מה יכולה להיות הסיבה שעכבר מקרטע עם מחברים לו כבל מאריך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יכולה להיות הסיבה שעכבר מקרטע עם מחברים לו כבל מאריך

Baruh92

Recommended Posts

היי,

אתמול קניתי עכבר עם כבל מאריך לUSB ושהוא מחובר למאריך הוא מקרטע וקשה להשתמש בו.. מה יכולה להיות הסיבה שזה מקטע? פשוט חבל לי לקנות שוב.

תודה!

אם זה לא הפורום המתאים ובקשה להעביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ניתקלתי בעבר בעכברים שקירטעו עם כבל באורך כזה בעוד עכברים אחרים עובדים ללא בעיה עם אותו הכבל, ע"מ לשלול בעיה בכבל תסה עם כבל או עכבר אחרים.

פיתרון אפשרי לבעיה הוא מפצל עם שנאי בין הכבל לעכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל שמישהו יקנה כבל של שלוש מטר לעכבר? המחשב שלך יושב בסלון או משהו? :kopfpatsch:

כבלים באורך כזה מועדים כבר לביצועים נחותים, גם אם תקנה את הכבל היקר ביותר עם הסיכוך הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מרחק קטן מהמחשב לעכבר, היה בחנות כבל באורך 1.5 ואחד 3 בתוספת של 5 שקל אז אמרתי למה שאני יקח סיכון בשביל 5 שקל אני יקח את הארוך שבטוח יגיע, לא היה לי מושג שזה יכול לגרום לבעיה הזאת.

ואין לי כבל אחר או עכבר אחר, ואני לא יתחיל להתעסק עם שנאים וכאלה שבסוף יעלו לי יותר מהעכבר, כי סה"כ העכבר זול למזלי.

בכל מקרה אני מודה לך מאוד shuy.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח במקרה שלך באמת שלא התקמצנת..אבל זה די בא לרעתך...

ובגדול או שתוותר על המאריך...או שתקנה כבר מפצל עם מתח משלו וכו..

כמו כן אני מציע לך לבדוק את העכבר אולי יש אפשרות שהוא תקול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי בלי מאריך הצלחתי להגיע איתו לקצה של השולחן והוא זז בסדר, חחח ונראה לי שתשנה את דעתך עלי כי אני כן קמצן העכבר עלה לי רק 35 :D עם הכבל זה 55 והמפצל הכי זול שראיתי עולה 45 שקל, זה יהיה טימטום לקנות אותו לא? אני יקנה יותר מאוחר עכבר של יש לו כבל ארוך.

תודה אנשים אפשר לסגור את התרד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...