מה יותר אמיתי מאלוהים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר אמיתי מאלוהים

Mesatla

מה יותר הגיוני מאלוהים   

2502 הצבעות

1. 1. מה יותר הגיוני מאלוהים

• שלושת החזירונים והזאב שנשף
    • יודה ממלחמת הכוכבים
    • המחסל משליחות קטלנית
    • מכנסיים מדברים
      0
    • דרקון בגובה 500 מטרים ללא חור של תחת
    • האמפטי דמפטי
      0
    • שלגייה
    • THE FORCE
    • הארי פוטר
    • קרירין מדרגון בול
    • סוניק הקיפוד
      0
    • איש עם בננה במקום ראש
    • דרדסאבא
    • מפלצת הספגטי המעופפת
    • קיפי הקיפוד
      0
    • ארתור מערוץ הילדים
    • האבירים שאומרים "ני!"
    • עוזה ובץ
    • Q
    • הערנב :-O

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיהיה להם לבריאות. אבל מה אתה שמח וקופצני? למה לא תרוץ ברחובות ותצעק את זה.

זאת הבעיה הם לא מאמינים אבל בכל זאת עושים למה? כי עושים מה שנוח ומה שכיף .תגיד אחי בשולחן בפסח אוכלים חמץ? חח או שעד כאן זה כבר מוגזם?

אוכלים חלות בנוסף למצות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שיש דבר כזה.

זה לא עניין דתי מה שאנחנו עושים אם אתה לא מאמין טוב.. זה עניין של בחירה

אולי בגלל זה סבא וסבתא שלי פה אומרים לי ללכת לגוים לאכול חמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין דתי מה שאנחנו עושים אם אתה לא מאמין טוב.. זה עניין של בחירה

סלח לי אבל זה מאוד טיפשי. אם לא מאמינים אז לא צריך לעשות כלום. אבל בכל זאת עושים? כי אמרתי לך למה .כי זה נוח וכיף .

אם כבר שיעשו את זה ביום אחר למה באותו יום? זה מצחיק מה אני יגיד לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין אם אתה מאמין או לא מאמין, יש דרך לכבד את האחר ואת השונה, ולא צריך לנסות לפגוע במשהו שאתה לא מאמין לו.

בתור אדם מאמין, נפגעתי מההשוואה בין אלוהים לבין שלגייה והארי פוטר ב"מי יותר אמיתי" כלשונכם.

אין לי בעיה שתאכלו חמץ בפסח, בכיף שלכם. באמת, אני בעד שאדם יעשה כראות עיניו (מבלי לפגוע בחברו), אבל אין צורך לנסות לפגוע בי ע"י סקרים מטופשים.

אם אתה אתיאיסט, זה לא אומר שכולם צריכים להיות אתאיסיטים, בדיוק כמו שאם אני דתי, זה לא אומר שכולם צריכים להיות דתיים.

אני מסכים עם כל מילה שלך.

אל תתחילו לעשות השוואות וריבים והוחכות מיקרוסקופטקנגיות [ואין לי מושג מה זה אומר כי סתם כתבתי] בסדר?

שכל אחד יאמין במה שהוא רוצה ותפסיקו עם הגישה והריבים המטומטמים האלה.

5 דפים של רוב טמטום טהור זה הכל.

באמת הנאה לכל המשפחה.

הזכרתם לי בדיחה.

ילד אחד בא לאימא שלו ושואל אותה

אימא איך נוצרו בני האדם?

האימא עונה לו: "ה' ברא את בני האדם".

הילד הולך לאבא ושואל את אותה השאלה.

האב עונה לו: "בני האדם התפתחו מהקוף"

הילד חוזר לאימו ואומר: "אימא למה אבא אמר שבני האדם התפתחו מהקוף ואת אמרת שה' ברא אותם?"

האם עונה: "חמודי אבא דיבר על המשפחה שלו ואני על שלי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל זה מאוד טיפשי. אם לא מאמינים אז לא צריך לעשות כלום. אבל בכל זאת עושים? כי אמרתי לך למה .כי זה נוח וכיף .

אם כבר שיעשו את זה ביום אחר למה באותו יום? זה מצחיק מה אני יגיד לך.

אני חושב שבגלל זה קוראים לזה מסורת :hi: נו כמו יום העצמאות שכולם עושים מנגל.

גם אם זה מגיע משורשים דתיים זה לא ממש משנה כי זה דיי הרגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(מסתכל שמאלה ימינה לוודא שהנרי הצדיק ההזוי לא פה.. אוקיי, הכל פנוי - ניתן להגיב)

רוני, אם אתה לא מאמין אז מה אכפת לך לאכול לחם עם מצות בפסח? הרי אתה לא מאמין, אתה עושה מה שבא לך. מה שנוח. זאת הבחירה שלך. זה כמו שאני בתור אתאיסט אצום ביום כיפור חצי יום, ואז אריץ מסיבת פיצות, ואז שוב אצום... מה אכפת לי מה ההגדרה של הדת אומרת לגבי זה? זה אייטם, כולם אוכלים מצות בפסח וקוראים הגדה, אז אם יתחשק לי, גם אני אעשה זאת, מבלי העול של לקחת על עצמי את כל מסכת החוקים הנלווים לזה. הרי אני לא מאמין, וזה מנהג, לא טקס דתי בשבילי.

בקצרה, קוראים לזה חופש.

