זקוק להמלצה למסך LCD 22 אינץ עד 1700 שקל. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למסך LCD 22 אינץ עד 1700 שקל.

SoHoN BuChO

Recommended Posts

יש לך כמה אפשרויות:

Dell E228WFP ו-Chimei 2221D אשר נבחנו לאתר זה.

ASUS VW222u שנבחן ב-Xbit; חלופה טובה ל- MW221C אם אתה לא מוצא אותו.

בכל מקרה בסרטים כדאי שתדע ש- 2007FP /2007WFP יציגו גוונים עדינים ללא טישטוש לעומת כל מסך 22" TN. יש בהם גם פחות רעש ודחיסה בתכני 720P , מכיוון שתפוקת הצבעים היא 8bit אמיתיים ללא שום צורך באינטרפולציה מתמידה, הנדרשת בפאנל TN 6bit לשידרוג מספר הצבעים מ-262K ל-16.7 מיליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/22inch-2.html

שני המסכים MW221u ו-VW222u מבוססים על TN, אך מעבר לעיצוב השונה קיים הבדל בכיול של מנגנוני פיצוי לזמן התגובה. ה-VW222u יותר טוב מאחיו מבחינה זו ומבחינת כיול בטמפ' צבע, לכן הוא יותר מומלץ ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה לא ממש משנה. קח לך אחד מהם ממה שתוכל למצוא כזמין בחנויות ובמחיר נמוך. כל השלושה טובים מבחינת כיול צבע, כשצמד האסוסים מהירים בצורה מצטיינת למשחקים עם מינימום בשגיאות של מנגנוני פיצוי לזמן התגובה.

אולם בכל אופן זוויות הצפייה האנכיות הן איומות עבור צפייה בסרטים מכורסא / ספה / מיטה נמוכות, ובשביל מטרה זו כדאי להוסיף תקציב ל- 2007FP / WFP שמבוססים על טכנולוגיית הפאנלים VA / IPS (אל תתייחס בכלל למהירות התגובה המוצהרת ל- 16ms שחור-לבן-שחור אשר שווה ערך ל-6ms אפור-אפור, מאחר שלמשחקים הם טובים באותה מידה.).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יברר לגבי הגדלת התקציב ל2200 בשביל הDell 24 אינץ.

אבל במקרה ולא יתאפשר לי איזה מסך למשל אתה היית בוחר?

נגיד וכולם זמינים לא משנה לגבי מחיר(1300-1400-1600) איזה מהם היית קובע כבחירה כדאית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את הVW222U, הוא הטוב מהשלושה (הMW221C כבר לא זמין בארץ כלל).

יש מספר חנויות בZap שרשום אצלהן שהוא זמין במלאי.

יש לי עוד מספר שאלות:

1.מה אחוז השיפור באיכות התצוגה וכ'ו משלושת המסכים הנ''ל לבין המסך 24 אינץ של E248WFP

2.האם יש הבדל בגודל המסכים בצורה ברורה?בין 22 אינץ לבין 24 אינץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספר חנויות בZap שרשום אצלהן שהוא זמין במלאי.

יש לי עוד מספר שאלות:

1.מה אחוז השיפור באיכות התצוגה וכ'ו משלושת המסכים הנ''ל לבין המסך 24 אינץ של E248WFP

18% בדיוק.

2.האם יש הבדל בגודל המסכים בצורה ברורה?בין 22 אינץ לבין 24 אינץ?

כן. 24" גדול ב-2" מ-22".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...