איך זה שכל הגאונים לא מצליחים בחיים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך זה שכל הגאונים לא מצליחים בחיים?

rogbi

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

לכל כלל יוצא מן הכלל

וגאידמק איש גדול, רק אם תבדוק איך הוא השיג תכסף שלו אתה תשנה מאוד את דעתך עליו.

הוא לא יכול להיכנס לצרפת ויש סיבה

גם כדי להיות עבריין (לא כמו ילדי כאפות שעושים פוזות בשכונה אלה עבריין גדול סתם לדוגמא אל קפונה) צריך להיות גאון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כדי להיות עבריין (לא כמו ילדי כאפות שעושים פוזות בשכונה אלה עבריין גדול סתם לדוגמא אל קפונה) צריך להיות גאון

תשמע בשביל להיות עבריין מצליח דוגמא רוזנשטיין צריך להיות בן אדם מבריק אין ספק

אבל אל ארקדי ספציפית אני לא כל כך מעריך, אפילו שהוא חכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע בשביל להיות עבריין מצליח דוגמא רוזנשטיין צריך להיות בן אדם מבריק אין ספק

צריך להיות אדם מבריק כדי לאיים על אנשים ולסחוט מהם כסף? לארגן רציחות בשביל כסף? לשדוד בנק? (ולהתפס)

תעשה לי טובה .. הוא לא יותר מבריון סוציופט, אתה לא מדבר כאן על איזה מפצח כספות או האקר שגנב מליונים מבנקים, אני בספק אם מנת המשכל שלו גבוהה מהממוצע או בכלל מגיעה אליו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס הוא טוב במה שהוא עושה.

אבל הנסיון להיכנס לשוק\ציבור\פוליטיקה הישראליים לא הצליח לו במיוחד

ארקאדי כנראה כמו הרבה אוליגרכים היה בזמן הנכון ובמקום הנכון

וככה הוא הפך למולטי מיליונר בהתחלה

אתה מדבר על אנשים שתוך שנים בודדות הפכו לעשירים מאוד ברמה עולמית

וזה לא קשור להרבה שכל

זה רק קשור לנצל הזדמנות שלרוב האנשים אין אפילו פעם אחת בחיים

ואחרי שעושים מאות מיליונים להגדיל אותם זה לא בעיה רצינית

אפילו לא צריכים להסתכן

בהשקעות סולידיות זה יתפח כמה מיליונים בשנה

אבל אפשר גם לפזר חלק מהכסף באפיקים יחסית מסוכנים ואם מצליחים מרוויחים המון

וגם אם מפסידים עדיין יש מספיק מיליונים לכל החיים

בן אדם ממוצא צריך להתרחק מאפיקים מסוכנים

כי זה יסכן לו את העתיד הכלכלי

בן אדם מאוד עשיר יחול להמר בלי הרבה פחדים ועל הרבה יותר כסף

בעניין מה חושב הציבור

רק תראה איך אוהדי ביתר סוגדים לו ועוד הרבה אנשים שקנה בבוטנים

לדעתי הוא כן הצליח מהבחינה הזאת כי יש הרבה טמבלים

ומה שמצחיק זה שלא מזמן הוא ירד על חלק מאוהדי ביתר וקילל אותם

ובעניין רוזנשטיין כמאת רצחו אותו מספר פעמים

והוא יושב היום בכלא

לפחות לפי מבחן התוצאה גאון הדור הוא לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים שהמציאו המצאות גדולות או שינו את האנושות הם כנראה גאונים, אבל לא רוב הגאונים המציאו המצאות גדולות או שינו את האנושות.

דוגמה מקבילה - רוב חולי סרטן הריאות הם מעשנים, אבל רוב המעשנים לא חולים בסרטן ריאות. עוד דוגמה - רוב הטרוריסטים הם מוסלמים, אבל רוב המוסלמים אינם טרוריסטים. זה נקרא כשל ההיפוך. לכן ייתכן מאוד שרוב המדענים, הפוליטקאים והעשירים הגדולים הם גאונים, אבל רוב הגאונים אינם מדעני על, ראשי ממשלה או מולטי מיליונרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים שהמציאו המצאות גדולות או שינו את האנושות הם כנראה גאונים, אבל לא רוב הגאונים המציאו המצאות גדולות או שינו את האנושות.

דוגמה מקבילה - רוב חולי סרטן הריאות הם מעשנים, אבל רוב המעשנים לא חולים בסרטן ריאות. עוד דוגמה - רוב הטרוריסטים הם מוסלמים, אבל רוב המוסלמים אינם טרוריסטים. זה נקרא כשל ההיפוך. לכן ייתכן מאוד שרוב המדענים, הפוליטקאים והעשירים הגדולים הם גאונים, אבל רוב הגאונים אינם מדעני על, ראשי ממשלה או מולטי מיליונרים.

awesome!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות אדם מבריק כדי לאיים על אנשים ולסחוט מהם כסף? לארגן רציחות בשביל כסף? לשדוד בנק? (ולהתפס)

תעשה לי טובה .. הוא לא יותר מבריון סוציופט, אתה לא מדבר כאן על איזה מפצח כספות או האקר שגנב מליונים מבנקים, אני בספק אם מנת המשכל שלו גבוהה מהממוצע או בכלל מגיעה אליו ..

