ת'רד המלצות משחקים (קונסולות) - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד המלצות משחקים (קונסולות)

stone cold

Recommended Posts

טוב כמו שיש דיון כזה בפורום משחקי מחשב

אני חושב שהגיע הזמן לפתוח פורום מקביל בקונסולות

בכל מקרה אלו החוקים ואני מקווה שהמנהלים ינעצו את זה ויהפכו את הדיון לרשמי -

ת'רד המלצות משחקים.

שלום רב לכל חברי הפורום.

ת'רד זה נפתח במטרה שאתם המשתמשים , תוכלו להמליץ על משחק הקונסולות המומלץ שלכם.

אנא רשמו את ההמלצה בצורה הזו:

שם המשחק:

ז'אנר: (הרפתקאות , פעולה , תפקידים וכד')

עלילת המשחק:

דירוג המשחק: (1-10)

הערות על הגרפיקה של המשחק:

הערות כלליות על המשחק:

הביקורת נלקחה מאיזה קונסולה :

הערה 1: ת'רד זה נועד אך ורק להמלצות המשתמשים ולא לדיונים אחרים על משחקים , הודעות לא קשורות ימחקו ויזכו באזהרה!

בנוסף לכך אין להגיב/להעיר על המלצות משתמשים אחרים.

הערה 2: אם אתם חושבים שצריך להוסיף קטגוריה חדשה לנוסחאת ההמלצות , תשלחו הודעה פרטית לאחת מאחראי הפורום.

הערה 3: מי שמעוניין להוסיף תמונה מהמשחק שעליו הוא המליץ , יכול , רק תוודאו שהתמונה לא תהיה גדולה ולא תעשה בלאגן בעמוד.

מומלץ לאחסן את התמונות על שרת חיצוני כמו imageshack מאחר ותמונות שמצורפות להודעות נמחקות ע"י השרת אחת לתקופה.

טוב אני יתחיל אולי מחר לכתוב ביקורות משלי

אבל אתם יותר ממוזמנים להתחיל לתת ביקורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב נו:

כמה שלי מניסיוני , אני ממליץ רק על הקונסולות החדשות בינתיים , ואני אשתדל להוסיף לפחות אחת ליום אז נעשה סיפתח:

שם המשחק: Lego - The Complete SAGA

ז'אנר: הרפתקאות / פלטפורמה

עלילת המשחק:

העלילה עוקבת בהומור אחרי 6 הסרטים של .

בצורה שרק לגו יכול , משחק משעשע ביותר שהעביר לי שעות רבות של הנאה , ואחלה משחק עם חברים שקופצים אליך

דירוג המשחק:

למי שלא שיחק אי בראשון או בשני - 9

למי שכן - 8 , אמנם חלק מהשלבים עודכנו והגרפיקה כנ"ל - אבל הכל מוכר

לא רעה , אבל ממש לא NEXT GEN

הערות כלליות על המשחק:

מומלץ , קליל ומתאים גם לילדים צעירים יותר (למרות שהם יתקשו בקטעים מסוימים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: NBA 2K8

ז'אנר: (כדורסל למי שלא הבין)

עלילה: אין

דירוג המשחק: 9

הערות על הגרפיקה של המשחק: מדהימה!! לא ראיתי גראפיקה כזאת בשום משחק ושיחקתי בהרבה.

הערות כלליות על המשחק: משחק הכדורסל הכי טוב שייצא לכם לשחק. ריאלסטי מאוד, שואב אותך לתוך המשחק, האנימציה של השחקנים פשוט מושלמת, בלי סוף מצבי משחק, מעולה למשחק של כמה אנשים, NBA LIVE זה בדיחה ליד המשחק הזה!

הביקורת נלקחה מאיזה קונסולה : 360

939852_20071002_embed004.jpg

939852_20071002_embed003.jpg

939852_20071002_embed001.jpg

939852_20071002_embed002.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: NINJA GAIDEN - DRAGON SWORD

ז'אנר: ACTION

עלילה: בפרולוג אתה משחק בחורה (נינג'ה כמובן) שנחטפת ע"י מכשפה בסוף הפרק , הדמות המוכרת יוצאת

למסע ההצלה, וכמובן מלחמה ברשע המוחלט ,האמת זה לא הסיפור אלא איך הוא מסופר.

