המלצה למכשיר GPS לרכב שמדבר ברוסית תקציב עד 2K - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למכשיר GPS לרכב שמדבר ברוסית תקציב עד 2K

Konst1988

Recommended Posts

הבנתי..אתה יודע אם הורדת השפה היא בחינם? או שזה תלוי בחברה..

ועוד שאלה, אם אני רוצה לעדכן את מפות הכבישים, איך זה מתבצע? זה תהליך בתשלום?

תודה על התגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, הורדת השפה היא בחינם ב 80% מהמקרים וגם אם היא לא בחינם יש דרכים אחרות אם אתה מבין אותי...

כנ"ל לגבי מפות

וזה מתבצע בתהליך של הכנסת קבצי מפה לתיקייה שלהם במכשיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערנו יש בארץ רק תוכנת ניווט רצינית אחת - igo.

ואני אומר לצערנו כי גם היא לא להיט מבחינת בסיס הנתונים של המפות (כתוכנה - היא מצויינת).

בכל אופן, אאל"ט היא מגיעה בבסיסה כבר עם כל השפות. אני חושב שזה כולל גם רוסית, אבל אני לא בטוח. תבדוק..

http://www.navngo.co.il/i-go/service.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערנו יש בארץ רק תוכנת ניווט רצינית אחת - igo.

ואני אומר לצערנו כי גם היא לא להיט מבחינת בסיס הנתונים של המפות (כתוכנה - היא מצויינת).

בכל אופן, אאל"ט היא מגיעה בבסיסה כבר עם כל השפות. אני חושב שזה כולל גם רוסית, אבל אני לא בטוח. תבדוק..

http://www.navngo.co.il/i-go/service.asp

הבעייה (אם אפשר לקרוא לה כך) היא שעד כה, המפות למדינתנו הקטנה בתוכנת iGO, נרכשו מחברת מפה. לכן תדירות העדכון המפנקת. בגרסא 8, היוצאת בקרוב, בסיס המידע הוא של החברה Nav'n'go ולכן כנראה יתעדכן בצורה משביעת רצון.

אני הייתי מחכה ליציאת התוכנה:

1. יוזיל את כל שאר המכשירים שמריצים את גרסא 6.

2. יאפשר לקנות תוכנה חדשה וכנראה טובה יותר.

שתי אופציות.

המפות בתוכנה קשורות גם לקובץ הרשיון שקשור להצפנה על הכרטיס, לכן אי אפשר להוסיף קובץ מפה סתם.

בכל מקרה המכשירים שנראים טוב הם מכשירים של MIO ביבוא של רונלייט :'(. תסתכל על ה- c310/c520.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר שאתה אופטימי. :)

(אני לא יודע עד כמה אתה פעיל בפורום שלהם.. אני פעיל. ואני לא חושב שיש לך שום סיבה לשמור על אופטימיות לגבי עמידה בזמנים של החברה הזאת)

נ.ב.

אני ממליץ לך בחום לא להתקרב ל-mio, למרות שיש להם אחלה מכשירים (ואני אישית משתמש ב-c510), מהסיבה הזו:

http://www.navngo.co.il/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?board=2;action=display;num=1204980744

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהם ימשיכו לתמוך בתוכנה ובמכשירים. יש להם כבר ערמות של ישראלים נזעמים, על "עלויות" השדרוג האחרון למפות, אני מקווה שהם לא מתכננים שישרפו להם את המועדון. המכשירים היחידים (PNA) שיש להם גב (כמה שאפשר לקרוא לרונלייט גב) הם של מיו. למרות שיש לרונלייט סמנכ"ל חדש שבאופן מפתיע מגיע מ-Nav'n'go, אני מקווה שהוא יגרום לתזוזה "קלה".

באופן אישי אני לא ממליץ על מכשירים סגורים בשל סוגיית ה"סגירות" שלהם. בגלל שבכל מקרה אני לא נהנה להשאיר 2000 ש"ח ברכב, אני אצטרך לסחוב אותו איתי ולכן -

לי יש Universal עם מסך VGA "3.5 ומקלט חיצוני של HOLUX M-1000, גם טלפון גם ניווט גם גלישה נוחה וקריאת טקסטים (VGA). רק אם לא היה לי כלכך הרבה חורים בכיסים ממנו :smile1:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח בטח קנית מכנסיים ג'נריים תקנה חדשים TT TR2 1000 וואט כמו שקניתי מאייבורי והם דווקא פסדר לא כמו שכולם אומרים פה הנה עובדה הם מביאים TT

(תגובה ממוצעת של נוב מצוי שחושב שהוא מבין במחשבים יותר מכולם)

חח זה היה מפגר...

עכשיו ברצינות:

אין סמארטפונים שבאים עם מקלט מובנה שמשרתים את כל הצרכים שלך?

גם אם הם עולים יותר, אתה לא צריך להשקיע על מקלט ושאר ירקות כך שיוצא בערך אותו דבר...

ולגבי תחילת ההודעה, אני אומר את זה כי אתמול פגשתי ברשת מישהו שחושב שהוא מבין יותר מכולם ואומר לאיזה מישהו:

" ה FPS במשחקים לא קשור לאיזה כרטיס במספר כמו 8900(באמת הוא אמר ככה) או 7300 והכל..

זה קשור לכמה יש בכרטיס...

ז"א שאם אתה קונה 7300 עם 1GB זיכרון

הוא יהייה יותר חזק מ 8900 עם חצי ג'יגה"

ואני מתחיל לצחוק עליו ולהסביר לו שלא קשור בלהבלה והוא אומר לי בסוף:

אז אתה לא מבין במחשבים אחי

חושב שאני מתחרה איתו או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתמצא מקלט טוב יותר מההולוקס במכשיר משולב "חדש" תדווח לי. הרבה מהם הולכים לעבר GPSOne בעעע של קוולקום. בעוד שההולוקס, SirfIII דור רביעי, חי 20 שעות רצוף, מכיל סוללה "גנרית" (כמו טלפונים של נוקיה) ויכול להתחבר ישירות גם למחשב . שלא נתחיל לדבר על מהירות fix, ודיוק.

לי יש יותר גדול... :lol:

אה כן, אין סמארטפונים לידיעתי שמכילים מקלט וגם אם היה, אין להם תוכנת ניווט (שאינה סלולרית) בארץ (חוץ מלבלאקג'אק - תוכנה של איתורן).

לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח נחמד אם היה לי כוח הייתי שם עכשיו בחתימה...

מחר אם אני אזכור אתה תהיה שם...

הידע שלי בנושא זה לא כ"כ מורחב לכן אם תדבר איתי בכאלה מילים אני מאמין לך ... גם אם אתה אומר שיש לך 50 ס"מ :lol:

תגיד אם אני קונה למשל מקלט BT, מחבר אותו למחשב , יש תוכנות שעושות עבודה כמו ב PPC על הנייד?

או אפילו יותר טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...