DELL 24 או שני DELL 20 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 24 או שני DELL 20

bilbo

Recommended Posts

רציתי לשתף אתכם בהתלבטות שלי.

2408WFP עולה 3400

2007WFP עולה 2000

ואז עלה לי רעיון . ה 24 הוא כמעט כפול במחיר...

אולי שווה לי לקנות זוג?

מה דעתכם ?

אשמח לשמוע תגובות לחיוב או לשלילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה מדובר ב22" אז היה עדיף אבל 20" הרבה יותר קטן גם באורך כך שיהיה לך שני מסכים רחבים אבל לא גודל צפיה ארוך

עדיף לקחת את 2408 וגם שיש בו שיפורים מהדור הקודם

קיצר מסך ענק

אני בכל מקרה קונה אותו בעוד כמה חודשים

בכל מקרה המחיר יורד לאט לאט ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסרטים ולמשחקים עדיף מסך אחד גדול מאשר שניים קטנים, כי אין דרך לנצל 2 מסכים לסרט או למשחק (אלא אם כן אתה משחק על מסך אחד ורואה סרט על מסך אחר באותו זמן).

למי שעובד באופן תכוף עם המון פתוחים במקביל וזקוק לשטח עבודה רב, 2 מסכי 20" כמו ה-2007FP יתנו תמורה יותר מאשר מסך 24" אחד כמו ה-2408WFP. ה-2007WFP הרחב פחות למטרה זו, כי הוא קצת נמוך מידי מצד אחד וקצת רחב מידי כדי לשים שניים על אותו שולחן מצד שני. לעומת זאת במצב PORTRAIT הוא טיפה גבוה מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלויי למה אתה מייעד את המסכים, משחקים לדוגמא - ברור ש 2408 (או 2407 לא משנה) עדיף. עיבודים גרפיקיים - אני הייתי מעדיף זוג 2007.

בכל אופן יש לי גם וגם (לא זוג, אבל 2007 בודד ו-2408) - שניהם מסכים סוף הדרך ככה שאי אפשר באמת לטעות.

חוויות העבודה לעמדת מחשב רגילה מתעצמת משהו בעבודה מול מסך 24.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום אני עדיין עובד עם 19" CRT ישן ואיכותי מאוד שהיה לי חבל להחליף.

אבל עקב בעיית מקום אני כניראה הולך לאכסן אותו.

בבית אני אמור לבצע עבודות מחקר ופיתוח .

חשבתי שיכול להיות נחמד שיש סביבת על מסך אחד ודפדפן או כל reference אחר פתוח במסך נוסף.

או לחלופין קריאת חומר על מסך אחד ו mmorpg פתוח במסך נוסף ;)

החלטה קשה :( כי הפיתוי לשני מסכים גבוה אך ה 20" אכן קצת נמוך ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא למחקר ופיתוח או לסביבה אקדמית הייתי מעדיף זוג 2007 על פני ה-2408, חד וחלק. מסכים נפרדים לתכנים נפרדים.

לא הבנתי מה כוונתך שה-2007 נמוך (?). מבחינת גובה התצוגה ה-2007FP מציג גובה תצוגה כמעט זהה ל-2408 - ההבדל הוא יותר ברוחב.

מובן שאם אתה מתכנן לעבוד בזוג קנה שני 2007FP ולא שני 2007WFP.

כרגע (ממש בכתיבת שורות אלו) אני עובד מול 2007FP ואני חושב שהוא מסך מדהים ומאוד מאוד נח לעבודה מאומצת. פשוט יוצא מן הכלל.

הביתה שקלתי זוג 2007FP אחרי שנוכחתי עד כמה אני מרוצה ממנו בעבודה - אבל אשתי כמעט הרגה אותי מעצם העלאת הרעיון של זוג מסכים.

אז קניתי 2408. לא סובל אל תדאג...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...