יצא 3DMARK 2008!! - 3DMark Vantage - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא 3DMARK 2008!! - 3DMark Vantage

The_magament

Recommended Posts

לידע כללי, השיאן העדכני- Kingpin,ידוע בכך שהוא שובר כל שיא 3D אפשרי.

הוא מחזיק בכל שיאי ה3DMARK מגרסאת 2000 עד היום . המערכת שלו מטורפת, של GX2,המעבד הכי חזק כרגע בשוק ,קרור נוזלי לכל המערכת.

הוא גם הביא במוד עצבני ללוח שלו,משהו מגניב טילים.

אור,סחטיין על התוצאה ;) . אחרי כל הזמן של דיונים על מפרטים,השתלם לך בסוף. איך הSLI? לא עושה בעיות במשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זהו שאני עדיין לא מצליח להתקין את הSP1.

עבדתי על הOC והכל.

עכשיו יש לי סוף סוף זמן להתקין את המשחקים.

בקרוב אני אצלם את המחשב ואביא את התוצאות.

בטח לKingpin אין מה לעשות עם הכסף שלו.

לא רע!

הייתי רוצה מערכת כמו שלך. ;D

תודה :)

לפני הOC לכרטיס המסך זה נתן לי 7 וחצי ככה, ועכשיו לאחר הOC הוא נתן לי 8, בערך 400-500 נקודות לאחר הOC :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יכול להיות ההוא עם ה-8800GTX קיבל 5000 ואתה עם שני 9600 GT מקבל יותר מ-8000????

אי יודע שהמעבד גם קשור אז נגד קיבלת 6000-6500 זה עדיין יותר... זאת אומרת ששני כרטיסים במחיר כולל של פחות מ-1900 שקל יותר חזקים מה-GTX הישן??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יכול להיות ההוא עם ה-8800GTX קיבל 5000 ואתה עם שני 9600 GT מקבל יותר מ-8000????

אי יודע שהמעבד גם קשור אז נגד קיבלת 6000-6500 זה עדיין יותר... זאת אומרת ששני כרטיסים במחיר כולל של פחות מ-1900 שקל יותר חזקים מה-GTX הישן??

YEP :)

הם גם יותר חזקים מה9800GTX בעשרות אחוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה מאודדד שלא...

כאילו מה, הם חושבים שאם יעברו לקונסולות פחות יורידו את המשחקים??? אני בטוח שאם רוב המשחקים יצאו לקונסולות ובקושי למחשב תהיה שם בדיוק כמו כאן...

והמחשב זה עולם אחר, יש שם הכול... הקונסולות לא יחליפו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אתם מודעים לזה אבל כל מי ששובר שיא ברמות כאלה משיג זאת ע"י שימוש בחנקן נוזלי ולא במים שלא מסוגלים לקרר את המעבד בתדרים של 5GHZ + וגם לא מערך QSLI של 9800GX2...

gx2%20790i%20sli.gif

http://www.xtremesystems.org/forums/showpost.php?p=2847161&postcount=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקווה מאודדד שלא...

כאילו מה, הם חושבים שאם יעברו לקונסולות פחות יורידו את המשחקים??? אני בטוח שאם רוב המשחקים יצאו לקונסולות ובקושי למחשב תהיה שם בדיוק כמו כאן...

והמחשב זה עולם אחר, יש שם הכול... הקונסולות לא יחליפו אותו.

אני לא רואה סיבה אחרת לגנוז את הפיתוח של הPC עם לא בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך רק 500 נקודות מעליי??? אני על 2.8 במעבד, פחות טובים, כרטיס מסך בהרבהההה פחות טוב משלך ועוד אתה עם OC (גם אני, אבל עדיין...).

כי שחטת את הכרטיס מסך שלך...הליבה המטורפת שלך על 790...שלי על 594 (זה סטוק לכרטיס הזה)

וגם הזיכרונות שלך בטירוף.

חבל שאי אפשר להריץ את זה שוב, הייתי מנסה לשפר קצת את

נזכרתי, הרצתי את זה עם פילטרים מופעלים מהדרייבר.

נראה לי אני אקנה את הגירסה הבסיסית (כולה $6.95) ונריץ שוב.

עדכונים בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, שימו לב, ישנם 4 סוגי תוצאות אפשריים...

האות שבהתחלה של המס' אומרת איזה ריצה הייתה, יש 4 אופציות וזה תלוי בכל מיני חרטות...

אז רק שימו לב שאתם משווים שכולכם משווים על אותה הריצה. אני מניח שהרוב יעשו את זה על P (PERFORAMCE) ולא משהו מעבר.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכ.מסך שלי על 600 בד"כ... ולבדיקה שמתי 650

790 זה סתם איזה משהו שבדקתי פעם עם הדרייברים של ... אני באמת אמחק את זה משם.

אני לא יודע אם אתם מודעים לזה אבל כל מי ששובר שיא ברמות כאלה משיג זאת ע"י שימוש בחנקן נוזלי ולא במים שלא מסוגלים לקרר את המעבד בתדרים של 5GHZ + וגם לא מערך QSLI של 9800GX2...

אם תעשו את הבדיקה ותיכנסו למאפיינים של הבחור הזה רשום שם שהוא מקרר בגז (זה היה שתי אותיות באנגלית, שכחתי מה בדיוק...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...