מה יותר אמיתי מאלוהים - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר אמיתי מאלוהים

Mesatla

מה יותר הגיוני מאלוהים   

2502 הצבעות

1. 1. מה יותר הגיוני מאלוהים

• שלושת החזירונים והזאב שנשף
    • יודה ממלחמת הכוכבים
    • המחסל משליחות קטלנית
    • מכנסיים מדברים
      0
    • דרקון בגובה 500 מטרים ללא חור של תחת
    • האמפטי דמפטי
      0
    • שלגייה
    • THE FORCE
    • הארי פוטר
    • קרירין מדרגון בול
    • סוניק הקיפוד
      0
    • איש עם בננה במקום ראש
    • דרדסאבא
    • מפלצת הספגטי המעופפת
    • קיפי הקיפוד
      0
    • ארתור מערוץ הילדים
    • האבירים שאומרים "ני!"
    • עוזה ובץ
    • Q
    • הערנב :-O

Recommended Posts

רוני, כרגיל אתה מפספס את הנקודה.

אני יכול לעשות מה שבא לי:

- להיות יהודי שומר-מצוות ליום אחד, ואז לחזור "לכפור".

- להניח תפילין ולאכול חלב ובשר וכו' וכו' וכו'.. נכון שזה נשמע רע לך אבל אני רק נותן דוגמה.

אנשים שלא מאמינים אינם רואים קדושה בדברים הללו, זה פשוט סעודה חגיגית, אחת מיני רבות בשנה. אז לך זה חשוב וקדוש, ואתה מתייחס למשמעות ההיסטורית (נניח) של החג, אבל אנשים עושים מה שבא להם. הם לא עושים זאת כדי לפגוע ברוני, אדם שעושה דווקא ככה בפנים לאדם דתי הוא מגעיל, באמת לא מכובד. אבל הם עושים זאת כי הם יכולים, ולמי מביניהם באמת אכפת למה זה התחיל ואיפה.

אותו הדבר עם אנשים שחוגגים בארץ את חג-המולד: חצי אשדוד עושים זאת כל שנה כמדומני, ולא בגלל שהם נוצרים (רובם לא בכל אופן), אלא בגלל שזה כיף, וזה שמח, וזה מושך. הם אימצו את זה. בכלל החגים של הנצרות הרבה יותר "אטרקטיביים" חח :) אצלנו זה צום, תענית, אל תאכל, אל תאכל לחם וכדומה בד"כ.. מזל שעוד יש את פורים.

נכון שזה נשמע לך מטומטם לחגוג חגים אם אתה לא מאמין, אבל אדם שאינו מאמין יכול לעשות מה שבא לו בעניין הזה, ותנסה לעצור אותו..

אגב, בקשר להנרי וטיעוניו המוצלחים, וגם בקיאותו המופלגת ויחסו המכובד לזולת, תעשה לנו טובה ותשתוק. מעבר לזה שהוא עבר על חוקי הפורום וגרם לשרשור מפותח להנעל בתוך יומיים, אני די בטוח שהוא גם עבר על כמה וכמה איסורים מהתורה על הדרך. כל הכבוד. בוא נגיד שאני לא חושש מהאינטלקטואל הפראי שלו ומאישיותו הכובשת..

אני בכלל לא מדבר על עצמי למה שזה יפריע לי? כי זה לא. אבל כמו שאתה אומר עושים כי זה כיף. הולכים בסילבסטר למשל למעדונים וחוגגים. אבל לכל דבר יש לו תוכן במיוחד בחגים היהודים. הוא לא עבר שום דבר מאיסורים שבתורה. זה מה שאני תמיד אומר אדם שלא מכיר את התורה לא יכול לשלול אותה או לחשוב שהיא מתכוונת לככה ולככה.

אבל בתכלס אתם נכנסים לקטנות .הוא הכניס בכם נקודה. יש דברים שהוא כתב שאני כבר כתבתי אבל הוא פירט את זה בפרטי פרטים .

לכן יוצא שהרבה אומרים שאין אלוקים כי הם רוצים לחיות בכיף ואיך שהם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכן יוצא שהרבה אומרים שאין אלוקים כי הם רוצים לחיות בכיף ואיך שהם רוצים.

יכול להיות, אז מה????

אז אני לא מאמין באלוקים כי זה נוח לי, אז מה?

אני חייב לעשות משהו שלא נוח לי?

רוני, תבין, לאנשים יש מספיק צרות בחיים האלו, גם מבלי להתערבב בדת ובתרי"ג מצוות.

הלוואי שהיה לי ראש או חשק להכנס לזה (גם אם רק להתנסות), פשוט יש בחיים דברים מעבר לאמונה, כי אמונה זה על הנייר (בתכלס), והחיים זה המציאות. לא תעבוד לא תאכל. לא תאמין - תמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבעתי קרירין, אבל כיוונתי למשתמש יותר מאשר לדמות. :silly:

רוני מאמין שיש אלוהים,

ואני מאמין שרוני אדיוט...

איך אתם אומרים, איש איש באמונתו יחייה?

קח את מה שהם עושים, תדחוף את אמונתך לכולם, ותמציא "הוכחות".

מה גם שבאמונתך אין סתירות לוגיות מובהקות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אל תדאגו לא נכנסים שוב לדיון הזה.

אין לי בעיה שאתה לא מאמין כי אתה רוצה לחיות איך שבא לך. זה הבחירה של האדם. אבל אני רק מדבר על אלה שאומרים שאין אלוקים בכלל.[שאיאפשר לומר זאת אם לא בדק] RoD : אני לא מאמין אני יודע ב100 אחוז[תבין כבר שהיהדות האמונה שם היא לא אמונה עיוורת]. טוב תצאו מהנושא שלא נכנס לזה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה שאתה לא מאמין כי אתה רוצה לחיות איך שבא לך. זה הבחירה של האדם. אבל אני רק מדבר על אלה שאומרים שאין אלוקים בכלל.[שאיאפשר לומר זאת אם לא בדק]

אז גם אי אפשר להגיד שיש אלוהים..

אז זהו תגמרו את הדיון על יש\אין אלוהים בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אל תדאגו לא נכנסים שוב לדיון הזה.

אין לי בעיה שאתה לא מאמין כי אתה רוצה לחיות איך שבא לך. זה הבחירה של האדם. אבל אני רק מדבר על אלה שאומרים שאין אלוקים בכלל.[שאיאפשר לומר זאת אם לא בדק] RoD : אני לא מאמין אני יודע ב100 אחוז[תבין כבר שהיהדות האמונה שם היא לא אמונה עיוורת]. טוב תצאו מהנושא שלא נכנס לזה שוב.

אומרים את זה כי צריך להוכיח שיש אלוהים ולא שאין.

אתה לא יכול לבוא ולהגיד לבן אדם "אתה לא יכול להגיד שאין בן אדם עם מליון רגליים ו7 מליון עיניים!" ככה גם אתה לא יכול לבוא למישהו ולהגיד לו שהוא לא יכול להגיד שאין אלוהים.כל עוד משהו לא מוכח מעבר לספק איאפשר לקבוע שהוא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים את זה כי צריך להוכיח שיש אלוהים ולא שאין.

אתה לא יכול לבוא ולהגיד לבן אדם "אתה לא יכול להגיד שאין בן אדם עם מליון רגליים ו7 מליון עיניים!" ככה גם אתה לא יכול לבוא למישהו ולהגיד לו שהוא לא יכול להגיד שאין אלוהים.כל עוד משהו לא מוכח מעבר לספק איאפשר לקבוע שהוא קיים.

אתם אומרים לא להכנס לדיון הזה אז מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...