היבואן הרשמי- "איסטרוניקס" יקבל משלוח של q9450 תוך מספר ימים ומחירם יצנח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היבואן הרשמי- "איסטרוניקס" יקבל משלוח של q9450 תוך מספר ימים ומחירם יצנח

asta

Recommended Posts

כך שמעתי היום מבחור שעובד עם איסטרוניקס , אם גם לכם ידועים פרטים ספציפיים ,פרסמו אותם כאן.

הגיע באמת הזמן שהיבואן הרשמי יזיז את התחת שלו ,מפני שהוא פשוט מאבד פלח שוק לא קטן והלקוחות מצביעים ברגליים וקונים כאלו מיבוא מקבילי, חרף מחירם המופקע .

אני אשמח אם מישהו כאן יסביר לי מדוע דווקא היבואן הרשמי הוא האחרון שמביא את הדגמים האחרונים בשעה שכבר ניתן להשיגם מזה מספר חודשים ברשתות כמו גיבור,קספ ואייבורי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע דרך מי SKYPC מייבאים, אבל 1550 למעבד זה ממש לא מוגזם... אבל אצלהם (לעכשיו) כתוב שהצפי הוא סוף החודש...

אני קפצתי על העגלה :]

זה מזכיר לי את התרגיל המסריח שעשתה גיבור בשעתו.

ובכלל מי שמזמין עכשיו ,האם מובטח לו סופית המחיר ומועד האספקה ,או שהחברה יכולה לשנות את שניהם באופן חד צדדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר אני מניח שכן, מכיוון ששילמתי... הם לא יכולים לשנות מחיר נקוב...

זמן הגעה, לא. בהחלט לא סופי, אבל אני מניח שאם זה לא יגיע לתחילת חודש הבא, הם לא יוכלו להתלונן אם אני אבטל תעסקה... (במקרה הכי גרוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע דרך מי SKYPC מייבאים, אבל 1550 למעבד זה ממש לא מוגזם... אבל אצלהם (לעכשיו) כתוב שהצפי הוא סוף החודש...

כן בדיוק כמו שהרבה קפצו על העגלה שהם הציעו את ה 8800GT הקליבר של ספאקרל בזמנו ואחרכך פרסמו שהיצרן לא מייצר את הכרטיס הזה יותר אבל שבוע אחרי שאמרו את זה חנויות אחרות כמוTMS ו PANDAS ו IQPC היה להם במלאי מעניין מאוד

לי אישית זה ניראה לא טוב שלא לומר מסריח משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, נחיה ונראה, גם אני מקווה שיהיה בסדר...

אני אדווח פה שידברו איתי, או בכלל לא אישרו איתי את ההזמנה ( אני משלם מזומן, הם צריכים ערבון אני חושב...).

אולי נתקשר מחר, נראה לאן נושבת הרוח...

אני אעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אסביר את עצמי, הממ ... סקיי ורוב החנויות בארץ לא מתעסקות בייבוא מקבילי כמו שחושבים כאן הרבה , הן קונות דרך חנויות אחרות, מוכרות לא פחות ...

זה ככה בלי להגיד שמות ... מי שמכיר טיפה את השוק יודע בדיוק על מי מדובר..

זה בדרך כלל קורה כשאין עדיין יבוא סדיר של איסטרוניקס , מי שזוכר את התקופה הראשונה שמעבדי הQ6600 יצאו בG0 דאגו נורא לרשום באתרים במידה והיה מדובר בייבוא מקבילי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שכאשר מדובר בהזמנה באתר החנות תמיד יכולה לבטל אותה דח צדדית בטענה לטעות או משבו כזה כל חנות רושמת סעיף כזה בתקנון האתר שלה זה מכסה אותם מבחינה משפטית במקרה של טעות בתמחור. אז אל תבנה יותר מידי על מעבד במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משער שהסיבה שעד עכשיו איסטרוטרוניקס לא הביאה את המעבדים לארץ, היא בשביל לתת גם לעצמה וגם ללקוחות שלה (בעלי החנויות) קצת זמן להפטר מהמלאי הישן, בשביל למנוע מהחנות להתקע איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משער שהסיבה שעד עכשיו איסטרוטרוניקס לא הביאה את המעבדים לארץ, היא בשביל לתת גם לעצמה וגם ללקוחות שלה (בעלי החנויות) קצת זמן להפטר מהמלאי הישן, בשביל למנוע מהחנות להתקע איתו.

אבל לפי ידע אישי והכרות עם אנשים גדולים בתחום ומנהלי חנויות 90% מהחנויות מזמינות כאשר הם צריכים את החלק..וגם הם יש אז זה איזה 10 חלקים מאותו רחיב.אז ככה שאני לא מסכים איתך כל כך !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם SKYPC עכשיו אחרי שראיתי שהם שינו את הסטטוס של המעבד לסוף יוני.

אז ככה, קודם כל, הם מביאים מהיבואן הרשמי, כלומר, אני מניח איסטרוניקס. אז אני אשמח אם תברר באמת אם אמור להגיע משלוח בקרוב או לא.

דבר שני, המחיר ששילמתי הוא המחיר שילקח, סופי. הם רשמו אותו בעקבות המחיר שהיבואן נתן להם (כלומר, זה כבר קנוי גם מבחינתם).

אם לא שיקרו לי, נשמע לי דיל טוב, רק נקווה שיגיע.

אם יש למישהו מידע, תגידו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל שיהיה בהצלחה 1500 זה מחיר שווה למעבד למרות שלפי מה שהבנתי זה הולך להתעדכן למחיר הזה לקראת סוף החודש בעוד כמה חנויות בגלל העדכון מחירים של (בשעה טובה)

וסתם לידע כללי כם חיון זה יבואן רשמי של אינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...