מחפש איזו תוכנה קטנה וחינמי שממירה הרבה תמונו(900+) לפורמט מסוים(JPG) בנגלה אחת. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש איזו תוכנה קטנה וחינמי שממירה הרבה תמונו(900+) לפורמט מסוים(JPG) בנגלה אחת.

likantrop

Recommended Posts

בבקשה: http://www.nirazuelos.com/MultipileImageResizer.rar

תוכנה קטנה שבניתי :)

- תסמן את "Dont Resize" אם אתה רוצה להשאיר את גודל התמונות כמו שהם,

אם אתה רוצה שכל התמונות כמו כן יוקטנו / יוגדלו לגודל מסוים, אל תשאיר אותו מסומן ותקבע את הגודל בשלב 2.

* צריך .net framework (רוב הסיכוים שמותקן אם יש לך הרבה זבל / דריברים)

* יש לפעמים קצת באגים (רק כשעושים resize) ותיהיה לך הודעת שגיאה, פשוט תלחץ OK. (השגיאה היא בגלל באג ב Preview שבצד, הקובת ייצא בסדר גמור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעלתי בעצתך.

הורדתי את התוכנה,אפילו התקנתי אותה(דבר שלא ממש רציתי לעשות),אבל היא מתנהגת מוזר.

נתתי לה תמונה לעבד לפורמט JPG ואז מופיע החלון של "PLEASE WAIT WHILE..." והיא נשארת במקום.היא לא תקועה.אני יכול בקלות ללחוץ על ABORT,אבל היא פשוט לא זזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו יודעת להמיר 90 בו זמנית במכה?

בכ"מ, .net framework 2.0 לא כזה כבד, הוא אפילו מותקן על השרת שלי (Pentium3).

חוץ מזה, זו לא תוכנה שרצה לך 24/7 ברקע (היא לא רצה בכלל, אין לה קובץ main / proccess), סה"כ תמיכה בתוכנות שנכתבו ב c#.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "במכה"? היא יודעת לעשות batch processing, אז כן, היא יכולה לקחת מספר שאתה מסמן (גם 90 וגם 900 לצורך העניין)

ולהכיל עליהם פעולה, כמו המרת סוג קובץ תמונה, לפי פרמטרים שאתה קובע מראש.

זה תהליך שלוקח זמן ותלוי בגודל התמונות ועוד הרבה פרמטרים (מאיזה סוג לאיזה סוג ההמרה למשל), ואתה רואה את ההתקדמות, מן הסתם.

התוכנה עם יכולות ה batch processing הכי מרשימות שראיתי ברמת המשתמש הפשוט היא ACDSEE

היא פשוט מדהימה באוסף הפיטצ'רים ובנוחות התפעול שלה.

בפוטושופ אתה יכול לקחת את זה בכמה רמות למעלה יותר, ולכתוב/להקליט מאקרואים וסקריפטים שיעשו batch לכל דבר שאתה רק יכול לדמיין

(למשל להוסיף לוגו בצד ימין למטה ל 90 , ועוד הרבה אפשרויות)

אבל הוא ביקש חינמית, ועם מטרה די פשוטה - המרת סוג קובץ תמונה, אז לצורך העניין ifranview יותר ממספיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על זאת:

http://www.faststone.org/FSResizerDetail.htm

ניתן להמיר בה הרבה דמונות הפעם אחת, לבחור פורמט ורזלוצייה של הפלט, לבחור דחיסה, להוסיף טקסט לכל התמונות ביחד במקום מסוים (חתימה שלך למשל).

והיא חינמית וקלילה.

תוכנה מעולה, אני משתמש בה כבר שנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה,IFRANVIEW באמת עשתה את העבודה.

:xyxthumbs:

XPY,תודה,כרגע איפרן מספיקה,אבל אני אבדוק את ההצעה שלך בהמשך.

LOSNIR,אולי, אבל בכל מקרה אני לא משתמש הרבה בתוכנות ביתיות והמחשב שלי כעט מלא(בקיבולת וזיכרון עבודה),אז אני מעדיף לא להתקין דברים.

תודה בכל מקרה. :)

ותודה לכולם!!! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...