בעיות בהארד דיסק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות בהארד דיסק

thebestof2005

Recommended Posts

אז ככה, חזרתי היום מהצבא אחרי שבוע שלא הייתי בבית הייתי במחשב כרגיל (אינטרנט וכו) ופתאום הוא נתקע (דבק שקרה לי גם בעבר). עשיתי ריסט ומאז הווינדוס לא עולה. גיליתי רעשים מהארד דיסק (כמו "באנג באנג" כאלה). ניסיתי שוב ושוב לעלות את המחשב, אבל לא הצלחתי. מה שקורה בשטח זה שלפעמים הוא מגיע למסך של (XP) שיש למטה את הדבר הכחול שזז, אבל פשוט לא לא עובר למסך של היוזרים ונישאר שם, וגם לפעמים הרעשים של ההארד דיסק מתחזקים (ה"באנג באנג") ואז הוא אומר שהוא לא מזהה בכלל שום דבר על המשחב שלי ומבקש שאכניס דיסק או משו ואלחץ המשך. (כאילו להגיד לי שאין לי ושאני אכניס איזה דיסק בוט או משו).

חיברתי את ההארד דיסק שלי למחשב של אחי (החיבור שלי SATA ושלו IDE). הצלחנו לפתוח את המחשב (כמובן מההארד דיסק שלו) ולהכנס להארד דיסק למרות שכמה פעמים זה כאילו עשה ריסט וגם חוזר ואומר שקובץ מסויים שלי בויינדוס אצלי ($MTF) נמחק או נגרם לו נזק. הצלחתי להעביר תיקיות לאח שלי למחשב מההארד דיסק שלי, אבל כשניסיתי להכנס ל documents and settings/my user (כאילו להכנס ליוזר שלי כדי להעביר את התיקיות שיש אצלי ב my documents) הוא לא נתן לי. אמר שאין לי הרשאות להכנס וגם יש בעיה כלשהיא ב I/O ויש ERROR כלשהוא. ניסיתי שוב להפעיל את ההארד דיסק אצלי במחשב ללא הצלחה, הכנסתי דיסק אבל זה לא נותן לי לעשות upgrade אלא רק התקנה חדשה שאומר שימחוק לי את הדברים הנוכחים שיש לי ב my documents.

עד כמה שהבנתי מהעניין ההאר דיסק קרוב לסיומו ואני צריך להעביר כמה שיותר מהר את הדברים ממנו לפני שהוא "מת" (חס וחלילה נקווה שבסופו של דבר יהיה בסדר). גם הגעתי למסקנה שאני צריך דרך כלשהיא להגיע ליוזר שלי ואז להעביר משם את הדברים שלי ב my documents ששם יש לי את הדברים הכי חשובים לי, אבל מכיוון שאני לא יכול להעלאות את הווינדוס מההארד דיסק שלי, ואין לי גישה ליוזר שלי מווינדוס אחר (של אח שלי) אני לא ממש רואה את זה קורה.

ועכשיו לסיום, בבבקשה אנשים אני צריך עזרה. אם זה קרה למישהוא, אם יש למישהו רעיונות איך להעביר את הדברים שלי מהמחשב, כי סהכ ההארד דיסק עדיין חי, יש לי גישה אליו, הצלחתי להעביר דברים ממנו אבל אני לא מצליח להכנס לווינדוס שלי וליוזר שלי.

באמת, כל דבר יעזור, אני תכף משתגע פה כי כמובן כמו ילד מפגר לא גיביתי כלום ויש שם ומסמכים שלי שאם אני אאבד אותם עכשיו באמת אני אהיה בבאסה עוד הרבה מאוד זמן...

שוב, כל עזרה ורעיון יתקבל בשמחה יתרה...

תודה רבה מראש לכל העוזרים:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק הקשיח שלך עומד למות, מהר מהר לגבות הכל לפני שהוא יקח איתו את החומר למקום שכולו טוב.

הוסף לעצמך הרשאות לדיסק הקשיח הישן על המחשב של אחיך, וכך תוכל לגבות את החומר-

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=315963.msg2866357#msg2866357

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה, אבל זה לא כל כך עזר לי. אני עדיין מחפש דרך כלשהיא להכנס ל"יוזר" שלי בווינדוס הישן אבל לא מצליח.

ניסיתי לעשות מה שאמרתי, אבל זה לא מזהה את הווינדוס שלי מהסיבה השפוטה שזה בהארד דיסק אחר לכן אין לווינדוס במחשב אצל אחי שום קשר לווינדוס שנמצא על ההארד דיסק שלי ולכן הוא לא מזהה אותו בכלל, לכן כל העניין של העברת בעלות וניסיון לקבל הרשאות לא כל כך עוזר....:(

יש אולי עוד עצות, אני ממש נואש ולא יודע מה לעשות...יש אפשרות אולי דרך דוס? או כל דרך אחרת?? בבקשה אני כבר לא יודע מה לעשות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...