בחירת לוח אם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת לוח אם

moshe55501

Recommended Posts

חברה מישהו קונה לי מארצות הברית לוח אם ורציתי לקבל המלצות ואם מישהו יודע אז גם חנות באזור ניו יורק מנהטן

מעוניין גם לקבל דעה על הלוח הבא P5N-E והאם הוא תומך בפנטיום 4

נ.ב.

חשוב כרגע שהלוח יתמוך גם בפנטיום 4 וגם במעבדים החדשים ביותר היום טווח מחירים עד 150 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה על התמונות

עכשיו דבר שני אחי נישרף לי הלוח אם ואני כרגע תקוע בלי לוח אז אני רוצה להביא לוח שיתמוך לי בכל המעבדים החדשים אבל שבנתיים גם יהיה לי מחשב כי יש לי פנטיום 4

דבר שלישי מה אתם חושבים על הלוח הבא DFI LANPARTY DK P35-T2RS LGA 775 Intel P35 ATX Intel

http://us.dfi.com.tw/Product/xx_product_spec_details_r_us.jsp?PRODUCT_ID=5718&CATEGORY_TYPE=LP%20DK&SITE=US ר

רציתי לדעת האם זה תומך ב45 ננו מטר ?

לגבי הSLI אני ממש לא צריך ומיותר לי פשוט לא מצאתי את הלוח הזה בלי

אה ואיזה לוח יותר טוב לדעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התושבת של הפנטיום שלך??? אתה לא יכול להכניס ללוח אם שתומך בפנטיום 4 עם סוקט 775 פנטיום 4 בסוקט 478...

אם הפנטיום שלך לא עם סוקט 775 אז אין לך על מה להתלבט, אתה לא תוכל לקנות לוח אם גם לפנטיום וגם למעבדים החדשים כי החדשים של אינטל בעלי תושבת 775 בלבד....

עריכה:

לגבי הSLI אני ממש לא צריך ומיותר לי פשוט לא מצאתי את הלוח הזה בלי

מה הכוונה לא מצאת לוח כזה בלי SLI? מה אתה מחפש בלוח אם שאין כזה בלי SLI?? מבחינת התאימות של הלוח לרכיבים השונים אתה יכול עוד למצוא מליון לוחות שיתאימו לאותם רכיבים בדיוק, ללא , צ'יפסט P35 ומעלה שהם מעולים לכל שימוש, וחסכת כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...