נתב TRENDnet - המלצות? אזהרות? כדאיות קניה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתב TRENDnet - המלצות? אזהרות? כדאיות קניה?

Old Cat

Recommended Posts

יש לי בבית גם מזה וגם מזה.

הEdimax ממש קל לתפעול ,אמין, יציב.מומלץ לכאלה שלא אוהבים יותר מדי הגדרות (מחילים וכאלה שלא מבינים ברשתות).

הTRENDNet קצת יותר מורכב ועם הרבה יותר אפשרויות. האלחוטי שלו נוטה לדרוש ריסטים מדי פעם אבל חזק יותר בטווח.

הדבר הכי הרס לי בEdimax זה שחייבים IP קבוע בכדי שניתן יהיה להגדיר אותו מרחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שהיה לי עם TrendNet של חבר שלי (לאו דווקא אותו דגם) - ממש לא מומלץ. ממשק על הפנים, וגם אם יש בו אולי 2 אפשרויות טובות שאין ב-Edimax (לצד 200 מיותרות), הן חבויות תחת ערימה של קוד HTML מלא באגים. ממש סיוט לקנפג אותו. עד שאתה מוצא איפה ההגדרה יושבת, ועד שאתה עושה לו עשרה איפוסים כדי שהיא (אולי) תעבוד, יוצאת לך הנשמה. בנוסף, כמו שאומר Runny, הוא פחות יציב.

ספק אם הקנפוג מרחוק הוא אופציה כל-כך חשובה למרבית האנשים כדי להעדיף את ה-Trendnet. למרות שאני כן משתמש בזה לפעמים לקפנג את ה-Edimax בבית הוריי. אבל אני מחובר בכבלים ללא חייגן, מה שאומר IP קבוע כמעט תמיד, אז ההגבלה של Edimax פחות מפריעה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמנע מכל התעסקות על הנתבים של trendnet, אני מוצא שכל מה שקשור להתחברות האלחוטית בכלל דיי דפוק בו (מהנסיון שלי).

אני גם לא חסיד גדול של החיבור האלחוטי באדימקס, אבל האדימקס הוא יותב טוב ויותר נוח.

בהבדל המחירים בניהם (פחות מ50 ש"ח אאל"ט) אין סיבה לקחת את הtrendnet, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המשיבים תודה.

המחיר זהה מבחינתי 230 ש"ח.

ההתלבטות בעיקר, לפי הסדר הזה:

התאמה טובה גם לכבלים וגם לתשתית .

עוצמת ויציבות שידור ותקשורת אלחוטית רציפה.

קלות ונוחיות הגדרות לניתוב (פתיחת, ניתוב) פורטים אם יהיה צורך.

כל השאר (כמו שליטה מרחוק) לא רלוונטי.

עדיין ההמלצות נשארות זהות? כולם לטובת אדימקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך החלטי? למרות שכתבת מקודם שדווקא ל TREND טווח שידור חזק יותר?

או שלא הבנתי משהו............... האם טווח שידור לא מרמז גם על אמינות ויציבות התקשורת והעבודה?

אפשרות נוספת מאד מפתה היא TP-LINK בחנות של IVORY (מחיר מאד מפתה כנראה הם מייבאים בעצמם).

מה דעתך? עדיין EDIMAX ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהtrendnet משדר יותר חזק זה לא אומר שהחיבור יותר יציב, יש גורמים נוספים שמשפיעים חוץ מרמת הקליטה (בעיקר איכות הנתב והכרטיס האלחוטי במחשב).

הTP-LINK לא יותר טוב מהאדימקס.

230 ש"ח זה הרבה לנתב הזה...אפשר למצוא את האדימקס הנ"ל ב200- ש"ח ואת הtrendnet בסביבות ה170, אאל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודה להערתך.

הבנתי ש TP LINK לא יותר טוב מאדימקס, אבל השאלה אם הוא גרוע יותר ולכן מומלץ לא לקנות.

הבדל של 50 ש"ח בערך יותר זול מאשר אדימקס אם קונים אצל איבורי (היבואן כנראה).

עקרונית אני מעדיף לשלם עוד 20 ש"ח ולקחת במקום מחנות "בטון" הקרובה למקום מגורי (כפר סבא) מאשר לחכות למשלוח מספק אלמוני שאולי אחרי שבועיים יסתבר לי ששלח משהו אחר משהזמנתי או שלא שלח כלום. גם עדיף לשלם היום עוד 20-30 ש"ח מאשר לסבול אחר כך כל השנה מבעיות יציבות התקשורת. הבנתי שסיגנל פחות חזק אבל יותר יציב הוא יתרון ועדיף מאשר סיגנל חזק אבל פחות יציב.

גם בהתחשבות בשיקול זה של יציבות סיגנל אבקש המלצתכם הסופית :

EDIMAX, TP-LINK, TRENDNET

או שתגידו כי זה נבלה וזה טריפה ובכלל ברמת מחיר דומה/בערך כדאי יותר ......(כאן המקום להמלצה ולהנמקה).....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשימוש ממוצע כולם טובים ויספקו.

הEdimax הכי קל לתפעול.

לTRNDNet יש הכי הרבה אופציות.

ל-TP Link אין שום ייחוד מלבד מחירו המאד אטרקטיבי.

אם אתה מתכנן לבצע שינויים תכופים בראוטר (פתיחת פורטים וכדומה) לך על הEdimax.

אם לא, קנה את הTP Link ובעתיד כבר תחליף אותו עם יציאת תקן הn

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב!

טרנדנט-היו לי המון החזרות איתו...התקלה הכי נפוצה: היתנתקויות ב WIRELESS לא מומלץ!

אדימקס-הכי נמכר,הכי קל לתפעול,הכי באפשרויות=>מומלץ אם אתה מחפש רק נקודת ואיירלס וניתוב.

TP-LINK-אני אישית משתמש בו,ראוטר טוב,יש לו הרבה אפשרויות,מחיר אטרקטיבי,=> מומלץ אם אתה מחפש ראוטר עם קצת יותר אפשרויות.

אבל הכי טוב לינקסיס או צ'קפוינט :P

המשך יום נעים..

NIKILLER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה למה לקנות ממוכר ספיציפי שאין לו מלאי איכותי ?

האדימקס יהיה בסדר גמור - למרות שאני הייתי משקיע עוד טיפה (אם אפשרי) ולוקח את הלינקסיס הזה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=13829

עם קושחאת TOMATO, אתה תהיה מסודר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא כדאי לקנות את הלינקסיס הזה אם כל מה שאתה רוצה זה לחבר שני מחשבים וחצי לאינטרנט ולשיתוף קבצים, במיוחד עם אתה לא משתמש מתקדם.

הביצועים שהוא נותן לא שווים את ה100 ש"ח הנוספים, אלא במקרים מיוחדים... וההתעסקות עם קושחות חילופיות זה לא למשתמש הפשוט.

לOld Cat, אישית אין לי ניסיון עם הTP-LINK. אם האומרים שהאמינות שלו היא כמו האדימקס אז אין מניעה לקנות אותו, בעיקר אם הוא זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...