Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 - הדיון הראשי

klayton

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה הדבר הזה? יש לי מעבד e8400 כרטיס מסך 9800gtx+ אני משחק על רזולוצייה 1280X1024 הכל על הכי גבוהה כולל פילטרים על 8x והמשחק במקומות פתוחים עובד קבוע כימעט על 28-30 fps ועם אני מבטל את הפילטרים אז ה fps עולה מ 30 ל 38 מישהוא יודע למה יש לי במשחק הזה fps כל כך נמוך?

אולי תפסיק להציק לכל דיון ראשי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוו מישהוא יודע? כי זה מוזר זה ליפעמים על 60fps אפילו 70-80 ופיתאום אני מגיע לאיזה חדר עם חלון ה fps צונח ל 30 ובמקומות פתוחים זה רוב הזמן על 30 למה זה קורה? גם שהרצתי 3dmark06 אז למטה מראים את ה fps של המשחק אז ראיתי שהראו 70 ופיתאום צנח ל 22 אבל בסוף קיבלתי תוצאה טובה 13k+ אז אני לא מבין מה הולך פה מישהוא יודע למה יש כאלה נפילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כנראה בעיה במנוע של המשחק אין מה לעשות עם זה.

גם לי זה היה כבד מאוד ולפעמים חשבתי שאני משחק ב CRYSIS עם כל הלאגים / קרטועים שהיו לי.

אגב אני לא יכלתי לשחק נורמלי וזה היה על רזולוציה של 800*600 - 1024*768.

משחקים אחרים עובדים לך טוב נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לך זה פורט מהקונסולה אז הוא כבד.

ודיי כבר לעזזל מה אכפת לך כמה FPS יש לך? אתה קונה משחק בשביל לצפות על הFPS שלך כל הזמן??? אם כן (ולפי התגובות שלך זה ניראה ככה)אז אני לא אגיד את דעתי עליך כי אני אחטוף עליה באן[br]פורסם בתאריך: 25.02.2009 בשעה 17:14:48

משחקים אחרים עובדים לך טוב נכון?

שאלה מיותרת, כל חבר שמעיין בפורום משחקים יודע בעל פה שיש לו קרטועים ותקיעות וFPS נמוך בקריסיס ווארהד ומה שמאוד מוזר לדעתו יש לו FPS עוד יותר נמוך בקריסיס.

שמישו יתן לו אזהרה על חפירה או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הדבר הזה? יש לי מעבד e8400 כרטיס מסך 9800gtx+ אני משחק על רזולוצייה 1280X1024 הכל על הכי גבוהה כולל פילטרים על 8x והמשחק במקומות פתוחים עובד קבוע כימעט על 28-30 fps ועם אני מבטל את הפילטרים אז ה fps עולה מ 30 ל 38 מישהוא יודע למה יש לי במשחק הזה fps כל כך נמוך?

:lol:

אז תחליף מחשב וגמור עניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

היום התקנתי את המשחק בפעם השלישית.

אחלה משחק למי שמחפש משחק יריות איכותי.

עידכנתי לפאץ' האחרון (1.03) וגיליתי שאפשר לעצב את הדמות עם תמונה אמיתית של השחקן (באמצעות מצלמת האינטרנט)

ככה זה נראה:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...