דירוג המשחק: 9 הפקת ענק בDS ,ומשחק ACTION עם הSTYLUS שזה נראה כאילו קודם כתבו את המשחק,

ורק אח"כ בנו את הDS סביבו.

הערות על הגרפיקה(ART): מדובר בDS ולכן אין מקום להתפעם על ה3D , אלא ששילוב של בהירות יוצאת מהכלל של הDS

בשילוב עם אנימציית דמויות ,וכמובן הרקע המהממות ,יוצרים חוויה ויזואלית,אולי לא הגיוני

אבל תנסו תבינו .(SCREENSHOT עושים עוול למשחק)

הערות כלליות על המשחק: הרבה אנשים ברשת התלוננו שהמשחק קל מידי ,אז כן הם צדקו אבל בדרגה הקשה יש אתגר

אם כי לא מדובר בגרסת הנייחות.

השליטה מתחילה לזרום אחרי שעה (או פחות) ואז נגמרו לי הטענות על הממשק.

יש 7 קסמים,3 שדרוגים לחרב,5 שדרוגים לחיים,3 שדרוגים לנשק לטווח, ארוך וזה מעט

מעט מידי חבל.

המשחק באוזניות איכותיות העלה לי את החוויה באופן משמעותי קולות הרקע היפניים פשוט

מדהימים.

המשחק מתאים לקונסולה והקונסולה מתאימה לו וזה מסכם הכל.

קונסולה: הכי חלשה,הכי זולה,הכי קטנה,הכי ותיקה,הכי מ פ ת י ע ה ! ! ! הDS

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: Ninja Gaiden Sigma

ז'אנר: (הרפתקאות , פעולה , תפקידים וכד') פעולה / פלאטפורמה

עלילת המשחק:

אתה נינג'ה , חטפו את אחותך , אתה הולך להציל אותה , בדרך אתה גם מחליפ לשחק בחורה "מפותחת" שמטפלת בשדים.

די גנרי , אבל מתפתח נחמד מאוד.

השליטה היא קצת פלטפורמית בגוב שלישי , עם אפשרויות החלפה ושידרוג נשקים , קומבויים מרשימים ביותר וחפצים שאוספים.

בגדול , זה פלטפורמה אקשני כזה , בעולם תלת מימדי לא רע בכלל שנותן לך קצת חופש לסדר הדברים.

יש לציין שהמשחק קשה! , פחות קשה מהגירסאות הקודמות שלו לXBOX , אבל בהחלט לא משחק קל שתאלצו לחזור על כמה בוסים שוב ושוב.

דירוג המשחק: (1-10): 8.5

גירסא משודרגת לHD (ומשופרת מאוד) של BLACK על הXBOX הקודם.

לא מגיע לטופ של המשחקים הנוכחיים אך עדיין , מרשים למדי , הייתי נותן לה 8.5 גם כן

הערות כלליות על המשחק:

הסיבה היחידה שהמשחק לא קיבל אצלי יותר זה שיש בו קטעים קשים בצורה כמעט מתסכלת , ולי אישית משחק צריך לזרום בקצב טוב כדי למשוך אותי אליו , לא להרגיז אותי בזה שאני צריך לעשו את אותו הבוס 4 פעמים

הביקורת נלקחה מאיזה קונסולה : PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני עייף מהעבודה אז אני מקווה שאני יצליח לכתוב ביקורת ראויה למשחק

שם המשחק: האגדה של זלדה-נסיכת הדמדומים

ז'אנר: הרפתקאות פעולה ועוד ז'אנרים פזורים פה ושם

עלילת המשחק :-בניגוד למשחקי זלדות בעבר שהעלילה מאוד פשוטה

והמשימה העיקרית זה להציל את הנסיכה זלדה שנחתפה

במשחק הזה העלילה מסובכת יותר

ולהתחיל להסביר אותה יהיה מבלבל ויגרום לספוילרים

אז בו נגיד שצריך לנקות את העולם מרשע -כי זה הכי קרוב שאני יכול להסביר בלי לקלקל כלום

