-מבקש ביקורת על חנות מחשבים- - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

-מבקש ביקורת על חנות מחשבים-

danielzy

Recommended Posts

אישית הייתי מעדיף את SKY למרות שמעולם לא קניתי שם.שני האחרים הייתי מנסה להתרחק אלא אם מדובר במוצר שלא דורש אחריות.על גיבורנט ניתן לבצע חיפוש כאן ולגלות הרבה מידע.בכל אופן כדאי לבדוק לפני ההזמנה אם המוצר במלאי (במיוחד בגיבור שם עדיף לודא פיזית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שחברה נמדדת בשירות אחרי הקניה, אבל על זה בדר"כ קשה לקבל ביקורת מאנשים.

קניתי לפני כחודש מחשב מ-SkyPC, ואמנם לא נתקלתי בבעיות אחרי הקניה, אבל אני יכול להעיד שהם היו די אדיבים בטלפון ועשו עבודה טובה בהרכבת המחשב. כמו כן ביקשתי וקיבלתי את כל הקופסאות ותוכן הבאנדלים של הרכיבים, שום דבר לא היה חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית הייתי מעדיף את SKY למרות שמעולם לא קניתי שם.שני האחרים הייתי מנסה להתרחק אלא אם מדובר במוצר שלא דורש אחריות.על גיבורנט ניתן לבצע חיפוש כאן ולגלות הרבה מידע.בכל אופן כדאי לבדוק לפני ההזמנה אם המוצר במלאי (במיוחד בגיבור שם עדיף לודא פיזית).

כן. כניראה שמחיר נמוך זה לא הכל בחיים.

אני חושב שאני באמת אלך על SKY גם מבחינת נוחות שקרוב לבית שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מהם מחשב לפני כמה חודשים, אין תקלות אז אני לא יכול לומר מה השירות אחרי הקניה, אבל כשבאנו לאסוף את המחשב הם היו מאוד אדיבים.

כשאני קניתי מהם את המחשב הם היו בחנות קטנה, אז לקח קצת זמן עד שהחלקים ידיעו כי הם מזמינים בכמויות קטנות. עכשיו הם עברו לחנות כדולה אבל לא הזמנתי מאז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...