התחדשתי ב- 2007FP :) יש לי כמה שאלות - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי ב- 2007FP :) יש לי כמה שאלות

DXT

Recommended Posts

בשביל לבדוק פיקסלים מתים/תקועים מה הדרך הכי טובה? לשים רקע לבן ושחור ולחפש אותם?

אילו עוד בדיקות כדאי לעשות? אני לא מדבר על כיוון הצבעים אני מדבר על דברים אחרים כמו זליגת אור מוגזמת או לא יודע מה...

יש בסטיקי כמה דברים שימושיים אבל רציתי לדעת אם יש עוד דברים ספציפיים למסך הזה שאפשר לבדוק איתם את התקינות המלאה שלו.

עריכה: המסך הגיע, שיניתי את הכותרת.

שאלות:

1. המסך שקיבלתי הוא 2007FPb. מה זה אומר?

2. איך אני בודק את סוג הפאנל (למרות שאני די בטוח שזה S-IPS)?

3. איך אני משתמש באפשרות ה- Pivot? אני לא מדבר על סיבוב המסך, אלא שמערכת ההפעלה תקלוט שאני במצב הזה.

4. ערכי מומלצים? כרגע זה על 100,100,100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, DPB יאפשר לך לבדוק בכל הצבעים (למרות שאין באמת סיבה לחפש את הפיקסלים עם זכוכית מגדלת). שום דבר טוב לא יוצא מזה.

1) כלום.

2) המספר הסידורי נגמר ב-L? אז כן. זה נהיה סגול בטירוף כשמסתכלים מהצד? אז כן.

3) בדרייבר של כרטיס המסך. ב-ATI Tray Tools יש אפשרות להגדיר קיצור מקשים שיעשה את זה. די בטוח שגם בדרייברים של יש איפשהו. אפשר גם להתקין iRotate שתעשה את זה.

4) אפשר להשאיר על 100.100.100 ולהוריד בהירות. אפשר להשאיר בהירות על 50% ולהוריד ערכי . אני מעדיף לא לגעת ב- ולשחק עם הבהירות. כשאני עובד עם טקסט, היא על 15-30%, במשחקים ובסרטים אני מעלה אותה ל-50-100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר, יש לי הרגשה שיש יותר מדי מריחות. עוד לא ניסיתי לשחק באיזה FPS (לא מותקנים אצלי כרגע). אבל סתם מלהזיז את העכבר על רקע לבן/שחור במהירות קצת יותר גבוהה מאיטית אני רואה שהסמן כולו נהיה מרוח. אני יודע שזה לא בדיוק המסך המושלם למשחקים אבל הבנתי שאמורה להיות לו מהירות תגובה טובה למדי, לפי הביקורות וגם לפי הביקור שלי ב- notebookclub ששם לא שמתי לב למריחות על מסך אחר - 2407.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...