שליטה: סך הכל לא כזה שונה ממשחקי זלדות אחרים

רק שפה הכניסו קצת זיהוי תנועה שמחליף חלק מהכפתורים הרגילים

ובחלק מהמשחק משתמשים בפוינטר שזה מאוד נוח

בכללי מאוד נוח רוב הזמן

תלוי אם מחברים בקומפוננט או קומפוזיט

המשחק תומך ב480P ונראה טוב במצב הזה במסך LCD

אבל חייבים קומפוננט

בקומפוזיט התמונה סבירה אבל מפסידים הרבה

הערות כלליות על המשחק:

זה מסוג המשחקים שבשבילו צריכים לקנות קונסולה

יש אומנם בעיות כמו שה5 שעות הראשונות משעממות מאוד ובעצם מצב אימון ארוך מאוד (המשחק לוקח עשרות שעות לסיים ובטח מעל 100 אם רוצים לסיים הכל

בלי "הליכון" )

אין דיבוב שזה מאוד מעצבן

וזה לא כמובן בגרפיקת HD

אבל למרות הבעיות זה משחק מצוין ארוך ומאוד מגוון ופשוט בנוי נפלא

דירוג המשחק: (1-10)10 (המשחק הטוב ביותר שיצא לי לשחק בחיים

הביקורת נלקחה מאיזה קונסולה : -למי שרוצה יש גם גרסת גימקיוב

שאמורה להיות אותו הדבר רק אם שליטה אחרת ובלי תמיכה ב480P

legend_zelda_sword_play.jpg

Legendofzeldatwilightprincess_screen.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: DRAGON QUEST VIII

ז'אנר: תפקידים (CRPG)

עלילת המשחק: קוסם מרושע (זה חייב להתחיל ככה) מטיל קללה על ממלכה שלמה כולם חוץ מ 3 הופכים לאבנים

ה 3 הם המלך שהופך ליצור ירוק (סטייל יודה), הנסיכה הופכת לסוסה לבנה, והגיבור יוצא ללא פגע.

לאט לאט מצטרפים 2 דמיות נוספות כנהוג בסדרה, ואחת נוספת כבר ממהתחלה, הרעיון לבטל את

הכישוף, העלילה מסתבכת אבל די סטנדרטית.

שליטה: פשוטה מאוד תזוזה ב3D בעולם עצמו, קרבות בתורות בתוך תפריטים,הכי פשוט ונוח שיכול להיות.

הערות על הגרפיקה: טכנולוגיית CELSHADING שבשבילי זו אומנות בשביל אחרים זה ילדותי, בכל מקרה עיצוב

דמיות ומפלצות נהדר גם לסטנדרטים של היום, עיצוב העולם טוב מאוד מפורט, וגם יש ראיה

לרחוק שזה מוסיף המון לתחושת הגודל של העולם, האנמצייה של הדמיות פשוט מושלמת

ונותנת חיים לדמויות במיוחד בקטעי המעבר.

הערות על הסאונד: החלק הכי חזק של המשחק הVOICE ART הכי טוב ששמעתי עד היום, לכל דמות יש מבטא

(אנגלי,איטלקי,צרפתי...) ופשוט מחייה את העולם , באמת פשוט כיף להקשיב ,מוסיקה

שמורכבת מנעימות דיגיטליות אפיות או איריות , שפשוט לא נמאס מהן, ציון לקול במשחק

11 מתוך 10 (טעות במקור).

הערות כלליות על המשחק: דבר ראשון ארוך ,כמה?, אני אחרי 65 שעות משחק אני אולי בחצי, מאז MARIO64

לא חידשו משחק מהSNES לקונסולה 3D בצורה מושלמת כזו פשוט חווית משחקיות

RETRO בתוך חוויה אור קולית.

בעיות במשחק יש קצת אבל יש, הוא לא מאוד מאוזן , יש בוסים שנגמרים אחרי 15 דקות

וקרבות רנדומלים שנמשכים 20 דקות, פאזלים קלים מידי שאת רובם פתרתי בניסיון הראשון

ללא מחשבה(ואני לא טוב בזה ).

דירוג המשחק: הנאה וFUN סובייקטיבי 10 מתוך 10, דירוג אובייקטיבי בין 8-9 למי שאוהב משחקים כאלו, אין דירוג

למי שמראש מוותר על הז'אנר הנ"ל (CONSOLE RPG ).

