בזק מצ'פרת לקוחות, לא תאמינו... - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק מצ'פרת לקוחות, לא תאמינו...

duk4u

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני כשעה קיבלתי טלפון מבזק, בו הם מודיעים לי בחגיגיות שהם מעלים לי את מהירות הגלישה מ, 1.5 מגה ל, 2.5 מגה ללא תוספת תשלום למשך שנתיים.

מיד שאלתי מה נפל משמיים שאתם כאלו נדיבים ?. והמוקדנית השיבה, היה ואתה נבחרת מבין כמה אחרים לקבל שדרוג לרוחב הפס. ונוסף תקבל מכתב בזמן הקרוב בנושא. וכן תוך 48 שעות רוחב הפס יהיה 2.5 מגה עד כאן.

ושאלתי, האם למישהו מיכם קרה אותו נס ?.

מעצם העובדה שגדלתי על העקרון "אין שום דבר בחינם, במיוחד בארץ", עלי להזהיר אותך ש"הם מעלים לי את מהירות הגלישה מ, 1.5 מגה ל, 2.5 מגה ללא תוספת תשלום למשך שנתיים" עלול להצביע על כך שחייבו אותך לשנתיים נוספות, במסווה טריק שיווקי של צ'ופר... אם לא שאלת על כך, תנסה להתקשר ולברר את זה.

אל תגיד "שלום, צ'יפרו אותי בשנתיים של מהירות כמעט כפולה ורציתי לדעת אם זה מחייב אותי". תעשה את זה יפה, תשאל את זה בסגנון: "ערב טוב, ברצוני להתנתק מכם." אם אתה מחויב, הם יציינו זאת בפניך, אבל זאת אפשרות ל-HARDCORE בלבד. אתה תמיד יכול פשוט לשאול "שלום, האם אני מחויב?".[br]פורסם בתאריך: 1.05.2008 בשעה 18:06:47

אמור להכנס עוד אופרטור לשוק בקרוב אז הם מנסים לתפוס כמה שיותר לקוחות בהתחייבות ולכן המבצעים. זה כל הסיפור.

ד"א, זה גם ככה ב YES, HOT וכל השאר, מן תקופה כזאת שהם מוכנים לעשות כמעט הכל כדי לקשור את הלקוח לזמן ארוך.

הכוונה ספק שירות (כמו 012, 014) או ספר תשתית (בזק\HOT)?[br]פורסם בתאריך: 1.05.2008 בשעה 18:09:59

אני רק לא מבין למה צריך לחפור, מדוע ולמה. מכפילים לי את רוחב הפס לכפול באותו מחיר אז מה הבעייה?. נכון שזה כנראה בהתחייבות לשנתיים (למרות שלא נאמר בפירוש התחייבות אבל נניח שכן). הרי במילא התחלתי תקופת התחייבות לשנה, אז יהיה עוד שנה ביג דיל.

בוא נגיד ככה: בשבילך לא ביג דיל להיות מחויב שנה נוספת, לעמות זאת, אני מוכן לתשלום נוסף רק כדי לא להיות מחויב. לכל מטבע שני צדדים, לפחות.

[br]פורסם בתאריך: 1.05.2008 בשעה 18:14:45

היה כבר מישהו ששידרגו לו מ-5 מגה ליותר? כי זה הפליות... אם תאורתית המהירות מוכפלת אז אם ויקרה כזה מצב אני אמור לקבל 10מגה? אני משלם די הרבה על החבילה הזאות. משהו כמו 150שח לספק ותשתית.

למה אפליות? מישהו התחייב בפניך למשהו? שים לב! הם מתקשרים ואומרים "אתה לקוח נבחר", לכן אין כל אובליגציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

כנראה שבזק לא מצ'פרת את לקוחותיה.

אתמול התקשרתי לבזק לברר אם אכן העלו לי את רוחב הפס ללא תוספת מחיר כמו שהבטיחו. המוקדנית אמרה לי שלא מופיע לה ששודרגתי. מאחר ואמרו לי שיקח 48 שעות עד שהשידרוג יכנס לתוקף, עדיף להתקשר ביום שלמחרת.

התקשרתי היום לברר מה קורה בעניין, והמוקדנית ענתה לי לא קיים דבר כזה, אתם מבינים.

לטענה שלי שהם בעצמם התקשרו אלי והציעו לי את העיסקה, השיבה: זה לא הצעה מבזק אלה מחברה שמקדמת מכירות לבזק, ולבזק לא ידוע דבר על כך.

עוד נתון, יומיים לפני התקשרתי לבזק כי המבצע שהייתי בו (45 ש"ח ל 1.5 מגה למשך שנה) נגמר ורציתי שלא יעלו לי את המחיר. כנראה שבזק הבינו שאני קשור איתם לעוד שנה, החליטו לחזור בהם.

אז כן רבותיי זוהיא דרך ההתנהלות של בזק כלפי לקוחותיה.

ועיצה לי אליכם, לפני כל סגירת עיסקה עם בזק או כל חברה אחרת, דרשו שישלך אליכם מכתב ברוח הדברים אחרת אתם לא סוגרים שום עסקה...

התקשרת לבזק או לבזק בינלאומי?

