שאלה בקשר לחופשת שיחרור.... רצוי מי שרק השתחרר... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לחופשת שיחרור.... רצוי מי שרק השתחרר...

Dimka

Recommended Posts

שלום, עוד כחודשיים (ברוטו) אני אמור להשתחרר... אם לא אכנס לקבע בכוח (חתום שנת ר'...)

גם לא שלחו לי כנס משתחררים רק שזה סיפור אחר כבר...

הייתי רוצה לדעת איך הולכת חופשת שחרור היום? יש ברשותי 6 ימי חופש (רגילה).

מישהו אמר לי שמגיעה לי חופשה בלתי תלויה בחופשה השנתית (רגילה).

מישהו יודע משהו על זה? אגב אני משרת ביחידה פתוחה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק.

מגיע לך שבוע חפש"ש אוטומטי, עוד שבוע לפי דעת מפקד היחידה (בקרבי לרוב נותנים, אצל גובניקים לרוב לא נותנים) ועוד הימי חופש שלך.

זה אומר שתיאורטית אתה יכול קבל עד 16 יום (כל שבוע זה 5 ימים).

אבל!

לך לשלישות ותוודע שאתה באמת מקבל את הימים שמגיעים לך (בעיקר ימי רגילה), אחרת אתה עלול להפסיד אותם.

כמו כן בתחילת השנה השתנו מעט החוקים של הרגילות \ ימי חופש - זה עלול לדפוק אותך מעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סגור לגבי ימי הרגילה שלי, הבעיה היא החפש"ש... כי אצלנו בשלישות טוענים כי אין דבר כזה... מה שאומר שהמפקדים מביאים על חשבונם את הימים הנוספים... נחיה ונראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, עוד כחודשיים (ברוטו) אני אמור להשתחרר... אם לא אכנס לקבע בכוח (חתום שנת ר'...)

גם לא שלחו לי כנס משתחררים רק שזה סיפור אחר כבר...

למה שישלחו לך זימון לכנס משתחררים כשאתה חתום שנת קבע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר (משוחרר חודשיים), זה 5 ימים לתומכים וללוחמים ע"ח המערכת + הימים שצברת. מעבר לזה זה צ'יפור.

ואם אתה עושה יומיות לא חושב שמגיע לך ע"ח המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשנת ר' ולכנס משתחררים:

למה לא יפעילו? כי אי אפשר להפעיל לכולם... אין מקום לכל כך הרבה נגדים - ועדיף חייל רגיל כי הוא זול והוא ל-3 שנים. (הרי ר' יכול לתפוס תקן של חייל).

ובקשר לכנס משתחררים - זה סוג של פאק כי השלישות טוענים שאני לא משתחרר אז לא מגיע לי - אבל כולם יודעים שרוב הסיכויים שאני כן אשתחרר... בקיצור בולשיט אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתחרר באוגוסט ככה שאני יכול לענות לך לא רע.

החופשת שחרור שלך מורכבת משני דברים, הראשון הוא הימי חופש שברשותך, כלומר אם יש לך 10 ימים(כמוני) אז תוכל לבלות שבועיים בבית מבלי שיוכלו לעשות משהו בנידון כי אלו הימים שלך שצברת.

המרכיב השני הוא כמה המפקד שלך רוצה לתת לך מעבר לימים שצברת ואם בכלל הוא רוצה לתת לך מה שבהחלט לא חובתו. למשל אצלי היה חייל בעייתי שהמפקד לא ממש סבל אותו והוא לא קיבל יום חופש אחד אפילו בעוד חייל אחד קיבל חודש.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...