קונסולה: PS2 מתוך 3000 משחקים חייבים להיות איזה 30-40 טובים לא?,אז זה אחד מהם.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק כל מה שנאמר מעלי על Dragon quest , המשחק הזה פשוט פנינה! והוא היה בזמנו (אולי עדיין) במבצע של 99 ש"ח בפריק , אם עדיין בכזה מחיר - לקנות בלי לחשוב פעמיים , גם לבעלי PS3

ועוד המלצה בסגנון:

שם המשחק: Final Fantasy XII

ז'אנר - JRPG

עלילת המשחק: אתה נער גנב צעיר שגדל בעוני בעיר הגדולה לאחר שאח שלך נהרג בשירות המלך על ידי מפקד ש"סרח" ומחפש לעשות את המכה שלו , אך לאט לאט מגלה שיש מטרות טובות יותר בחיים מרק להתעשר.

העלילה עוד מסתבכת הרבה מאוד , אבל באמת שכדאי לשחק ולא להרוס לכם אותה בספויילרים.

שליטה: בניגוד לFF רגילים , הקרבות הם לא רק שלא מבוססי תורות אלא אפילו לא מוציעים ותכם מהעולם עצמו.

יש שיטה שלמה של כתיבת סקריפטים ואוטומציות לדמויות ואתם שולטים בעיקר על דמות אחת ועל פעולות חרום על שאר הדמויות.

נשמע קצת מסובך , אבל משתלב ביחד בצורה פשוט מדהימה.

הערות על גרפיקה: מדהימים כמו שרק בFF יודעים לעשות ועולם גדול ומפורט שנראה מצוין.

הערות על סאונד: מוסיקה מצויינת , פחות מדי Voice Acting לטעמי , אבל העולם והמשחק כ"כ גדול שאני סולח להם.

הערות על המשחק: המשחק גם כן ארוך מאוד ומלא התפתלויות והפתעות בעלילה.

גם פה יש בעיה שהמשחק לא מאוזן , לפעמים תגיעו בטעות או בכוונה לאיזורים מאוד מאוד קשים שפשוט אין לכם סיכוי לעבור בלי לחזור אחורה ולהשקיע עוד איזה שעה בעליית רמה וזה קצת מרגיז לפעמים.

דירוג משחק: 9 מתוך 10 , אחד ממשחקי הRPG הטובים יותר ששיחקתי , רק תפנו הרבה זמן פנוי וסבלנות.

קונסולה - PS2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: ARMY OF TWO

ז'אנר: פעולה , יריות מגוף שלישי.

העלילה: טוב העלילה היא די פשוטה. אתם משחקים אחד משני שכירי חרב שנשלחים לכמה משימות אקראיות (חוץ מהאחרונה). על רק המשחק יש "קטעי חדשות" (מומצעים מובן) שבהם מדברים על השטלתות שכירי החרב על הצבא האמריקני והניסיון להפוך את הצבא לצבא של שכירי חרב. בדרך אתם עולים על תאורית קונספירציה.

הערות על הגרפיקה: הגרפיקה נחמדה מאוד , כמה שמישהו אמר פעם: "אנריל 3 מרנדר באופן מצויין דברים מתכתיים" ואני מסכים איתו במאה האחוזים. המשחק נראה די טוב אין פה תלונות.

הערות כלליות על המשחק: לא ממש התחברתי ל CO OP כי ממש צריך לתכנן מה עושים אחרת אתה מוצא את עצמך רץ עד לסוף המפה כדי להחיות את השותף שלך. יש כמה דברים נחמדים כמו CO OP SNIPE (מצב שבו שניכם משתמשים ברובה צלפים , מישהו משמיע ספירה לאחור ואתם מורידים שני אנשים ברגע אחד). שידרוג הנשקים ממש נחמד. אפשר גם להחליף נשקים עם השחקן השני אבל זה די חסר יעילות אלא אם כן אתה משחק עם ולו תמיד יש טיפה יותר מתקדם. הAGRO METER חביב ונחמד.

דירוג: כמו שנתתי לו בביקורת משלי 8.3 , אפשר לעגל ל8.

קונסולה: אני שיחקתי על ה 360 אבל יש גם גרסה ל PS3 ואני מאמין שהם דומות (אולי שונות טיפה בגרפיקה)

932860_20060823_screen009.jpg

army-two-ss1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני אנסה את כוחי בעניין ואנסה להמליץ על:

שם המשחק: Star Wars Battlefront: Renegade Squadron

ז'אנר: פעולה מגוף שלישי

העלילה: אתם תשחקו חייל מהיחידות המונחתות של האן סולו, למי שראה את הסרט. העלילה במצב סיפור נחמדה, אבל קצרה מאוד מאוד. אפשר לשחק מחוץ למצב סיפור במגוון מפות וברשת, מה שמפצה על הסיפור הקצר.

