יש ASSASSIN'S CREED לPSP? - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש ASSASSIN'S CREED לPSP?

אלון פ

Recommended Posts

אלון בתור שניהם בקצרה - הDS מועדף עלי (במעט) כי כשאני רחוק מהמחשב לשעות ארוכות (טיולים וכו) אני מוצא את עצמי משחק בו יותר ונהנה יותר מהמשחקים שלו.

למרות הגרפיקה והכל (שאין על זה ביכלל ויכוח) יש הרבה משחקים שאני מאוד אוהב בDS ופחות בPSP.

זה אני אינדיווידואלי.

בקשר לכל השימוש שלו בתור נגן , אני לא אתייחס כי הוא פשוט לא כזה פרקטי כמו שהוסבר לך פה למה וגם כי אני מעדיף משום מה להשתמש בIPHONE 16GB שלי בתור נגן מכל בחינה שהיא ובטח שבתור גלישה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי הסוללה, יש 2 אפשרויות

1: הבטוחה, לקנות ממוכר בארה"ב, לשלם כ 70-75 שקלים ולקבל סוללת 3600 מיליאמפר בטוח.

http://cgi.ebay.com/3-6V-3600mAH-3600-mAH-Battery-Pack-for-Sony-PSP_W0QQitemZ130217516441QQihZ003QQcategoryZ122516QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

2: להמר על מוכר סיני כלשהו. זה זול יותר, אתה חוסך בערך 30 שקל, אבל יש סיכוי כלשהו שהוא דוחף לך סוללת 1800 מיליאמפר עם הדפס של 3600

http://cgi.ebay.com/NEW-3600-3600mAh-Rechargeable-Battery-Pack-for-Sony-PSP_W0QQitemZ150239665274QQihZ005QQcategoryZ122516QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

בגלל שזה לא בדיוק יקר בכל מקרה, וזו שהולכת להיות בשימוש יותר מחודש/חודשיים (בהרבה), אני הלכתי על מוכר מארה"ב, שילמתי 68 שקל בסופו שלד בר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הסלולרי PSP, אולי אתה מתכוון לסקייפ לPSP? כי אם כן זה הכרזה של עצמה וזה כבר יצא..

אלון

לא אני מתכוון לשמועות חזקות שהיו על PSP משולב סלולרי

סך הכל לסוני כבר יש סלולריים מוצלחים

ולעשות דגם שכולל PSP היה יכול להיות מאוד מוצלח

דגם כזה היה מעניין אפילו אותי

כי זה אומר סלולרי אם משחקים נורמליים סוף סוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל

אלון בתור שניהם בקצרה - הDS מועדף עלי (במעט) כי כשאני רחוק מהמחשב לשעות ארוכות (טיולים וכו) אני מוצא את עצמי משחק בו יותר ונהנה יותר מהמשחקים שלו.

למרות הגרפיקה והכל (שאין על זה ביכלל ויכוח) יש הרבה משחקים שאני מאוד אוהב בDS ופחות בPSP.

זה אני אינדיווידואלי.

בקשר לכל השימוש שלו בתור נגן , אני לא אתייחס כי הוא פשוט לא כזה פרקטי כמו שהוסבר לך פה למה וגם כי אני מעדיף משום מה להשתמש בIPHONE 16GB שלי בתור נגן מכל בחינה שהיא ובטח שבתור גלישה.

ליביו

אתה מאלה שטחונים בכסף ויש להם גם , גם PSP וגם DS. אני (לצערי) לא מאלה, ולכן אני מעדייף לשמוע בPSP (שבניגוד למה שאתם חושבים, לא שומעים בו כול כך גרוע).

חוץ מזה, אני מעדייף לא להסחב עם 2 מכשירים (PSP ונגן טוב יותר).

אלון

לא אני מתכוון לשמועות חזקות שהיו על PSP משולב סלולרי

סך הכל לסוני כבר יש סלולריים מוצלחים

ולעשות דגם שכולל PSP היה יכול להיות מאוד מוצלח

דגם כזה היה מעניין אפילו אותי

כי זה אומר סלולרי אם משחקים נורמליים סוף סוף

כן, זה יכול להיות ממש מגניב.. אבל בינתיים אני חושב שאמחנו יכולים רק לפנטז ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הקביעה שהוא "טחון בכסף"? אולי הוא עובד ומשקיע כי זה תחביב, על זה חשבת?

יש לי כסף לקנות כרגע גם עוד DS, PSP ולהישאר עם עודף. זה אומר שאני טחון? לא. אני עובד בשביל הכסף הזה |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלון , אני לא מכיר אותך , אתה לא מכיר אותי , אבל קצת רקע:

אני עובד ולומד , שכיר דירה , שני רכבים , שלושה כלבים , מנגן ונשוי (גם אשתי עובדת).

שנינו לא עם ירושה של מיליונים (או עם ירושה בכלל).

שנינו עובדים שעות ארוכות ותאמין לי ביחד לא עוברים את השכר הממוצע במשק ל2 אנשים.

אנחנו קנינו את הIPHONE , DS , PSP (וגם עוד כמה צעצועים) מכספינו שהרווחנו בעמל רב ובשעות ארוכות גם בזכות כישוריינו האישיים.

קצת תכנון פיננסי וסדרי עדיפויות עושים נפלאות בחיים.

כשתגיע לגילי כנראה תבין.

בכ"א , אני מקווה שזו שיחת הכניסה ופתיחת עיניים האחרונה שלנו.

לגבי מה מקובל עליך בתור נגן מוזיקה הן מבחינת איכות והן מבחינת אירגון המוסיקה - אם PSP ואוזניות פשוטות יחסית מספקות אותך - אשרייך.

לי זה לא ממש מספיק.

את הPSP אני לוקח איתי כשיש עלי תיק , את הIPHONE אני דוחף בכיס בכל יציאה מהבית.

ליביו (שחבל , כי טחון בכסף לא נשמע מצב רע במיוחד)[br]פורסם בתאריך: 27.04.2008 בשעה 23:52:14

ועוד ענין משעשע - 16GB עלה לי 1500 ש"ח , מחיר של מכשיר דור שני ממוצע בימינו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, פשוט זה פעם ראשונה שאני שומע שמבוגרים כול כך מתענינים בקונסולות. 3 למבוגר זה דבר שעוד לא שמעתי עליו.

ואל תדבר אלי כאילו אני ילד בן 3 שמסבירים לו מה זה כסף, זה לא לכבוד שלי ולא לכבוד שלך.

אלון

(וסליחה אם הקפצתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...