למה זיגזג כאלה יקרנים? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה זיגזג כאלה יקרנים?

tazok

Recommended Posts

טוב חלאס למצוא פירצות בדברים שלנו כדי להראות את ZIGZAG כסבבה של חנות, או קיי הבנו, אתם פירסומת מהלכת לחנות, סבבה לכם!

לנו יש את ההשקפה שלנו על איך דברים צריכים להיות וזהו. אין פה הרבה מה להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צודק....

מה זאת אומרת.. אם פנדה באמת דפקו פה אנשים ומרמים אותם יש את הסיבות ללכת לבית משפט

בית משפט לתביעות קטנות נועד לסיבות האלה לאנשים שמרמים בקטנות...

מגיע לאנשים שדפקו אותם הפיצוי לכסף ששילמו ולא קיבלו כל תמורה לו

ואני מבקש להפסיק לתת את כל הדוגמאות החרטה של זה אפשר לקנות פה וזה אפשר לקנות פה

כולנו הסכמנו שזיגזג מוכרים לך בנוסך למוצר גם שירות ואדיבות וכל הדברים האלה במחיר המוצר

בעוד חנויות אחרות לא ממש נותנות את זה אבל גם מקצצות בערך 7% מהמחיר.......

זה המציאות כמו שאמרו פה במספר צורות השוק חופשי וכל אחד יכול להחליט איפה הוא יקנה אני הבנתי שאני עדיין מעדיף את המחיר הזול על השירות כיוון שלחכות לא עולה כסף ואני לא מתעלל במחשב שלי אז גם הציוד שלי לא מתקלל כל יומיים וחצי אז שווה לי לקבל את המחיר הנמוך

ואנשים פה אומרים מה פה 10 ופה 20 שקל הרי זה לא 200 שקל אבל כאשר אני מרכיב מחשב אצל זיגזג התוספת המצתברת היא בסביבות 500 שקל פלוס מינוס בלי חישובים מדוייקים זה יכול להיות גם יותר.... ופה כן נכנס שיקול כספי כי עוד פעם אני אומר 500 שקל מבדילים בין

XP2600 לXP2700 אני לא יודע אם אני מדייק אבל סתם דוגמא.... שלפעמים אני מעדיף לנתב את הכסף שלי בצורה יותר חכמה

ובאמת קצת נמאס להציג את כל החנויות בארץ כרמאים ורק זיגזג ישרים כמו סרגל שאני לא ממש לא מאמין לזה כי בארץ אף אחד לא ישר....

פשוט זיגזג מסתירים את זה יותר טוב מהאחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בדיוק קשור ? תמיד יש פעם ראשונה, אם ירמו אותי או יפרו חוזה בצורה שתפגע בי ותהיה לי סיבה מספיק טובה לקבל את מה שמגיע לי

אין שום סיבה שאני לא אתבע את אותה חברה, בשביל זה יש בתי משפט.

קשור מאוד. כל יומיים בערך בא לכאן מישהו עם סיפור על איך שX "דפקו" אותו. חודש אחרי זה אני רואה את אותו אחד מגיב ב"לך לבימ"ש איתם", כאילו כדי לא להתאמץ, אבל הנקמה תבוא דרך מישהו שיש לו את המרץ לפעול.

כל אלו הממליצים, בכזאת קלות, ללכת לבימ"ש לתביעות קטנות, לא מבינים שלרוב זה יעלה להם יותר מההפרש, בכל מוצר, בין החנות הכי זולה להכי יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice אתה צודק וטועה....

אתה יודע למה? כי בית משפט לתביעות קטנות עולה גרושים... תלוי על כמה תובעים על 500 ש"ח זה לא שווה.... אבל אם 5000 אז כן...

