גילוח-פצעים כשמגלח בכיוון ההפוך לצמיחת השיערה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גילוח-פצעים כשמגלח בכיוון ההפוך לצמיחת השיערה

BiG_BuG

Recommended Posts

למרות שזה כיף פשוט אל תגלח נגד הכיוון, מה שקורה זה שראש השערה המגולח נגד הכיוון הרבה פעמים מקבל כיוון לא טבעי וסותם את הנקבוביות, דבר שגורם להיווצרות של פצעים שהרבה פעמים מתבלבלים ביניהם לבין פצעי בגרות {בגילוח נגד הכיוון}.

תחפש בגוגל תמצא על זה הרבה מידע, לי היה את אותה בעיה, ואז הבנתי מה לא בסדר...

הפתרון לפצעים זה לקחת פינצטה ולהוציא מהשורש את השערה ה"תקועה" מאזור הפצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון לפצעים זה לקחת פינצטה ולהוציא מהשורש את השערה ה"תקועה" מאזור הפצע

אין לי כוונה להיכנס לויכוחים אבל אתה מדבר שטויות כל עוד לעור יש נטיה להצמיח שערות מתחת לעור פשוט חיים עם זה !!!

ניראה לך הגיוני שאנשים יתחילו לחפור לעצמם עם מחט בעור הפנים !~!~!!!!!

נכון !!! כאשר זה קורה מוציאים בעדינות ובצורה סטרילית עם פינצטה או מחט !!! אבל הרעיון לא להגיע למצב הזה

לי יש נטיה לצמיחה מתחת לעור ואפילו כאשר אני מתגלח עם מכונת גילוח והגילוח הוא חלק חלק יש לי צמיחה מתחת לעור

לכן אני מקצץ זיפים עם מכונת תספורת ופעם בחודש וחצי מתגלח עם סכין בשביל חידוש העור

עור פנים נקי מונע פצעים ... הימנעות מאכילת גרעינים גם עוזרת במניעת פצעים ( זה לא מיתוס עשיתי ניסוי במשך תקופה ארוכה)

וחוץ מזה :D זיפים זה סקסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בוא נעשה פה קצת סדר... שיפים זה סקסי תלוי למי.. ובכל זאת כל אחת חושבת אחרת...

ולגבי הפצעים... ככל שמגלחים יותר חלק זתומרת הכי חלק זה נגד כיוון הגדילה אז יש סיכוי שהשערה תצמח מתחת לעור תסתום את הנקבובית וזה יהפוך לאדום כזה... הפתרון הוא לא לגלח קרוב... אפשר אפילו עם מכונת גילוח לא טובה שמגלחת לא קרוב.. ככה לא יגדל כלום מתחת לעור ולא יהיו פצעים סוף סיפור. כל העניין של אפטרשייב לא ענייני פה כי הבעיה היא לא זיהום אלא צמיחה של שיערות מתחת לעור. ואם אין לך מכונה לא טובה אז תגלח רק עם כיוון הגדילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ההבדל בין גילוח עם כיוון הצמיחה לגילוח נגד הצמיחה הוא של שמיים לארץ.. פשוט אי אפשר לקבל גילוח קרוב כשאתה מגלח עם כיוון הגדילה

קראתי באינטרנט שכדי לפתור את זה יש להתגלח בהתחלה עם כיוון הצמיחה, להקציף את הפנים עם ג'ל הגילוח שוב, ואז להתגלח נגד כיוון הצמיחה + שימוש באפטרשייב..

נראה אם זה יעזור :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה העצה שלי!

דבר ראשון הכי מומלץ (שוב לדעתי) זה לעבור למכונה.

היא עושה פעולה אחרת מהסכין, אבל חשוב שבשביל לקבל גילוח טוב ממכונה צריך להתגלח פעם-פעמיים ביום,

זה לא כזה סרט, זה כולה להעביר את המכונה על הפנים שתי דקות.

עכשיו, כמו שציינו הגילוח של מכונה הוא לא כמו של סכין, לכן במידה ואתה צריך גילוח ממש טוב (דייט, מסיבה, אירוע וכו')

מה שאתה עושה זה להתגלח עם המכונה שהעור והזיפים יבשים, ואז עם הסכין, זה נותן גילוח ממש טוב!

עכשיו בנוגע לגילוח סכין, אני ממליץ לך ככה, חחח אבל לא לצחוק זה לדעתי ממש טוב!

קודם כל, הסיבה לפצעים וגירויים כמו שציינו נובעת מגדילה לא טובה של הזיף, ו-ג-ם מהגיינה!

ההמלצה שלי היא להתקלח, להרטיב את הפנים טוב טוב רצוי עם סבון פנים, ולהתגלח במקלחת שהסבון פנים בתור קצף

ואחרי שסיימת לתת לפנים עוד מים, אפילו לנקות עוד פעם עם הסבון, וכשאתה יוצא, לשים אפטר שייב או קרם

(האפטר שייב לא ישרוף כי העור כבר הספיק להחלים)

כל הפרוצדורה מאריכה את המקלחת בשתי דקות, שגם ככה מתבזבזות על הגילוח.

ממליץ לחבר'ה פה לנסות את השיטה, אני ככה כבר איזה שנה, זה ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון יותר טוב.

אולי פשוט לא להתגלח?!

זה פחות עבודה כל בוקר.

זה לא כואב.

חוסך הרבה כסף.

זה ניראה יותר טוב.

בחורות אוהבות את זה.

פעם בשבוע מקצצים עם מכונת תספורת וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...