p180 כסוף- באמת לא ניתן יותר להשיג בארץ? - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

p180 כסוף- באמת לא ניתן יותר להשיג בארץ?

dolev16

Recommended Posts

מי אמר לך שלא ניתן להזמין ,או שיתנו לך מתצוגה ,תפסיק להאמין ..

מה חשבתה שיגידו לך הרי אמרו לך כבר שהם רוצים למכור מהמלאי ,אז כמובן יגידו לך שלא ניתן ,להזמין,

וע''ד SKYPC לא יקחו על עצמם לתנת לך מתצוגה בלי להגיד .אז תהיה רגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם זה יותר זול מה 182 תלך על זה ותזמין אתה 99 אחוז שתקבל 182 בתוך קופסא של 180.כי אנטק כבר די הרבה זמן לא מייצרת את ה 180 ואין אותו ליבואן אני די בטוח בזה.והרבה שהזמינו את ה 180 השחור כוללל אותי קיבלו את ה 182 בקופסא של 180 וזה יצא יותר וזל ונחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה אבל יש בעיה ב182 אין גרסה בצבע כסף יש רק את הגרסת מראה שהיא יקרה יותר ..בקיצור אני רוצה לברר עם היבואן אים יש לו עוד 180 כסף כי לדעתי SKYPC לא יכולים להשיג אותו אם שאר החנויות בודקות בדיוק אצל אותו יבואן והוא להם אומר שאין אז איך לSKY כן יכולים להביא? אני פשוט מבקש ממכם עוד פעם אים מישהו יודע מי היבואן אני פשוט אתקשר אליו ואשאל את זה אם הוא יגיד לי לא יכול להיות כי אין לנו אצ המארז אני אני אדע שזה לא קיים ואני פשוט יקח 182 שחור וזהוא מהחנות שאני גם ככה קונה ממנה את שאר המחשב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז SKY בעצם רצו לעבוד עליי או מה?...

וזה באמת אופציה אבל אם זה יגיע דפוק? וזה גם בלי אחריות..אגב למה אין גרסה כסופה ל182 ?

בכול מקרה מישהו מוכן כבר להגיד לי מי היבואן הרשמי???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט עצלן :pissed:

מילות חיפוש בגוגל : "יבואן ANTEC" והתוצאה הראשונה מביאה לך תשובה! - http://www.antec.com/us/wheretobuy_resellerSelect.php?Country=Israel&ResellerType=%25R%25&Submit=Submit

מה שאומר שאין יבואן רשמי - כולם מייבאים פרללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלא חיפשת כי זו התוצאה הראשונה מגוגל וממנה אתה יכול להסיק שאין יבוא רשמי לארץ - העמוד שנתתי קישור אליו מראה לך מי מטעם מורשה לייבא לארץ - ומכיוון שהתוצאה היא 0 אתה יכול להבין (או שלא... :screwy:) שאף אחד לא מייבא רשמי !

KAPISH ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אה אוקיי מצטער פשוט לא אני קראתי מישהו קרא לי את זה ולא הייתי בחדר אז אמרתי לו לרשום את התגובה הזאת .. מצטער טעות שלי...

ובנוגע ליבואן קראתי דווקא איפשהו באינטרנט שכן יש יבואן רשמי סוף סוף אבל אם אתה אומר לא אני מאמין לך..

"כולם מייבאים פרללי"מה זאת אומרת פרללי?

וזה אומר בעצם שיש מצב שאולי אני כן אוכל למצוא באיזה חור P180 כסוף?

ומה בנוגע ל-SKY ? זה כן הגיוני שהם יכולים להביא לי את המארז? כי אני ממש בהתלבטות אם לעשות הזמנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלא חיפשת כי זו התוצאה הראשונה מגוגל וממנה אתה יכול להסיק שאין יבוא רשמי לארץ - העמוד שנתתי קישור אליו מראה לך מי מטעם מורשה לייבא לארץ - ומכיוון שהתוצאה היא 0 אתה יכול להבין (או שלא... :screwy:) שאף אחד לא מייבא רשמי !

KAPISH ?

אתה כועס עליו על כך שהוא אינו יודע לחפש כאשר אתה בעצמך לא יודע לחפש... שים לב שבחרת באתר של ב-Retailer (משווק בעברית) תחת Reseller Type במקום לבחור ב-Distributor (מפיץ). כאשר בוחרים במפיץ רואים את היבואן הרשמי בישראל שהוא פייב אקסיטס בע"מ, הנה החנות שלו:

http://www.7pc.co.il/ShowPage.aspx?page=about

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך מאוד עזרת לי..אז בעצם אם אני מתקשר ואומרים לי את 180 כסוף אז זה אומר שאין ואין לי למה לחפש כן?[br]פורסם בתאריך: 14.05.2008 בשעה 14:04:25

אוקיי חברה דיברתי עים היבואן בארץ הוא אומר שלהם אין את המארז הזה והם לא יביאו אותו והוא לא יודע אם עוד מייצרים אותו בחול אבל הוא אמר שאם חנות מביאה אז היא מזמינה מחול..

וגם התקשרתי לSKY שוב הפעם נזכרו להגיד לי שאין אותו כבר..טוב אני ילך על השחור מה אני יכול לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...