הערות על הגרפיקה: מצויינת יחסית לPSP. סרטי המעבר יפים מאוד ומיוחדים, ובכלל המשחק נראה טוב.

סאונד: ברוב הזמן נשמע ברקע את הפסקול של מלחת הכוכבים המקורי, שהוא מצויין.

שליטה: פשוט לוחצים על כפתור וזה מכוון אוטומטית. אתם חושבים שבגלל זה כול יריה פוגעת? ממש לא. צריך לדעת לזוז ולכוון כמו שצריך. חוץ מזה, אם אתה פשוט עומד ויורה הסיכויים שלך לשרוד נמוכים מאוד.

הערות כלליות: משחק מצויין למי שראה את סרטי מלחמת הכוכבים, וגם למי שלא. נראה ונשלוט בכלי רכב מהסרטים, נשחק במפות שהיו בסרטים ונשחק מדיי פעם את גיבורי הסרטים המצויינים האלה. כלי הנשק הם כלי שהופיעו בסרטים, וגם קצת שהומצאו (אני לא זוכר שראיתי בסרטי מלחמת הכוכבים רובה אש). המולטי של המשחק מצוין, וזה אחת האפשרויות הטובות בו (למרות שאני שרדתי לא מעת שעות משחק נגד בוטים, שהם לדעתי קצת קלים מדיי, אגב). במצב הסיפור נשחק חיל מהיחידות המונחתות, אבל בקרבות היחידים נוכל לשחק גם דרואידים, משובטים, וחיילי אמפריה.

דירוג: 9.5 מתוך 10 (אני לא זוכר שאיי פעם נהנתי כול כך ממשחק לPSP)

קונסולה: PSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

פיתוח: Konami

שיווק בעולם: Konami

שיווק בישראל: ישפאר הום-טק

קונסולה: 3

יצאה: 12 ליוני 2008

2406621588_7c9821f18a.jpg

סאגת הסידרה שמגיעה לסיומה לאחר כשני עשורים מנחיתה לנו על המדף משחק פעולה/התגנבות שמשאיר אותנו פעורי פה .

הידאו קוג'ימה יוצר הסידרה יכול בהחלט לחייך בסיפוק רב ולא בגלל הסיבה שהסידרה הפכה אותו לאדם עשיר יותר

אלא בגלל העובדה שהמשחק האחרון בסידרה בהחלט מהווה ציון דרך בתעשיית המשחקים שהרי מדובר ביצירת מופת אמיתית.

סוליד סנייק, גיבור הסידרה שאחריו אנחנו עוקבים כבר 20 שנה קיבל את השם old-snake ולאחר שהציל את העולם כבר כמה

וכמה פעמים נראה שהבחור המבוגר כבר עייף מכל הסובב אותו מה שלא מתבטא בכישרונו וביכולותיו הרבים.

metal_gear_solid_4.jpg

בפרק הנוכחי הוא ימשיך סנייק במאמציו להציל את העולם כאשר הוןא נעזר בגאג'טים מתוחכמים שעל פי המסורת היפנית מופרכים כיד הדמיון

אך מוסיפים למשחק מימד עתידני כאשר לשחקנים זה רק עוזר לבצע את המשימות בצורה הטובה ביותר.

חליפת ה-OctoCamo אותה הוא לובש מסוגלת להידמות לכל משטח אליו סנייק נצמד ולכסות אותו יותר טוב.

