האם PS3 יכול להחליף מחשב מדיה סנטר בסלון? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם PS3 יכול להחליף מחשב מדיה סנטר בסלון?

Night

Recommended Posts

תכננתי לקנות עוד הארדיסק/מארז/ספק בשביל המחשב הישן ולקנות מחשב חדש - ואת הישן לשים בסלון שינגן HD.

ובזמן האחרון התחלתי להתעניין בקונסולות והחלטתי לקנות PS3...

האם יש צורך בשני המכשירים בסלון? (גם PS3 וגם מחשב מדיה סנטר?)

הבנתי שהPS3 לא מנגן קבצי MKV, זה נכון? האם יש סיכוי שבגרסא כלשהי בקרוב יוסיפו תמיכה לקובץ הזה?

נראה לי בזבזני ולא יעיל גם וגם PS3 בסלון, אבל אם הסוני לא מנגן קבצי MKV אני בבעיה... איך אני אצפה בHD?

קראתי גם על מהמחשב לסוני, אבל זה נשמע לי לא נוח - אפשר לעשות FastForward ו- ReWind בסטרימינג?

מה אתם מציעים?

תודה על העזרה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בזבזני מאוד לשים גם מחשב וגם PS3 בסלון לדעתי.

אני משתמש כבר כשנה בPS3 בתור מדיה סנטר בסלון.

אני לא מוריד קבצי MKV ככה שזה לא בעיה מבחינתי , אבל פרסמו פה תוכנה שהופכת קבצי MKV לVOB (שהPS3 תומך בהן) בלי צורך בהמרה , אלא רק סידור הקבצים מחדש (MKV - הוא רק קונטיינר , לא דרך קידוד , הדרכי קידוד שלו בהחלט נתמכות).

אני משתמש בזה עם דיסק קשיח נייד של 120 גיגה (ללא חיבור חשמל - רק , יותר מהיר ונוח פעם בשבוע להעתיק עליו את כל הקבצים הדרושים לדעתי) ומנגן בעיקר קבצי DIVX (שפועלים ללא דופי בUPSCALE מצויין ד"א) וכמובן בDVDים ודיסקים של BLUERAY שעובדים מצויין.

החסרון האמיתי שגורם לחלק להשתמש בSTREAMING זה לאנשים שמורידים קבצים מעל 4 גב' לקובץ - הPS3 משתמש רק בFAT32 ולא בNTFS.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לא פתרון רע בכלל.

אז קבצי VOB זה עיניין של כמה דקות המרה מMKV? (כי הבנתי שזו לא ממש המרה)

האיכות בקבצי VOB נשמרת?

אפשר להעביר את הקבצים דרך WIFI? אפשר דרך כבל רשת?

אני מופתע לשמוע שאין תמיכה בקבצים מעל 4 ג'יגה, מה החוכמה לספק 80 ג'יגה הארדיסק...

בטח סוג של הגנה נגד קבצי ISO שיכילו משחקי PS3 ברגע שיפרץ P:

אבל אני מניח שפשוט אפשר לפצל את הסרטים לשני חלקים.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקידוד של הקובץ לא משתנה -> איכות לא משתנה

אי אפשר להעביר קבצים (תמיכה בסמבה), רק דרך התקנים חיצוניים (DOK , דיסק , DVD/CD צרובים וכו)

ובקשר ל4 גיגה - NTFS שייך למייקרוסופט וסוני החליטו ללכת על FAT32 שסטנדרטי לגמרי (יכלו לבחור בכל מני מערכות קבצים אחרות , אבל אני משאר שיותר קל עם FAT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

אז הPS3 בעצם לא תומך סמבה אז לכן אי אפשר להעביר דרך כבל וכ'ו

רק DOK או התקן חיצוני כלשהו

אם אני טועה תקנו אותי

אני כבר מתחיל לחפש DOK 8 GB.. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלעת בול.

אני ממליץ לך ללכת על אותה שיטה כמוני (דיסק חיצוני קל 2.5 אינץ' ללא צורך בחשמל) - מהיר יותר מDOK , נפח גדול משמעותית ומחיר חד פעמי סביר - סביבות ה300 ש"ח בKSP ל120 גיגה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד הוא תומך בכתוביות??

וכמה זמן לוקח להמיר את זה?

ויש לי את האלפנט הזה קניתי לפני שנה וחצי ב500 ש"ח אוף היום זה כבר 300 :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:.

ממליץ עליו דיסק חיצוני מצויין.

ותגידו האקס בוקס גם תומך בדיסק קשיח חיצוני???

זאת התוכנה שאתם מישתמשים בא MKV2VOB?

אני יותר מעדיף ביגלל המשחקים אבל הוא יכול גם לשמש כמדיה סנטר? הוא תומך בVOD הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח מצטטים אותי בחתימה?? כבודד xD

הרעיון של ההארדיסק החיצוני נראה טוב, מוסיפים קצת כסף אבל מקבלים 120+ GB ולא 8 כמו בDOK.

והמחיר בבאג זול יחסית למה שראיתי בזאפ.. תודה :yelclap:

האמת לא חשבתי על העיניין של הכתוביות, אבל אני מניח שאין בעיה עם כתוביות בעברית בPS3 נכון?

ותגידו מה בסוף - הזה של החשמל בPS3 אוניברסלי או שצריך ממיר מתח ענק ומגושם (אם קונים בחו"ל)?

בכל מקום אני קורא משהו אחר, אף אחד לא בטוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד הוא תומך בכתוביות??

וכמה זמן לוקח להמיר את זה?

ויש לי את האלפנט הזה קניתי לפני שנה וחצי ב500 ש"ח אוף היום זה כבר 300 :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:.

ממליץ עליו דיסק חיצוני מצויין.

ותגידו האקס בוקס גם תומך בדיסק קשיח חיצוני???

זאת התוכנה שאתם מישתמשים בא MKV2VOB?

אני יותר מעדיף ביגלל המשחקים אבל הוא יכול גם לשמש כמדיה סנטר? הוא תומך בVOD הזה?

הXBOX מזהה כל התקן USB שנוצר ע"י האנושות, אם הוא מזהה את הN95 בתור כונן, מכשיר , , ונגנן מדיה משולב הוא מזהה כל דבר אחר בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...