מהירות צבירה איטית במיוחד! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות צבירה איטית במיוחד!

Stastyle

Recommended Posts

אהלן, ברשותי צורב LG GSA-H22N.

כאשר אני צורב דיסקים (CD או DVD) לוקח לו הרבה יותר מדי זמן ממה שאמור לקחת לו.

דיסק מלא נצרב כמעט במשך שעה, וCD כ20 דקות.

ניתן לשים לב כי ביצועי המעבד נפגעים, שכן אם שומעים תוך כדי הצריבה, המוזיקה קופצת כל 2 שניות.

בנוסף, הפס למטה של הBUFFER נע בין 20 ל90 כל הזמן..

יש פתרון או עדיף כבר לצבוע בכחול ולזרוק לים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה במקרה צורב בחיבור IDE שיושב על אותו כבל עם ההרדיסק?

עמרי , אני ברוב עצלנותי , יש לי עד היום , צורב והרדיסק שיושבים על אותו כבל IDE , ואני צורב בפול מהירות .

(כלומר אף על פי שיש לי שתי הרדיסקים , אחד IDE ו אחד SATA , אפילו שאני צורב מידע מה IDE

עדיין מהירות הצריבה גבוהה , לכל היותר סיפור של דקות ספורות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה במקרה צורב בחיבור IDE שיושב על אותו כבל עם ההרדיסק?

כן.

אין לי ברירה אחרת, יש לי סלוט IDE אחד בלבד על הלוח.

אבל יש לי גם דיסק SATA אחד בנוסף.

באילו מדיות אתה משתמש ובאיזו תוכנה+גירסה?

DVDR של TEAC,

CDR של Silver Line.

התוכנה היא Nero Express 6.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי , אני ברוב עצלנותי , יש לי עד היום , צורב והרדיסק שיושבים על אותו כבל IDE , ואני צורב בפול מהירות .

(כלומר אף על פי שיש לי שתי הרדיסקים , אחד IDE ו אחד SATA , אפילו שאני צורב מידע מה IDE

עדיין מהירות הצריבה גבוהה , לכל היותר סיפור של דקות ספורות )

בוודאי, זה אפשרי ללא בעיות.

הנקודה היא שבמצב כזה אתה צריך לוודא במאפייני ההתקן שהוא עובד ב-DMA Mode ולא ב-PIO בטעות..

Stastyle, לך ל-device manager בלוח הבקרה, שם כנס להתקן ה-IDE שלך ובמאפיינים תוודא שה-transfer mode שלו עומד על DMA if available (וליתר ביטחון תכתוב כאן מה כתוב ב current transfer mode).

אני לא יודע אם זאת הבעיה, אבל זה הדבר הכי בסיסי שכדאי קודם כל לוודא כדי לא לשבור את הראש סתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ, למשל, על תוצרת Verbatim, TDK, Philips. ובשום מקרה לא על תוצרת Silver Line (שדפקו לי פעם צורב) או Teac (שגיליתי ש-20% מאלו שצרבתי דפוקים - אחרי שמחקתי את החומרים המקוריים...)

ובאופן כללי, ממליץ מאד להעדיף את הסוג +DVD, על -, משיקולי עדיפות טכנולוגית של הראשון (+) - ולחלופין, נחיתות טכנולוגית של האחרון (-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה לא הבנתי על מה מדובר

*צבירה

יש מצב שהבעיה היא במעבד , יש מצב הוא מאוד ישן ויש עומס רב בצריבה עליו ובגלל זה האיטיות

ואולי גם המערכת שלך מאוד עמוסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...