מאוחר יותר במשחק, מקבל סנייק גם את המסכה העשויה מאותו החומרים, שנותנת לו אפשרות "ללבוש" פנים של אנשים אחרים.

snakeMGS4-thumb.jpg

גאדג'ט נוסף שמשמש את סנייק הוא ה-Solid eye רטייה שכוללת, אמצעי לראיית לילה ומשקפת, וגם מספקת מידע על

שדה הקרב כמו מכ"מ וזיהוי של עצמים רלוונטיים על המסך.כמו כן גאג'ט בדמותו של קטן וחביב הקרוי בשם MKII המשמש

כנראה ככלי עלילתי טהור אך גם מסוגל לעדכןאת מה שקורה בקרב וכמו כן יש לו את האפשרות להישלח לאויבים

ולחשמלם למוות ובקיצור לא משעמם איתו :)

מבחינה גרפית מדובר בהישג לשמו, המשחק נראה פשוט מדהים ולא אחת נדמה כי אנחנו באמצע סרט כשבעצם המשחק בעיצומו של קרב

או בעיצומה של משימה או במעבר בין סירטון למשחק. לא אתפלא אם זה המשחק בעל הגרפיקה היפה ביותר שיצא לקונסולות.

מלבד הגרפיקה המדהימה קשה שלא להתרשם מהאפקטים הקוליים שמהווים חוויה בפני עצמה וכמובן מהמוסיקה הטובה שיצר הארי גרגסון-וויליאמס

שמלווה את המוסיקה במשחקי הסידרה עוד מהמשחק מטאל גיר סוליד 2 .

המשחקיות לא השתנתה פלאים אם כי נוספה האפשרות שאותי שימחה במיוחד לעבור למצב של מבט ראשון

התגובות המהירות יותר גם בקרב פנים מול פנים השתפרה וכעת היא נוחה יותר ומאפשרת לשחקן להגיב מהר

ההתגנבות בשילוב קטעי האקשן במשחק יוצרים חווית משחק שאין שני לה .

למרות שסנייק אמור בעצם לא להפריע לקרבות הדמים בין המליציות לצבאות הפרטיים אין מנוס לפעמים מלהכנס

לקרבות אקשן וירי טובים שנראים טוב ממבט ראשון וכמובן רמת הדיוק עולה ממבט זה.

לא ארחיב על הנשקים כי לא חסרים נשקים מעוצבים וטובים שקיימת אפשרות במהלך הקרב לרכוש או לפתוח נשקים חדשים

הישר ממחסנו של דרבין, סוחר הנשקים כהה העור ששליחו הוא בדמות קופיף חמוד ומצחיק.

תחמושת כמעט תמיד קיימת ויש הרואים בזה חיסרון אך חשוב לזכור שהמשחק במקורו הוא התגנבות ולא משחק יריות

ולכן את רוב המשחק היוצרים מכוונים לכך שנעבור אותו בהתגנבות ולא בקרבות שבין חיילי המליציות השונות

אבל רצון לחוד ומעשים לחוד, זו הנאה בלתי רגילה להחליט תוך שניות אם להכנס לקרב או לא

173848-13-1.jpg

הדמויות במשחק מפותחות כיאה וצריך לעקוב אחר העלילה שלעיתים מתארכת באמצעות סרטוני מעבר ארוכים מדי

אך ניתן לדלג עליהם במקרה הצורך, בוסים שונים שלא תמיד קל להרוג אך מוקד העלילה והאקשן שמכיח לעיתים את

הדמויות האחרות בסידרה מלבד סנייק והדמויות המרכזיות .

כחובב משחקי ירי ממבט ראשון אני רואה לנכון לציין את המעבר הטוב שקיים במשחק בין מבט שלישי לראשון,

המעבר הוא חלק ובלחיצת כפתור אחת והתחושה היא של משחק ירי ממבט ראשון אמיתי ולא משהו מזייף

2699750522_dea557a846.jpg?v=0

יש רגעים במשחק שהשחקן פשוט מרגיש שהוא נמצא בסרט אקשן ומהסוג הטוב

משחק טוב הוא כזה שמלווה את השחקן גם כשהוא לא משחק, בדיוק כמו סרט טוב

המשחק הזה הוא שילוב של סרט ומשחק מהטובים ששיחקתי בחיים

לא יכלה להיות פרידה טובה יותר מגיבורינו סנייק, הוא ראוי לפרידה יפה שכזו

צריך להוריד את הכובע בפני יוצר הסידרה הידאו קוג'ימה שכתב ביים והפיק את הסאגה הזו עוד משנת 1987

הוא מגיע בפרק הנוכחי לקו הסיום ולנקודת השיא מבחינתו.

הוא הצליח להעניק לשחקנים את התחושה שמשחק מחשב יכול להיות חוויה קולנועית עתירת אקשן וחוויה של משחק גדול מהחיים

זו יצירת אמנות לשמה- כן ירבו.