אגב, אישור מכירת חמץ בפסח - צעד בכיוון הנכון. סוף סוף מתחילים להאבק בכפיה הדתית.

ובאסה שלא הוספתם את הQ, הוא האל החביב עליי! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(מסתכל שמאלה ימינה לוודא שהנרי הצדיק ההזוי לא פה.. אוקיי, הכל פנוי - ניתן להגיב)

רוני, אם אתה לא מאמין אז מה אכפת לך לאכול לחם עם מצות בפסח? הרי אתה לא מאמין, אתה עושה מה שבא לך. מה שנוח. זאת הבחירה שלך. זה כמו שאני בתור אתאיסט אצום ביום כיפור חצי יום, ואז אריץ מסיבת פיצות, ואז שוב אצום... מה אכפת לי מה ההגדרה של הדת אומרת לגבי זה? זה אייטם, כולם אוכלים מצות בפסח וקוראים הגדה, אז אם יתחשק לי, גם אני אעשה זאת, מבלי העול של לקחת על עצמי את כל מסכת החוקים הנלווים לזה. הרי אני לא מאמין, וזה מנהג, לא טקס דתי בשבילי.

בקצרה, קוראים לזה חופש.

אגב, אישור מכירת חמץ בפסח - צעד בכיוון הנכון. סוף סוף מתחילים להאבק בכפיה הדתית.

ובאסה שלא הוספתם את הQ, הוא האל החביב עליי! :smile1:

אני שאלתי אותו אם בשולחן שהם עושים ב"ליל הסדר" הם גם אוכלים לחם ?. אז הוא ענה שכן . סך הכל זה מצחיק. אתה לא שם לב שיש אנשים שעושים מה שבא להם כי זה כיף להם אותו רגע? זה רק מסורת? אם אתה לא מאמין אז אתה צריך להיות החלטי.

ויש לי משהו להוסיף למה יש את החג הזה ?בגלל יציאת מצרים נכון? חלק אומר שזה שטויות ולא אמיתי וסתם עושים. אבל אני שואל איך סתם? הרי מרגע שיצאו ממצרים הם התחילו את החג הזה כל העם [אני מציין כולם] וכך כל שנה ושנה עד היום. זה לא שמשהו בא ואמר יאלה בוא נעשה חג וכל העם אמר יאלה. פשוט באותו מקרה שהיה לכן עשו את החג.

[לגבי הנרי בן ה14 שנתן כאן תשובות מוחצות וחלק כאן נפלו בפח כמו לגבי חוקיות בדף האחרון של התרד[ועוד חלק כאן אמרו תביא את הרב זמיר כהן תחשבו לבד מה הוא היה עושה לכם :lol: אחד אחד נופל כמו לחמינה מתוקה]. בקיצר הבלאגן היה בגלל שאמר שזה היטלר וכדומה. אל תדאג אני לא יגיד לו להכנס חח. לפי דעתי הוא היה צריך לנסח את זה אחרת כמו הדוגמא שהבאתי בדף הקודם לגבי חג חנוכה שהיוונים רצו להשמיד את תורתנו. והיום יש יהודים שמצידם להשמיד את התורה לא איכפת להם ולכן יוצא שהם עוזרים ליוונים דאז. ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, כרגיל אתה מפספס את הנקודה.

אני יכול לעשות מה שבא לי:

- להיות יהודי שומר-מצוות ליום אחד, ואז לחזור "לכפור".

- להניח תפילין ולאכול חלב ובשר וכו' וכו' וכו'.. נכון שזה נשמע רע לך אבל אני רק נותן דוגמה.

אנשים שלא מאמינים אינם רואים קדושה בדברים הללו, זה פשוט סעודה חגיגית, אחת מיני רבות בשנה. אז לך זה חשוב וקדוש, ואתה מתייחס למשמעות ההיסטורית (נניח) של החג, אבל אנשים עושים מה שבא להם. הם לא עושים זאת כדי לפגוע ברוני, אדם שעושה דווקא ככה בפנים לאדם דתי הוא מגעיל, באמת לא מכובד. אבל הם עושים זאת כי הם יכולים, ולמי מביניהם באמת אכפת למה זה התחיל ואיפה.

אותו הדבר עם אנשים שחוגגים בארץ את חג-המולד: חצי אשדוד עושים זאת כל שנה כמדומני, ולא בגלל שהם נוצרים (רובם לא בכל אופן), אלא בגלל שזה כיף, וזה שמח, וזה מושך. הם אימצו את זה. בכלל החגים של הנצרות הרבה יותר "אטרקטיביים" חח :) אצלנו זה צום, תענית, אל תאכל, אל תאכל לחם וכדומה בד"כ.. מזל שעוד יש את פורים.

נכון שזה נשמע לך מטומטם לחגוג חגים אם אתה לא מאמין, אבל אדם שאינו מאמין יכול לעשות מה שבא לו בעניין הזה, ותנסה לעצור אותו..

אגב, בקשר להנרי וטיעוניו המוצלחים, וגם בקיאותו המופלגת ויחסו המכובד לזולת, תעשה לנו טובה ותשתוק. מעבר לזה שהוא עבר על חוקי הפורום וגרם לשרשור מפותח להנעל בתוך יומיים, אני די בטוח שהוא גם עבר על כמה וכמה איסורים מהתורה על הדרך. כל הכבוד. בוא נגיד שאני לא חושש מהאינטלקטואל הפראי שלו ומאישיותו הכובשת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...