יש להפריד בין בזק (המספקת את תשתית האינטרנט בטכנולוגיה adsl ) לבין בזק בינלאומי (ספק - ולא תשתית)

אני מאמין שמי שהציע את המבצע הוא בינלאומי ולא בזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה הכי טובה להראות בעיות בגלישה , הורדה ו P2P זה להשוות בין שני ספקיות ולהראות להם את הנתונים בפרצוף

אם באמת יש הבדל זה עילה לניתוק אפילו לפני גמר ההתחייבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרת לבזק או לבזק בינלאומי?

יש להפריד בין בזק (המספקת את תשתית האינטרנט בטכנולוגיה adsl ) לבין בזק בינלאומי (ספק - ולא תשתית)

אני מאמין שמי שהציע את המבצע הוא בינלאומי ולא בזק

מה נראה לך שאני כזה דביל?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

duk4u, אתה יודע עוד מה עצוב... שבגלל שזה מכר רחוק, אתה לא יכול

לבטל עיסקה.

...ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שני ימי עסקים טרם המועד שבו אמור השירות להינתן.

ואתה מקבל את האינטרנט על המקום... פלונטר מבחינה משפטית, למרות שמי

שמספיק אסרטיבי ימצא דרך החוצה (רמז לכיוון האימייל האדום של ואי נט וכדומה)

בגלל זה אני חוזר ואומר לכל משתמשי ישראלי, אל תתחייבו, מצב האינטרנט

היום על הפנים. ברגע שהם ישימו עלייכם את הטלפיים שלהם, לא

יהיה להם אכפת ממכם כלל, את הכסף שלכם הם יקבלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לאבא שלי שגולש בADSL במהירות 2 מב"ש (או 2.5, לא זוכר בדיוק) הציעו לשדרג ב"שתי מהירויות" ולקבל ראוטר בלי תוספת תשלום תמורת התחייבות לשנתיים.

הסכמנו לתנאים ולהתחייבות, בעיקר כי באזור המגורים שלנו תשתית האינטרנט של הוט היתה בעבר לא אמינה ואין לנו חשק לתת להם עוד צ'אנס.

אחרי כמה ימים התקשרנו לבזק (199) כדי לבדוק מה קורה, האם השדרוג בוצע ואיפה הראוטר והנציגה של בזק אמרה שהיא לא רואה זכר לשדרוג.

היא הסבירה שאת הטלפונים ללקוחות עושה קבלן חיצוני ולכן הבלגן חוגג.

היא עדכנה את המהירות ל-4 מב"ש (צריך לנתק את המודם כדי שיסתנכרן שוב במהירות החדשה!) והראוטר האלחוטי+מודם ADSL של הגיע אחרי כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה ימים התקשרנו לבזק (199) כדי לבדוק מה קורה, האם השדרוג בוצע ואיפה הראוטר והנציגה של אמרה שהיא לא רואה זכר לשדרוג.

היא הסבירה שאת הטלפונים ללקוחות עושה קבלן חיצוני ולכן הבלגן חוגג.

זה בדיוק מה שקרה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקשרתי להוט לפני שבוע בערך כדי לשדרג מ3 מגה ל5 מגה.נפלתי על נציגה חדשה כנראה שלא מבינה כלום והיא אמרה שזה עולה 119 ש"ח אז אמרתי לה אני אחשוב על זה.יום למחרת התקשרתי שוב כי אמרתי לעצמי אולי אני אפול על איזה נציג שאפשר להתמקח איתו על המחיר ואכן נפלתי על מישהי שהציעה לי לשלם 80 ש"ח (כמו שאני משלם היום על 3 מגה) ולשדרג ל-5 מגה להתחייבות של חצי שנה שזה נשמע לי סביר (לפחות לא לשנתיים) ולבזק בין לאומי אני משלם 79 ש"ח לשנה התחייבות (מה שלא מפריע לי להתחייב אליהם כי אני כבר כמה שנים טובות מנוי שלהם ומבסוט לאללה)אני חושב שעשיתי עסקה לא רעה,אבל מה שהכי קטע זה בהוט אשכרה יום אחד פתאום אין כלום למחרת עלק חחח :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו גם אצלי אחרי ששידרגתי ל - 5 מגה אצל הספקית האינטרנט לא במהירות 5 אלא של 2.5, ככה שאני צריך להתקשר לבזק הטמבלים האלה...

זה באמת היה too good to be true...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן... בזק פתאום התקשרו לאבא שלי אמרו לו אנחנו נותנים לך 4 מגה באותו מחיר(הייתי ב2.5) ומוסיפים מודם ראוטר של ... אמרתי בסדר... ואכן קיבלתי 4 מגה ומודם ראוטר חדש דנדש של חינם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו "נס" קרה כבר מזמן בכל החברות, אני מופתע שבזק התעררו עכשיו. :kopfpatsch:

שאר החברות נתנו 1.5 במחיר 2.5 - כבר לפני די הרבה זמן.

לי באופן אישי 012 נתנה את זה לפני חצי שעה, ומאז אני גולש ב 2.5 באותו מחיר.

012 זה חרטא!!

האינטרנט הכי טוב בארץ זה לש (ובזק ביינלאומי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...