ציונים:

משחקיות -100 משחק התגנבות אולי הטוב בעולם בעל אקשן וקצב סוחף

גרפיקה- 100 גרפיקה מרהיבה שמצליחה להעביר תחושה של סרט

עלילה -95 כיאה לסידרה עלילה מפותלת וסבוכה עם קטעי מעבר מרהיבים אך ארוכים לעיתים

פסקול-100 משובח בהחלט המוסיקה מדהימה והאפקטים עשויים טוב.

מולטי- 95 משחק מאוד ממכר ומהנה כשהקוץ באליה הוא הקרב פנים מול פנים

ציון כללי: 98

שורה תחתונה - משחק חובה שאסור בתכלית האיסור לפספס

So long Snake :hi:

2698919245_fafc307790.jpg?v=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק:Super Mario Galaxy

ז'אנר: פלטפורמה

עלילת המשחק:הנסיכה פיץ נחטפת וצריך להציל אותה כמובן

דירוג המשחק: 10

הערות על הגרפיקה של המשחק:הגרפיקה מאוד טובה

יש הרבה מקומות שאין יכולת להזיז את המצלמה מה שקצת מעצבן אבל הגרפיקה עצמה חלקה וזורמת ומאוד מתאימה למשחק

הערות כלליות על המשחק:המשחק הזה משלב מה שהיה טוב במשחקי מאריו הקודמים

ומוסיף דברים חדשים

הוא מגוון \ארוך\כיפי ופשוט משחק מצוין

הביקורת נלקחה מאיזה קונסולה :WII

super-mario-galaxy.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: CIV REVOLUTIONS

ז'אנר: אסטרטגיה בתורות , סימולטור עולם

עלילת המשחק: הנהג שבט מהעולם הקדום ועד העתיד הקרוב , נצח את התרבויות הסובבות אותך במיני דרכים אפשריות.

דירוג המשחק: 9

הערות על הגרפיקה של המשחק: נחמדה , קרטונית משהו , לא ממש חדשנית , אבל שידרוג חביב ביותר.

הערות כלליות על המשחק:

סיד מאיירס עושה את זה שוב ומוכיח שמאז תחילת שנות ה90 ועד היום - די ברעיון טוב שמפתחים לכיוונים טובים.

אני חייב לציין שמאוד חששתי בתור חובב CIV נלהב מהגירסא הראשונה שלו (אחד המשחקים הראשונים שהיו לי למחשב הביתי , השני שעשה עלי רושם כזה חזק שאני זוכר כל פרט בקופסא שלו עד היום) לגלות את האדפטציה שלו לקונסולות.

חששתי ממשק נוראי שיעשה עוול גדול לגירסאות המחשב.

חששתי מGAMEPLAY רדוד.

חששתי שהמשחק יהפוך לקל וכל עניין האסטרטגיה והמחשבה של מה יוביל למה עוד כמה שעות יעבד בדרך.

במילה אחת אפשר לסכם את זה - התבדתי.

המשחק פשוט מצוין.

לצד המכניקות הקלאסיות נוספו מכניקות משחק חדשות שמשנות אסטרטגית את המשחק בצורה משמעותית למדי.

כל אוהב CIV מהעבר יתחבר למשחק בקלות ויצלול אליו כמו שאפשר רק אצל סיד מאיירס.

השליטה לא רעה בכלל ואחרי שמתרגלים (וכמובן האופציות מופיעות תמיד בצורה נוחה על המסך) זה זורם בצורה טבעית לגמרי.

כדי להשאיר עניין קבוע וחדשנות יש גם אלמנט של MAP OF THE WEEK - סנריו מוכן שמתחדש כל שבוע שבו כל שחקני העולם מתחרים מאותה נקודת פתיחה במשחק קצר (יחסית לCIV כן ?) ומשווים תוצאות און ליין.

אני מודה שעדיין לא חקרתי את המשחק לעומק (סה"כ אני משאר ששיחקתי איזה 5,6 שעות) ויש עוד המון אופציות שלא חקרתי , אבל בכל מה שנתקלתי - העומק והמימוש לא מבייש אף משחק בסידרה.

אפשר לשחק את המשחק ברמת מיקרו ניהול אדירה , ואפשר לקחת את זה יותר בקלילות ולעשות משחק מהיר יחסית.