אתה כן צודק כי הזמן הטירחה העצבים והכל הדברים האלה שסביב בית משפט פשוט לא שווים את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TaZok

ניסיתי לבדוק את מה שאמרת פה וישבתי בסביבות ה20 דקות והרכבתי מפרטים בזיגזאג מול מפרטיום זהים בחנויות אחרות..לא ידוע איך הגעת לכ זה הפרש, אבל הבדל מחיר של 500 שקל לא היה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשה להבין ? אין בעיה אם המחיר, הם יכולים למכור בפי 2 זה ממש לא משנה ! וגם אני לא מאמין שכולם דופקים אותך ומי שמסתיר את זה הכי טוב זה זיגזג, אני חושב שרוב החברות הן בסדר ולא מרמות, אולי חלק טובות יותר או פחות אבל שוב אני אומר ותקלטו את זה, זיגזג או כל חנות אחרת יכולה להיות זולה פי 2 או יקרה פי 2 מהממוצע בשוק אבל אסור להם בתכלית האיסור לגבות כסף על שירות וזה כל מה שרציתי לציין פה ועל תנסו להרכיב מפרטים ולבדוק מחירים כי זה לא קשור לנושא ומותר לכל חנות לתמחר איך שבא לה מתי שבא לה.

נ.ב

אני לא מדבר על שירותים כמו הרכבת מחשב או התקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני העליתי את הנושא אז אני יכול להגיד או לבדוק מה שבא לי

ואני עדיין אומר שלמחיר יש פה איזה משמעות

על זה שאין לקחת כסף על שירות הסכמנו כבר לפני 2 דפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כאחד שהעלה את הנושא רק שתדע אין לך זכות בכלל לבוא ולהתלונן על שיטות התמחור שלהם ואם יש לך בעיה אם זה אתה פשוט לא חייב לקנות שם, אני אומר לך גם לי זה נראה גבוה מדי ובדרך כלל אני לא בוחר שם מפרטים ואני גם בספק אם אני הולך לקנות שם אבל אין לי זכות לבוא לפתוח דיון על זה כי זה פשוט לא ענייני.

דבר כזה אתה אומר לחבר שלך או בשיחה פרטית עם מישהו, לבוא לפה וסתם לנפח את זה על דבר שהוא לא עניינו של אף אחד זה סתם פגיעה בחברה ומעשה לא יפה, ככה אני רואה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הכי גדול שתמצא הוא בערך איזה 100 שקל למפרט מחשב...

ואני כן מעדיף לשלם את ההפרש הזה כדי לקבל את המוצר תוך כמה ימים... מאשר לחכות כמה חודשים(לדוגמה הקטע שחנות מסוימת מכרה רדאון 9500 במחיר זול והלקוחות שקנו את זה אמרו בפורום שהם קיבלו את זה אחרי חודש+).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי ב-PchardWare את ה-Shappire 9500Pro 128Mb Oem וקבלתי אותו תוך 4 ימים שזה בכלל לא הרבה.

אבל עדיין לא כמו השירות של ZigZag2000 שאתה מזמין וביום למחרת דופקים בדלת מביאים את המשלוח. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש להם מוצרים במלאי לא מעיד על השירות..גם אם KPCH\סימפלטק\Pאנדה יש מוצר במלאי ותזמין אותו הוא יגיע ביום\יומיים למחרת.

נכון.... וגם בזיגזאג אתה יכול לדעת מה במלאי כי רשום, אבל אם תזמין משהו שהוא לא כרגע במלאי ניראה תוך כמה זמן יגיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם מהוויכוחים הללו, כל אחד וההשקפה שלו, מצד אחד אתה לא יכול לבקר מי שיש לו סוג של תמכור, כי אף אחד לא מכריח אותך לקנות שם.

מצד שני לקחת כסף על שירות זה קקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.... וגם בזיגזאג אתה יכול לדעת מה במלאי כי רשום, אבל אם תזמין משהו שהוא לא כרגע במלאי ניראה תוך כמה זמן יגיע...

ולכל חנות אחרת אתה יכול להתקשר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...