סרטון | לינץ איסלמי לבחורה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון | לינץ איסלמי לבחורה

sigma

Recommended Posts

אני מדבר רק ברבריות בכלליות ורצח אישה בגלל איך שהיא נראת זה לא הדבר היחיד שאפשר לכנות אותו ברברי.

שמעת של משמרות הצניעות? או על איך דתיים מתקיפים נשים לא צנועות? או איך שהם רצחו לפני כמה שנים תיירת ע"י סקילה באבנים שלא התלבשה באופן צנוע?

זה כמובן אם מתייחסים רק לעניין של איך אישה נראת.

היהודים האשכנזים והיום גם המזרחים מתייחסים לנשים בכבוד.

גם לגברים החרדים יש תלבושת אחידה.

אם תיסע ביום שבת בשכונה חרדית תזכה לאותו יחס של אישה שהולכת חצי ערומה ברחוב של אותה שכונה.

אולי יתקפו אותך אבל לא באלימות של ממש ובטח שלא ירצחו אותך.

משמרת הצניעות זה גם הרבה מיתוסים.

אתה מוזמן להביא הוכחה על "התיירת שנרצחה ע"י חרדים". אני סקפטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לרכז את ההמון הזה שעשה את הלינץ' ולפוצץ את כולם עם טילים עד שלא נשאר מהם אפילו עפר. כמה גועל ודחייה עולה מלראות את הזבל האנושי האלה עושים את זה אי אפשר לתאר...

היה הרג קל? נראה איך הדת היהודית אומרת צריך להרוג אנשים כאלו

סקילה: היו מעלים את הנידון אל בניין בגובה של כ-4 מטרים, ומשליכים אותו לארץ. אם לא מת בזריקה זו, היו העדים נוטלים אבן כבידה ומטילים אותה על לבו (כדי לקיים את הפסוק "יד העדים תהיה בו בראשונה להמיתו..."). אם עדיין לא מת, היו כל העם הנוכחים משליכים עליו אבנים ("...ויד כל העם באחרונה"), עד שהיה מוציא את נשמתו.

שרפה: היו כורכים את צווארו בסודר, ומושכים מכאן ומכאן (כדי לפתוח את פיו, ויש אומרים: פותחים את פיו בצבת), ומשליכים לתוך פיו פתיל של עופרת רותחת.

הרג: היו מתיזים את ראש הנידון בחרב. לפי דעות מסוימות (שאינן להלכה) היו מניחים את ראש הנידון על הסדן, וקוצצים את ראשו (כעין גיליוטינה).

חנק: היו כורכים את צוואר הנידון בחתיכת בד, ומושכים משני הצדדים.

כן, אכזריות לא חסרה בדת היהודית.

תגיד לי אתה מפגר? אתה דפוק בראש? מה יש לך? מה לכל השדים והרוחות הבעיה השכלית שלך שבכל דיון אתה מצליח לשבור את שיא הטמטום הקודם? מה אתה מדבר על מה שהיה בשנת 1000 לפני הספירה? הסרטון הזה מהיום. שנות ה-2000. זה מצולם מפלאפון. איפה אתה רואה ביהדות של היום דברים כאלה, בעוד שבאיסלם הדבר הזה נחשב לנורמטיבי.

לזרוק בחורה על הרצפה ברחוב, להנחית על הראש שלה לבנת בניין, לבעוט בה עד שהיא מתה והדם שלה נשפך על הרצפה, ולצלם את זה כאילו זאת מסיבה? אין לי מילים לתאר את הדחייה והגועל שעולה מלראות את הסרטון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד''ר רון פאול

זה לא רק אני חושב ככה - זה כל הפורום. אפשר לספור את מספר המשפטים הנכונים שאמרת מאז שנרשמת לפורום על יד אחת.

the king2006 בן לאדן לא נכנס בתאומים ?!?!?!

באמת ? ?!?!?!?

עוד ערבי מטומטם , עשה טובה ושב בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"ר רון פול

באמת שאתה צריך להבדק

מה הסרט שלך כאילו?

למה אתה רוצה בכוח שאנשים ישנאו אותך

איך זה שיש מלא אנשים עם דעות כמו שלך ורק אותך כל כך שונאים?

תלמד להביע את הדעות שלך בצורה נורמלית.

זה שלא איכפת לך מאף אחד חוץ מעצמך הבנו,

זה שהיהודים יותר חרא מהערבים הבנו,

זה שהצבא על הזין שלך הבנו,

אבל דיי, מספיק, כמה אפשר?

תהיה כבר בנאדם,

ובאמת שאני לא בא לרדת עליך, אני פשוט לא מבין מה הסטייה הזו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל, עוד דיון על ערבים יהודים\דת ואמונה מתדרדר במהירות מסחררת לריבים ולקללות .. ההפסד כולו שלכם בסופו של דבר,

במקום להתדיין כמו בני אדם וללמוד משהו בתהליך אתם מתעקשים לקיים רמת דיון של ילדים בגן,

נחסוך לכולנו את עוגמת הנפש, ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...