סרטון | לינץ איסלמי לבחורה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון | לינץ איסלמי לבחורה

sigma

Recommended Posts

באמת שבחיים שלי לא נתקלתי בבן אדם טיפש כמוך (ד"ר)

אני לא מבין למה האדמינים של הפורום הזה לא נותנים לך באן על טיפשות יתר.

בבקשה תעשה לכולם טובה ואל תכתוב יותר ב-HWZONE כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

[br]פורסם בתאריך: 24.04.2008 בשעה 15:38:43

בא נראה מה הדת היהודית אומרת על זה ?

סקילה: עובד עבודה זרה, נערה מאורסת שזנתה, מחלל שבת, מסית ומדיח לעבודה זרה, המקלל את השם, מקלל אביו או אמו, השוכב/ת עם בהמה, השוכב משכב זכר.

שרפה: בת כהן שזנתה, גילוי עריות מסוגים מסוימים (כמו אדם ששכב את בתו, הנושא אישה ובתה, וכדומה).

הרג: רוצח, אנשי עיר הנידחת.

חנק: אשת איש שזנתה והאדם שזנתה איתו, מכה אביו או אמו, מי שחטף אדם וסחר בו, זקן ממרא, נביא שקר, והמתנבא בשם עבודה זרה.

היה הרג קל? נראה איך הדת היהודית אומרת צריך להרוג אנשים כאלו

סקילה: היו מעלים את הנידון אל בניין בגובה של כ-4 מטרים, ומשליכים אותו לארץ. אם לא מת בזריקה זו, היו העדים נוטלים אבן כבידה ומטילים אותה על לבו (כדי לקיים את הפסוק "יד העדים תהיה בו בראשונה להמיתו..."). אם עדיין לא מת, היו כל העם הנוכחים משליכים עליו אבנים ("...ויד כל העם באחרונה"), עד שהיה מוציא את נשמתו.

שרפה: היו כורכים את צווארו בסודר, ומושכים מכאן ומכאן (כדי לפתוח את פיו, ויש אומרים: פותחים את פיו בצבת), ומשליכים לתוך פיו פתיל של עופרת רותחת.

הרג: היו מתיזים את ראש הנידון בחרב. לפי דעות מסוימות (שאינן להלכה) היו מניחים את ראש הנידון על הסדן, וקוצצים את ראשו (כעין גיליוטינה).

חנק: היו כורכים את צוואר הנידון בחתיכת בד, ומושכים משני הצדדים.

כן, אכזריות לא חסרה בדת היהודית.

אני מדבר על העידן המודרני ולא על תקופת התנ"ך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאלה מוסלמים בכלל מה רק כי שמו ברקע קול של קוראן !! ולזה שאמר למה הערבים קימים בכלל ?? למה אתה קיים בכלל כאילו שאצלכם אין דברים לא יודע מה .. טוב נו תראה תחדשות ותדע עלאק למה הם קימיים .. אח שדפתק את אחותו ואמא שרוצה לנקום בבעלה אז התעוללה מינית בילדים שלה .. ועוד אומר לי למה הערבים קימיים אם אתה אמרתה את זה בבטחה אז למה אתה קיים?[br]פורסם בתאריך: 24.04.2008 בשעה 16:05:38

^^

התגובות שלך פשוט מעוררות גיכוך

פעם בחיים שלך כתבת פוסט מועיל , חכם או אינטיליגנטי ?

אני בטוח שתעדיף לחיות ליד אנשים שיוציאו אותך פראייר \ לא יהיו מנומסים לידך \ יחתכו אותך בכביש מאשר אנשים שהרגו נשים בגלל ש"פריצות"

אני חושב שכן צריך להרוג אדם ששכב עם בתו

אתה משווה את התקופה ההיא ליהדות המודרנית ? ראה ערך רומא בנושא רצח\שחתות\אונס וכו'

אני מציע ל מר רון פאול (של hwzone ) ללכת לdr . ron paul האמיתי וללמוד ממנו איך אדם אינטיליגנטי חושב

חכם זה לתקוף ערבים מבחינתך אז אתה "מלך" עלאק חכם ואינטיליגנטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לא ידעתי שיש ערבים בhwzone

אני מציע לך לשתוק כי העם שלך והמנהגים שלך הם ברברים ואם אתה יוצא בעד המנהגים האלה אתה מוכיח את הטענה הנצחית שלי

שהערבים הם המחלה של העולם כיום .

ברגע שתקרא את זה תגיד שככה הנאצים דיברו , אכן אבל היהודים באירופה לא התאבדו נכנסו עם בביניינים .

נ.ב - מתאים לערבי להירשם בשם כמו the king2006

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשתוק תגיד לחברים שלך לשתוק לא לי ... אתה חושב שבן לאדן נכנס בתאומים חחחח הצחקת אותי .. כל הרוע שבועלם בא מאנשים כמוך אגב אנשים כמוך תיכננו את זה !! רק שתדע. המנהיגים שלנו ברברים ואללה יש לכם אחלה מנהיגים דפוקים !! ואחלה ממשלה כל אחד הולך אחרי ה**ן שלו כנראה שהוא המנהיג שלכם .. כמו ליברמן חחחח אפילו עברית כמו שצריך הוא לא יודע לדבר והוא עדיין מדבר טוב ברור מה יש אצלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

התגובות שלך פשוט מעוררות גיכוך

פעם בחיים שלך כתבת פוסט מועיל , חכם או אינטיליגנטי ?

