מהו הנגן הטוב מבניהם : CreativZen VS MeuziM6 VS D2Cowon - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הנגן הטוב מבניהם : CreativZen VS MeuziM6 VS D2Cowon

S2DON

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי את הD2 כמעט שנה (או שאולי יותר אפילו) מהרגע שבאג הביאו אותם לארץ, כשעוד היו השטויות של 4G רק בלבן אצלהם.

מאז המכשיר שרד שימוש בצבא. מה שאומר משהו על האמידות שלו

אני טוחן אותו בנסיעות ווידאו (7 שעות מטבריה לעזה וגם בחזרה) והוא עדיין עובד כמו גדול

המסך שלו פשוט מצוין ואני אומר את זה בתור מי שראה מספיק נגנים אחרים

והממשק שלו הוא הכי פשוט שרק אפשר לבנות לדעתי למסך מגע

ממליץ עליו בלב שלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה סתם זורק הערות מטומטמות לאויר בלי כל ביסוס ?

D2 מאוד מאוד נוח , ומאוד קל לשימוש

עוד אחד שמדבר כאילו נולד איתי יחד בחדר הלידה ומאז אנחנו דבוקים אחד לשני בתחת כל היום... :kopfpatsch:

למה אתה חושב שאין להערות שלי ביסוס?

אני ניסיתי את כל הנגנים האלו וברשותי יש את המיזיו, שקניתי מבעיות תקציב, וכרגע אני ממש ממש מתחרט...

היה עדיף לחכות קצת ולחסוך, ולקנות משהו יותר נורמאלי...

הסאונד שלו ממש טוב(יחסית למחיר) ומערכת ההפעלה נוחה מאוד ברובה...

אבל יש בו באגים ממש רציניים כמו: שאני מפעיל פלייליסט שהכנתי בתוך המכשיר, עם יותר ממאה שירים, הוא פשוט נתקע, אי אפשר לכבות אותו, המסך מתכבה אחרי כמה שניות והכפתורים עדיין משמיעים של קליק...

במקרה הטוב מאוד והכי נדיר הוא ממשיך לנגן אחרי בערך 10 דקות מייגעות של החלקת האצבע על המשטח ולחיצה על כפתור החזרה..

במקרה הרע הוא פשוט נשאר דולק עד שהסוללה נגמרת(כאן היתרון הגדול שלו הופך לחסרון-זמן הסוללה)

את ה D2 ניסיתי אצל ידיד כמה פעמים, לא שהיה מייגע השימוש אבל דבר אחד בטוח - הזן יותר נוח בהרבה... אין מה להשוות בכלל...

הסאונד ב D2 היה טוב מאוד, אבל לדעתי(דעתי האישית) הזן לוקח בזכות נקי במיוחד כמו שפיקה ציין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור משתמש ותיק של ZVM כבר שנים אני מחכה לנגן פלאש שיחליף אותו. הדבר הכי קרוב אליו זה ה-D2 לדעתי.

החסרונות שלו מבחינתי זה המסך מגע..לא נראה רעיון טוב כל כך לנגן שבכיס. גם הוא לא מנגן divx באופן טבעי..צריך להמיר את הקבצים. מצד שני יש לו TVOUT, לא נראה לי שיש עוד נגן פלאש כזה, או לפחות נגן שנכנס לכיס. גם יש לו בטריה חזקה.

לפי מה שהבנתי ה-Zen אחלה נגן אבל יש לו בעיות אינטגרציה עם כרטיסי זיכרון ואין לו TVOUT, וזה כבר נהיה הרגל אצלי לראות סדרות דרך הנגן בטלוויזיה. מבחינת איכות הסאונד אבל תמיד אפשר לסמוך על .

אני ימשיך לחכות למחליף הראוי לZVM..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...