מארז שקוף - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז שקוף

Johnny

Recommended Posts

תודה, אבל המארז לא נמצא שם.

(ולא ממש שיערתי שיש למצוא אחד כזה בארץ, בשביל זה יש את חו"ל ושם כידוע לא חסרות חנויות און ליין שאפשר להזמין דרכן ;))

עוד מישהו אולי מכיר אתר המציע למכירה את המארז ?

שוב, תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש יאאלה אחרי שראיתי מהתמונה השניה(הלמטה בחושך) איך נ ד ה מ ת י !וואי אני חיייב כזה דבר! גם פיצוצי למסיבת רשת! יאני המחשב שלי יהיה שרת כזה,הכי גדול,הכי יפה! ;D

אני גם מה זה אוהב את הסמל הזה שאפשר לראות אותו במספר מקומות במארז בדף השני בלינק שהבאת

(http://bit-tech.net/article/63/2)

יש לי תליון לשרשרת עם הסמל הזה,עשיתי בסמל כמה דברים קטנים בתוכנה גרפית,קניתי אפילו את המשחק(VIRUS)שזה הסמל הזה,המשחק חרא מוחלט אבל קניתי רק בשביל האריזה! (המשחק עלה איזה 15 שקל משבוע הספר האחרון ;D)

ובקרוב זה יהיה גם הסמל במקום הצלחת הזמנית שאני אפילו לא יודע מה זה,שנמצא ליד השם שלי.

בקיצור ולענייןאני ח ו ל ה על הסמל הזה! יש לו 3 משמעויות ואף יותר-

1.להקה בשם Biohazard (מאטל כבד) www.biohazard.com

2.וירוס..זה הסמל של וירוס אם אני לא טועה

3.פסולת כימית ביולוגית,משהו בסגנון רדיו אקטיבי..

אז בקיצקצ:

-ג--ם אני התחלתי לחפש אחרי המארז האדיר הזה! :jump:

רק שמתי לב שאני אצטרך לעשות את כל העבודה בקשר לסמל..כי המארז כמו שאני רואה בא טוטלי שקוף! באסהה

(אפשר אז להדפיס מאתר של הלקה יש שם את הסמל בכל מיני צורות..ברקע,כפתורי ..)

בקשה תעזרו לנו(למי שרוצה את המארז הזה) למצוא בחנויות..אני מדבר גם אל המנהלים..אתם יודעים לחפש..אני לא מצרתי בכל המקומות שאני יודע..(לא שאני מכיר הרבה),אז בקשה תעזרו למצוא מאיפה ניתן להשיג אותו!

תודה רבה מאד

טל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[' link=board=2;threadid=3728;start=0#34886 date=1012829269]

ובקרוב זה יהיה גם הסמל במקום הצלחת הזמנית שאני אפילו לא יודע מה זה' date='שנמצא ליד השם שלי.

[/quote']

"הצלחת הזמנית" הזאת שנמצאת ליד השם שלך הוא הצ'אקראם האגדי של זינה הנסיכה הלוחמת! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברל'ך, בזמן שאתם סטיתם לגמרי מן הנושא אני מצאתי מספר חנויות המציעות למכירה את המארז השקוף המדובר.

להלן כתובתיהן:

1. The Overclocking Store®

2. Tweakbox®

3. LoverMeCases®

4. Plycon Computers®

5. TextORM®

תהנו...

:jump1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היופי במוד שלו.. הוא הגימור... וכל השילוב של החצי שקוב.. והלד של הארד דיסק שהוא בעצם הסמל... והרגליים הזוהרות ומסך מידע בפרונט..

בקיצור, פרויקט מושקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושקע בהחלט, ויפה מאוד.

אך לפי דעתי (הצנועה) המקור השקוף והפשוט יפה הרבה יותר וממש חבל להרוס אותו.

בכל מקרה המון תודות לי ולעצמי על שמצאתי את החנויות.

אם מישהו קונה אחד שיודיע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...