אני בטוח שתעדיף לחיות ליד אנשים שיוציאו אותך פראייר \ לא יהיו מנומסים לידך \ יחתכו אותך בכביש מאשר אנשים שהרגו נשים בגלל ש"פריצות"

אני חושב שכן צריך להרוג אדם ששכב עם בתו

אתה משווה את התקופה ההיא ליהדות המודרנית ? ראה ערך רומא בנושא רצח\שחתות\אונס וכו'

אני מציע ל מר רון פאול (של hwzone ) ללכת לdr . ron paul האמיתי וללמוד ממנו איך אדם אינטיליגנטי חושב

לא ידעתי שחוסר הבנה ועיקול של טקסט גורמים אצל בני אדם מסויימים לצחוק. כמו בן אדם לא אינטלגנטי כמו עצמך לא תרחת מן הסתם לרשום למה הפוסט שלי כזה כמו שאתה מתאר אותו אלא רק לכתוב את "העובדה" הזו.אם אתה רוצה שמישהו יקח אותך ברצינות פרט בדיוק את העמדות שלך ואל תזרוק "עובדות" לאוויר כי חכם אותך זה לא עושה, רק רדוד.

זה לא קשור להעדפות. הוא נתן טענה אני הגבתי בטענה אחרת.אם אתה לא יכול לנהל דיון בלי לקחת אותו למקומות שהוא לא צריך להגיע -העדפות ולא מהות של העניין אל תיכנס לדיון הזה.מן הסתם שהתקופות הקדומות יותר של האנושות היו ברבריות במושגים של היום, אבל הפואנטה שלי שהיהדות לא הייתה שונה בזה.

אני מדבר על העידן המודרני ולא על תקופת התנ"ך...

ההתייחסות שלי הייתה לכל הדת בלי קשר לזמן מסויים. עונש מוות מקובל בדי הרבה מדינות שהן לא בדיוק ברבריות ברחבי העולם.

גם מה שבעידן המודרני לא חסרים מקרים בהם החרידים מתנהגים בצורה ברברית.

באמת שבחיים שלי לא נתקלתי בבן אדם טיפש כמוך (ד"ר)

אני לא מבין למה האדמינים של הפורום הזה לא נותנים לך באן על טיפשות יתר.

בבקשה תעשה לכולם טובה ואל תכתוב יותר ב-HWZONE כלום.

אני רואה שלא פגשת ראי בחיים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשמור על דיון בלי להפוך את זה לישראלים VS ערבים/ רון פאול VS העולם או משהו בסגנון?

כל אחד צריך לשמור ביטויים מפגרים כמו "X זו המחלה של העולם" לעצמו.

המחלה של העולם היא מי שהורס אותו- טרוריסטים, קיצוניים למיניהם וכו'. ושאף אחד לא יגיב לי במשפט מפגר כמו "כל הערבים הם טרוריסטים".

לחזור לנושא הדיון, אפשר למצוא את שורש הבעיה במקום לזרוק ספקולציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דת מביאה איתה רוע.

יהודים, איסלאמים ונוצרים -> כמו כל הדתות האחרות הם עושים טעות אחת פאטאלית: מבדילים בין "אנחנו" ל"הם" ועוד יותר גרוע מזה חושבים ש"אנחנו" יותר טובים מ"הם".

הסרטון מזעזע, בלי קשר ללאום, הוא יכל לקרות בכל מקום.

עם כל הכבוד למה שחלק מהאנשים שהגיבו פה חושבים על תושבי המדינה הזו... אתם לא קוראים עיתונים ? רואים ? משהו ? אתם לא קולטים כמה דקירות היו פה בזמן האחרון ? כמה נשים נרצחו כי לבעלים שלהם נשרף איזה פיוז ?

סובלנות לאחר זאת לא תכונה שאני יכול לשייך לאף אדם שהראיה שלו מבוססת על "הם" ו"אנחנו".

בני אדם (בלי קשר לדת גזע או מין) יש להם את האופציה להיות נעימים וטובים לאחר או לשנוא אותו על זה שהוא אחר או חושב אחרת.

היות ואני מניח שאתם (אלו שקוראים את ההודעה הזו כרגע) בני אדם, תשאלו את עצמכם אם אתם בוחרים להיות נעימים לאחר או לשנוא את האחר.

כל השאר, שטויות ודעות קדומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הסרטונים האכזריים שראיתי..

אבל בדוגרי חבר'ה.. כל הסרטונים האכזריים באים מהם..

(ראו לדוגמא כל מיני הוצאות להורג בעירק וכו'.. אפילו שמעתי שהמנהיג הערבי בעיראק רוצה להביא ראש של חייל אמריקאי לבוש..

הם פנאטיים .. )

אין להם כבוד לחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן להביא דוגמא שבה חרדים (או יהודים דתיים) רצחו אשה בגלל שהיא התנהגה ב'פריצות'.

אני מדבר רק ברבריות בכלליות ורצח אישה בגלל איך שהיא נראת זה לא הדבר היחיד שאפשר לכנות אותו ברברי.

שמעת של משמרות הצניעות? או על איך דתיים מתקיפים נשים לא צנועות? או איך שהם רצחו לפני כמה שנים תיירת ע"י סקילה באבנים שלא התלבשה באופן צנוע?

זה כמובן אם מתייחסים רק לעניין של איך אישה נראת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הסרטון נגד האיסלאם הוסר בעקבות איומים "http://news.msn.co.il/news/WorldNews/General/200803/20080329094957.htm

"ראש ממשלת הולנד:''הקרנת סרט נגד האיסלם תסכן את המדינה''

תנסה להקשיב לה, היא מוסלמית:http://www.youtube.com/watch?v=2WLoasfOLpQ

אתם אלימים, נקודה.

זאת הבעיה איתכם, ואת מי שמנסה להיות רציונלי אצלכם אתם מחסלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...