ADIUM כיצד מגדירים Writing Direction - מימין לשמאל כDefault ועוד כמה שאלות על מק - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADIUM כיצד מגדירים Writing Direction - מימין לשמאל כDefault ועוד כמה שאלות על מק

ychig

Recommended Posts

שלום.. אני די חדש בעניין המק ^^ .. התקנתי את התוכנה של Adium באמת תוכנה מעולה.. אבל כל פעם שפותחים חלון שיחה מחדש צריך להגדיר את כיוון הכתיבה שיהיה מימין למשאל.. ושמתי לב שיש גם אפשרות של Default שזה כנראה משהו שאפשר להגדיר.. אבל לא מצאתי את זה בהגדרות

ועוד משהו.. איך אפשר לשדר את עניין הFont smoothing ? הורדתי את התוכנה TinkerTool שמסדרת שיהיה לבטל את הדבר הזה מהפונט של 144 ומטה (לעומת המק שהמפקסימום זה 12) אבל מה.. לא כל הפונטים הם במצב רגיל.. למשל שאני עכשיו רושם את ההודעה הפונטים באנגלית בסדר אבל בעברית ב Smoothing וחלק מהפונטים בעברית פועלים בסדר.. מוזר

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז''א לבד ? כל פעם שאתה פותח חלון הסמן מופיע לך מימין לשמאל ?? שאני ושלח את מה שאני רושם זה מופיע מימין לשמאל אבל שאני רושם זה לא.. וזה מציק שזה ככה /:

בקשר לפונטים מה שאני מדבר זה שכל הפונטים מופיעים ככה:

picture3xv9.png

איך אני יכול להגדיר שהם יהיה בלי המריחה הזאת שנקראת font smoothing שזה סתם עושה את זה מגעיל לפי דעתי כמו הclear type בווינדוס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...