שמע לא יודע אם גאון במובן שאנחנו מתכוונים אליו (מדען או IQ גבוה) אבל בתחום שלו הוא אגדה

זה תחום מאוד מסוכן והוא שרד בו יפה ותאמינו לי אם הוא היה משלם מיסים והיו יודעים כמה יש לו הוא בקלת ברשימה של ההכי עשירים בישראל

ומה אתם חושבים איך אנשים אחרים עשו תכסף? סביר להניח שלא מכרו אקסטזי אבל איפה שיש כסף יש פשע.

(ואני לא מעריך אותו אבל זה שהוא הצליח בתחום שלו זה עובדה רק איזה 10 שנים בכלא לבן אדם כזה??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הת'רד אחד החשובים שקראתי באתר עד היום.

ואני למדתי משהו חשוב: צריך להשקיע, לקחת יוזמה ולהתקדם בחיים כדי להגיע להישגים. זה לא יבוא לבד. החוכמה היא רק עזר שיכול מאוד לעזור אם רוצים להתקדם, אבל החוכמה לבד לא תביא אותנו לשום הישגים.

יש לי חבר שרשום לכל החוגים בבית הספר, תלמיד יותר מהממוצע עם ממוצע של בערך 85, אבל לפי המבחנים הוא לא מחונן. אבל הוא עובד, משקיע, הולך למד"א, נהנה עם חברים, קורא על מה שמעניין אותו ומתקדם בחיים. אני לא שמעתי על הרבה שבגיל 15 כתבו תרגילי מתמטיקה לאיזה מבחן באוניברסיטה וקיבלו 750 שקל על זה.

מצד שני, אני שיצאתי מחונן לפי המבחנים לומד, מקבל ממוצע גבוה, הולך לכמה חוגים, אבל לא בעל יוזמה כמוהו. אני לא יבוא ויציע איזו הצעה ויתחיל לבצע אותה, או ישב בבית על איזה פרוייקט מעניין מהחוג שאני צריך לגמור. אחרי הצבא אני בטח ימצא איזו עבודה, יעבוד בה ובאמת כמו שאמרו פה יעבוד באיזה מפעל (כנראה היי-טק) עם משכורת מעל הממוצע וזהו. אם הייתי לוקח יוזמה הייתי מתקדם יותר, אולי פוטתח איזו חברה, מנסה כמה דברים, מגיע לאנשים הנכונים ואז באמת מתקדם.

וזה באמת הובהר לי עכשיו. אני לא יודע אם בשביל כמה מכל זה צחוק, אבל בשבילי הת'רד הזה זה אחד הדברים החשובים.

ובקשר לתגובה של NAVK2 על המורה ל-C#, אני גם למדתי איתו וזאת דוגמא למישהו שלקח יוזמה, למד, התחיל לעבוד והיום הוא מקבל איזה 2500 שקל נטו ביום עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rogbi יש גם דרכים חוקיות לעשות כסף

תיקח את אלק הוגן לדוגמה

התאמן הרבה לקח הרבה סטרואידים לבש תחתונים לעבודה עשה קרבות מבוימים

ואופ הפך למולטי מיליונר

היום למרות שהוא זקן וצולע ולא מפגין מי יודע מה שכל

עושה כסף רק בגלל הפרסום שלו

או "הרוק"

היה מספיק מפורסם בהאבקות המבוימת

הלך לעשות כמה סוג ז שהכניסו הרבה

והיום בגיל צעיר יחסית מולטי מיליונר

קח את הביטלס

היו להקה סוג ז

אבל החזיקו כמה שנים והפכו לאלים בתחומם

זה אומנם דוגמאות של מפורסמים אבל יש דוגמאות דומות מתחומים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לתגובה של NAVK2 על המורה ל-C#, אני גם למדתי איתו וזאת דוגמא למישהו שלקח יוזמה, למד, התחיל לעבוד והיום הוא מקבל איזה 2500 שקל נטו ביום עבודה.

תרחיב על זה.

וצודק יש הרבה כאלה שעשו את הכסף בדרכים הוגנות, נתקעו לי בראש אלא שלא משיגים את זה בצורה הוגנות אז קצת הכללתי

רוב העשירים עושים את הכסף בצורה הוגנת ותאמינו לי אני מעריך אותם רק בשביל זה

כי צריך להיות חכם כמו ביל גייטס לדוגמא בשביל להרוויח כל כך הרבה

ולא כמו איזה סוחר סמים מקולומביה (שגם יש לו הרבה מאוד) אבל פחות מביל גייטס כי הוא פחות חכם

מי שיש לו שכל לא צריך לקחת סיכונים ענקים כמו הסיכון לשבת בכלא, בעיקר אם יש לו כבר הכל (כל מה שקשור לכסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...