה לא מעניין, אבל מעניין יהיה לקבל עדות לקיומו של עם פלסטיני אמיתי שחי במדינה שנקראה פלסטין, אותה מדינה אלייה אתם רוצים כל כל "לחזור".

לא היה שום גירוש. פתחתם במלחמה, אנחנו התגוננו.

הנכבה זה אך ורק כלי עזר לאיחוד אותם ערבים שקוראים לעצמם פלסטינים. זה הדבר היחיד שמחזיק אותם ביחד, הגורם המשותף היחיד להם הוא שנאה לישראל. הם לא באמת יצליחו להקים מדינה, הם מעולם לא רצו מדינה, מעולם לא היו בעלי שאיפות לאומיות.

אתם כן שונאים יהודים, ואף אדם שפוי לא קונה את השקר שלכם "נתייחס אליכם יפה גם כאשר תחיו במדינה שלנו" . הבעיה שהשנאה לא נובעת רק מקיצוניות דתית, אלא בגלל העובדה שהערבים הם מה שהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ערבי אבל הכל זאת...

אל תדברו יותר מידי על אופי הערבים מפני שלי למשל יצא להכיר כמה וכמה מהם וכמעט על כולם אני יכול להגיד שהם היו אנשים טובים ונחמדים.

אבל!!! אני לא מנגד את מה שחלק אמרו הם אנשים קיצוניים... דוגמא - אומרים "נוהג כמו ערבי" לצערי זה נכון לגבי כל ערבי שראיתי נוהג.

הם לוחצים על הגז כמו מטורפים ואני אומר לכם שיש לנו נהג ערבי בהסעות חזרה הביתה מבה"ס זה מפחיד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...