בעית רעש בהדלקת ספק הכוח ואין אפשרות להדליק את המחשב בכלל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית רעש בהדלקת ספק הכוח ואין אפשרות להדליק את המחשב בכלל

DaNiEl360

Recommended Posts

שלום,

שאלתי כבר בפורום קירור ומודינג אבל זאת הייתה עם בעיה אחרת אז פה נראה לי יבינו יותר...

לפני כשבוע ניתקתי את המאוורר מארז בשביל לנקות אותו, אחר כך החזרתי ושהדלקתי את ספק הכוח יש רעש מוזר, (לא צפצוף ביוס)

שלוחצים על הכפתור הדלקה המחשב לא מגיב בכלל, לא נדלק ושום נורה או חלק אחר לא נדלק...

בדקתי ,כרטיס מסך,מעבד,וגם את כל שאר החיבורים וביניהם את החיבורים של ההדלקה והנורות.

אם אני לא טועה הרעש מגיע מלוח האם אז יכול להיות שהלך לי הלוח אם? כי גם שני מחזיקים של חלקים אחרים כבר נשברו (לא שנראה לי שזה קריטי זה פשוט מחזיק את זה פחות חזק למרות שזה עדיין מחוזק יפה)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לספק כוח, תציין איזה דגם זה בדיוק, יש ספקים שאפשר להדליק בלי (ג'ימפור הנקודה הירוקה לאחת השחורות בחיבור 20\24 פין), בשביל לבדוק את התקינות שלו - יש ספקים שלא ידלקו במצב כזה, בגלל זה זה תלוי בדגם שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מיושן ב SATA ?

אגב, לא ציינת איזה "מחזיקים" נשברו לך, אולי זאת הבעיה,

מספיק שהלוח אם יגע טיפה בחלק מתכתי של המארז והמחשב לא ידלק (יקצר לך כמה נקודות הלחמה באחורי ה PCB).

גם לא ציינת מה בדיוק בדקת עם הזכרונות והכרטיס מסך, חוץ מזה שהם יושבים טוב אולי אחד מהם נפגם (מכל סיבה שהיא, חשמל סטטי וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

בדקתי לפי המדריך ועדיין היה רעש, עכשיו הבנתי שזה מהספק, אז הספק הלך לעולמו, וזה מצוין כי פחדתי שהלך הלוח אם...

אז אני אקח את הספק שיש לי פה ואשים במחשב השני לבדיקה, אם יעבוד אז מעולה ואני אקנה חדש..

וSATA זה מיושן כי יש גם 2...

והמחזיקים שנשברו הם על 2 חלקים כאלה קצת גדולים על לוח האם אבל הם עדיין יושבים טוב אז זאת לא הבעיה..

והזכרונות לא נהרסו, יש לי גם 2 ככה שאם אחד הלך אז לא הייתה בעיה...

והכרטיס מסך לא נפגם כי בדקתי אותו בשני מחשבים :)

אז תודה רבה רבה! עזרת לי מאוד, תודה רבה גבר..

עכשיו אני זז לבדיקת ספק חלופי ולנקיון המחשב האחר :D[br]פורסם בתאריך: 8.04.2008 בשעה 20:34:51

זהו...

חיברתי את הספק של המחשב האחר וזה עבד, כך שהספק באמתהיה דפוק...

לקחתי את המאוורר 120 מ"מ שלו והתקנתי במחשב השני (בנתיים הוא לא עובד כי אין ספק) עד שאני אקנה ספק :xyxthumbs:

ואני גם שומר כמה חוטים בשביל להאריך את החוט של המאוורר להתחברות ישירה לספק כוח כי אין אפשרות חיבור ללוח אם כי הוא קצר מדי אלא אם אני אאריך אותו אכשהו אבל זה לא כ"כ משנה :)

אז תודה רבה וזזתי לספקים ומארזים להמלצה לספק טוב :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...