HEC 600W DR-AT או SEASONIC SS-500ET-APFC-F3 או CHIEFTEC 650W GPS-650AB-A - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HEC 600W DR-AT או SEASONIC SS-500ET-APFC-F3 או CHIEFTEC 650W GPS-650AB-A

dvi

Recommended Posts

מכיר את ה HEC זפיר/קוגר?

מדובר באותו ספק בדיוק, בלי קופסה, עם אחריות לשנה במקום 3, בלי צבע/לדים, ובלי Certification רשמי ל SLI/קרוספייר.

הספקים הם מאותו פס יצור בדיוק. החיסכון בכל השטויות שפורטו למעלה גורם לספק להיות כ"כ זול וכ"כ משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, אני מדבר מנסיון עם הספקים האלו, הרכבתי אותם במספר מחשבים. גם תחת עומס הם שקטים בצורה מופתית.

התעסקתי עם HEC לא פעם, ואני בעל HEC בעצמי. גם אני מרוצה מהספק בצורה יוצאת דופן.

למרות זאת, כשיש אופצייה יותר איכותית (Seasonic זה High-End בלי עוררין), אמליץ עליה.

מבחינת שקט ואיכות ה עצמו - Seasonic לוקחת.

מבחינת הספק מוצהר - ה HEC יתן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על ספקים של HEC בכלליות.

אני מדבר על ה DR-AT ספציפית.

מול קורסאייר VX450-

במנוחה- הקורסאייר שקט יותר במעט (שניהם חרישיים בכל מקרה במצב כזה)

במאמץ- ה HEC שקט יותר.

אתה לא יכול לצאת בקביעה על משהו שלא בדקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם היתי לוקח את הסיסוניק כל עוד אין לי בעייה של וואטים (ולא צריכה להיות כזו כל עוד אין ברמת קצה).

הHEC זפיר הוא סה"כ ספק לא רע מבית טוב והוא בטח לא יכול לאכזב במחיר הנ"ל, אבל סיסוניק מייצרים ספקים שהם ליגה אחת מעל מה שHEC מתעסקים איתם, והשקט אצלהם זה דווקא דבר שולי ומקרי, חלק מהשאיפה שלהם למצויינות ומוצרים איכותיים ולא שאיפה להיכנס ל MASS MARKET. סיסוניק ממש לא מתפשרים על כלום ולמשל הם החברה הראשונה שהחליטה להיכנס באופן גורף לתקן ה80+. עם מוניטין ואיכויות כמו שלה השאלה הבאה שניצבת (בהנחה שהאיכות מספקת) היא המחיר מול האלטרנטיבות והאחריות.

אני חושב שביקורת מSILENTPCREVIEW על הHEC תעזור פה רבות, PIKA - אולי תיתן לינק להשוואה שראית (בתקווה שהיא מהאתר הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההשוואה ערכתי בעצמי, לא עפ"י סקירה.

זה לא שאני ממליץ על ה HEC (כי לבחור שני הספקים יותר מיספיקו)

אני רק מתקן דברים שאנשים זורקים ללא ביסוס.

לגבי SCPR- מצטער, אני לא הולך לחפש שעות באתר שלא טרח לשים חיפוש, אלא לינקר אידיוטי לגוגל שעושה חיפוש באתר. זה סיוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מול קורסאייר VX450-

במנוחה- הקורסאייר שקט יותר במעט (שניהם חרישיים בכל מקרה במצב כזה)

במאמץ- ה HEC שקט יותר.

כן, הקטע הזה של ה-VX450 מוכר .. ב 400W הוא נכנס לטירוף עבודה. 8) כידוע, הוא במקור של Seasonic.

vx450wnoiseps6.gif

The noise curve above show a steady noise level of around 21~22 dBA (at 1m, presumably), and a hinge at 400W, at which point the noise ramps almost vertically. This is the most "hinged" noise/fan speed to load curve we've seen in any power supply, and it promises that the VX450W will be quieter at higher power than any other tested to date. We have to assume that the load refers to typical temperatures reached at the plotted power levels, since every we've tested only ties fan speed to temperature, not actual power output.

http://www.silentpcreview.com/article751-page1.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לSPCR יש מנגנון חיפוש מאוד נוח, פשוט ומתוחכם:

http://www.silentpcreview.com/articleindex

ומאותה ביקורת על הVX450 בהחלט ניתן ללמוד על הקריזה המוזרה שלו בשיא ההספק:

http://www.silentpcreview.com/article751-page5.html

ומה שמעניין לראות שם זה את הרעש הנמוך הרבה יותר של הסיסוניקים בהספק גבוה. גם ה520 של קורסאייר הרבה יותר שקט באיזו ההוא, כנראה ישלVX450 שיגעונות :)

psu_noise_vs_power.gif

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...