התלונה היחידה שיש לי לגבי המשחק היא שלפחות ב42" התצוגה היא קצת יותר מדי "בזום" לטעמי.

CIV קלאסי , חובה לחובבי סיד מאיירס ולחברה חדשים שבא להם לנסות ז'אנר חדש (איפה הייתם עד היום).

כמו כן - הוכחה מצוינת שאפשר לעשות משחק אסטרטגיה קלאסי על קונסולה בלי לפגום בכלום.

הביקורת נלקחה מאיזה קונסולה : PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם המשחק: Final Fantasy 4

ז'אנר: JRPG קלאסי

עלילת המשחק: ססיל , מפקד הדרגונס חוזר ממשימה להחזיר קריסטל למלך , במהלך המשימה הוא לא נתקל בשום סוג של התנגדות וכנגד צו מצפונו (תמיד רציתי לשלב את זה במשפט) הוא נאלץ , בהוראת המלך, להרוג את האנשים שהחזיקו את הקריסטלים.

עם חזרתו למלך , הוא לא מרוצה מהעניין ומרגיש שהוא ואנשיו עושים עוול וחש בשינוי אצל המלך.

המלך בהמלצת יועצו מחליטים להעיף אותו מתפקיד הפיקוד ולשלוח אותו עם חברו קיין למשימה בדרום הממלכה לבד.

דירוג המשחק: 9.5

הערות על הגרפיקה של המשחק: המשחק הוא למעשה REMAKE לFF4 (או 2 למי שהיה לו SNES אמריקאי :) ).

בניגוד לREMAKEים הבינוניים ומטה שקיבל הPSP למשחקי פיינל פאנטסי שיצאו בשנתיים האחרונות , FF3 וFF4 לDS קיבלו ממש רוויזיה רצינית לכל המשחק.

במקרה הזה כל הגרפיקה נעשתה מחדש בתלת מימד (בא נגיד שזה לא בדיוק FULL HD , אבל בהחלט נראה לא רע ורץ מעולה) וחלק מהדיאלוגים הוקלטו (אהם , ללמוד , אם יש דיבור במשחק לDS , בזלדה הבא אני מצפה לדיבור בWII).

טכנית - זה משחק מרשים מאוד לDS.

הערות כלליות על המשחק:

זה JRPG קלאסי בגירסא חדשה ומצויינת שמדגימה בדיוק למה FF היא סדרת הJRPG הכי ידועה ומצליחה בעולם.

העלילה מצויינת , הכותר טכנית עשוי כמעט ללא רבב והשליטה היא בדיוק מה שתצפו.

מי שאוהב את הסיגנון (וRPG בתורות בכלל) חייב לעצמו את המשחק הזה.

הביקורת נלקחה מאיזה קונסולה : DS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שם המשחק :Okami

ז'אנר:אקשן הרפתקאות (דומה לזלדה)

עלילת המשחק: עזבו מוזר מדי

סיפור יפני אם אלמנטים מהמיתולוגיה שלהם

כולל דרקונים ושועל 9 הזנבות וכו

דירוג המשחק :9

גרפיקה : ססגונית

הערות כלליות על המשחק:

משחק מאוד טוב שמזכיר את סדרת זלדה אבל יש לו את המקוריות שלו

אתם משחקים זאב אם כוחות מיוחדים ולמי שמכיר ואוהב את המבנה של סדרת זלדה פה זה מבנה דומה

ככה שמקבלים יותר יכולות אם ההתקדמות

בכל מקרה משחק מאוד טוב

שחקתי בגרסת הPS2 אבל יצא גם גרסת [br]פורסם בתאריך: 27.09.2008 בשעה 21:16:30

שם המשחק :Super Smash Bros. Brawl

זאנר : מכות

עלילת המשחק : את האמת לא הבנתי כול כך

היא נכתבה על ידי אחד מהתסריטאים של סדרת פינל פנטזי

וגם את הסדרה הזאת אני לא מצליח להבין

דירוג המשחק :9.5

גרפיקה : מאוד טובה

הגרפיקה ב3D אבל במבט של 2D

הערות כלליות על המשחק:

משחק מצוין שכולל מיגוון מצבי משחק

הרבה דמויות וזירות ומאוד מומלץ למולטיפליר

הביקורת מקונסולת הWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...