יש לי מערכת 5.1, אבל אני שומע רק ב2.1 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מערכת 5.1, אבל אני שומע רק ב2.1

Lev-UFO-Child

Recommended Posts

באמת?

כי כשאני חיברתי את הnforce2 שלי בדיגיטלי לרסיבר הוא הראה DD אפילו שלא נוגן שום דבר שמוקלט ככה.

אפילו ששמתי קבצים שמוקלטים בMONO הוא עדיין ציין שמועבר אליו DD.

אולי הDD היא בכל הערוצים אותו דבר, אבל הוא העביר את זה בתור אות של DD.

זה הכרטיס קול היחידי בעולם שיש לו DOLBY DIGITAL ENOCDER, זאת אומרת שהוא יכול לקודד מידע לDD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה רוצה לשמוע אות PCM (סטריאו), בתצורת 5.1???

מוסיקה שומעים כפי שהיא הוקלטה! >:(

זה ש'בימת הצליל' שלך קטנה וצרה היא באשמת הרמקולים ו\או המגבר. הפתרון שלך יוצר שימוש ברמקולי סראונד כדי שישמיעו את אותם הצלילים, תוך שימוש ב DSP. זה דרעק!

אתה מקבל 'בימת צליל' מדומה ולא אמיתית. הבימה הקידמית (זו שנוצרת ע"י הרמקולים הקידמיים) והבימה האחורית (זו שנוצרת ע"י רמקולי הסראונד) מתערבבות זו בזו ונוצר לך אימג'ינג מחורבש ומבולגאן!

נוצר אי-סדר רציני במיקום הכלים והם הופכים דחוסים (אין אוויר בין הכלים) ומאבדים את אופיים המקורי...נוסף על כך יש את הרמקול סנטר שמוסיף עוד חרטא למדורה הלא מוצלחת של צלילים מכל כיוון.

אני ממליץ לך לרדת מזה, אלא אם כן אתה אוהב להשוויץ בפני ילדים בני 12 שחושבים שזה מגניב לשמוע שירים ב 5 רמקולים!

לשמוע מוסיקה בכזו צורה היא חובבניות לשמה... :-X

אני מציע לך ולכל אחד אחר לרדת מהרעיון הזה, ומהר! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה שאני אשמע ככה, שומעים אך ורק בסטריאו.

שאני רואה שמוקלטים בסטריאו אני משתמש בPL2 או במצב דומה על מנת ליצור סראונד.

זה לא כמו סראונד אמיתי אבל זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ינסה להעלות השערה...

אולי כי יש כמה וכמה מגברי מנורות וכל אחד נמנה ומתאפין בצליל שונה

המילה מנורות לא שווה באופן ישיר לגמרי - לאיכות המושלמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוזמנים לקרוא את התרשמותי הכוללת ממגבר מנורות היברדי (PREAMP מנורות) בפורום אודיו וק"ב בתפוז:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=124&msgid=14357566

בהודעה הסברתי מה אהבתי\לא אהבתי, וכן העלתי ספקולציות לגבי ההשוואה שדי הייתי מופתע מתוצאותיה! :o

הכל סובייקטיבי, וגם אם מגבר "אמור" להישמע מעולה ע"פ המלצה מסוימת (כפי שחשבתי על הג'ולידה ההוא בתחילה, אך נכחתי לדעת שלא), לא בטוח שכל אחד יאשש את הטענה שהמגבר אכן נשמע מעולה...

גם של וילסון ב 200,000 ש"ח אמורים להיות מעולים, אבל לא בהכרח יתנו לך בראש. :bash: , כפי שרמקול שעולה 1/3 מהם ייתן! ::)

חוץ מזה יש לקחת לתשומת לב את העובדה שכדי להעריך מגבר, או כל חלק משרשרת החלקים שמרכיבים מערכת סטריאו טובה, צריכים להיות הרבה יותר בררניים ושאוף להגיע לSETUP שבו אותו רכיב יבודד מהמשוואה כך שדברים כמו:

1. אקוסטיקה גרועה. :-X

2. העברת דרך מרכזיה. :-X

3. חיבור קל להנעה. (שלא מקשה על המגבר ובכך לא חושף את יכולת ההנעה האמיתית שלו) :-X

וכו',לא יפריעו למגבר להראות את כוחו... 8)

Fkl0ster

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...