בעיית צריבה עם צורב של סמסונג - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית צריבה עם צורב של סמסונג

Ghtm

Recommended Posts

קיבלתי היום צורב של , SH-S203D, וכשאני מנסה לצרוב איתו משהו הוא פשוט נתקע על אחוז אחד ולא זז.

לא מודפסת הודעה שהצריבה נכשלה, התוכנה לא נתקעת, הצריבה פשוט לא מתקדמת...

אני משתמש בנרו 6

למישהו יש רעיון?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיירוואל לא חוסם אותה במקרה?

לדוגמא הZA בא לפעמים ביציאות של הסכמה לתוכנות שמבקשות להשתמש בכל מיני קבצי מערכת, ועד שלא מאשרים הוא פשוט עוצר אותן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את שניהם עוד לפני שפתחתי את הדיון כי אני זוכר שהיה לי בעיה עם ה-8 עוד עם הנק...

הצורב הצליח לצרוב דיסק רגיל עם שירים בעזרת הנרו 6 אבל הוא לא צורב קבצי (נשאר על אחוז אחד) וכשניסיתי למחוק דיסק RW הוא הגיע לסוף פס הטעינה ופשוט נשאר ככה... הפיירוול לא שואל לגבי הצריבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה צורב דיסק של אתה צורב אותו בתור DATA או בתור VIDEO

כי אם בתור DATA אז זה אמור לצרוב מהר אם בתור VIDEO אז הוא ממיר את הקובץ לפורמט שהDVD יוכל לקרוא וזה לוקח די הרבה זמן....

לא נראה לי שזו בעיה בחומרה אלא בתוכנה מכיוון שדיסק של צרבת ואין הבדלים בין אם תצרוב מידע כזה או כזה.....

עכשיו בנוגע לתוכנה ניסית עם תוכנה אחרת או לא לא הבנתי את התשובה שלך....

אם לא תסיר את נרו תעשה ריסטרט ותתקין גרסה חדשה לא את הנוכחית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי תוכנה אחרת, ביקשתי המלצה.

אני צורב וידאו כDATA.

עריכה:

עדכון- בדקתי, ונראה שיש בעיה רק כשאני משתמש במדיות ובCD אין בעיה- הוידאו לא נצרב על ואת קובץ המוזיקה שהצלחתי לצרוב צרבתי על . גם המחיקה של הדיסק שנתקעה הייתה מחיקה של -RW.

רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש אפשרות לבדוק על מחשב אחר כפי שהומלץ נהדר.אם לא אז כנראה שצריך לממש אחריות (כי העינית של הDVD עושה בעיות).אם זאת כמו שכבר הציעו הייתי מנסה דרך תוכנה אחרת (לא נרו).WMPLAYER שהומלץ למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק במאפיינים של הכונן שהDMA מופעל, אם זה לא עוזר תנסה במחשב אחר ואם הוא לא עובד - תממש אחריות.

תבדוק את הDMA, זה הדבר התוכנתי היחיד שיכול לגרום לבעיה זו. אחרי זה הבדיקה במחשב אחר היא רק וידוא סופי

לפני קביעת בעיה חומרתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...