ביקורת החנויות הגדולה - דרושה עזרתכם ודעתכם *חשוב* - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת החנויות הגדולה - דרושה עזרתכם ודעתכם *חשוב*

Stealth

Recommended Posts

מאיפה תשיג עורך דין?

4.החנויות שימצאו* כפחות טובות רק יכולות לנצל את זה כדי לנסות ולהשתפר ולכן אין להן מה לפחד אלא אם כן יש להן מה להסתיר.

לא בטוח שרושמים את זה ככה אבל; תמצאנה זו המילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למטרה הקדושה הזו אין לה סיכוי לדעתי - המשתמש הממוצע הוא אינו אוביקטיבי במיוחד וכל שעלינו לעשות הוא דבר פשוט :

למצוא כמה אנשים שבקרוב קונים מוצרים חדשים מחנויות שונות - ויתנדבו לספר לנו על הקניה.

כלומר כמה אנשים שבאמת צריכים מוצרים - חומרה או מחשבים שלמים ויבחנו את מייטב החנויות בארץ הן מבחינת מחיר והן איכות ושירות

יש לדעתי לפתוח ת'רד בו ירשמו הצרכנים הבוחנים - לקוחות סמויים : ותוצעות המחקר יעשו באתר תוך כדי פירוט כל צעד של הקניה החל מהאופן בו היא בוצעה ובסופו של דבר גם המישלוח והקבלה - כולל ואישור קבלה של המוצר.

תרשו לי להיות הלקוח הסמוי הראשון כאשר בכוונתי לקנות ספק מחנות מסויימת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי לקחת את העניין צעד קדימה,

אם זה אפשרי, אני אוסיף כאן קובץ Excel בעל פורמט של שאלות וציונים מ0 עד 10, כל מי שיש לו נסיון ישלח טופס מעודכן תוך הזדהות מלאה, ללא טקסט חופשי (מונע כל בעיה של הוצאת דיבה) וביעוץ עם אחיו של Stealth נכתוב "הזהרה" הנוגעת לעניין שאין סקר זה מדעי וכיוב', וכל מספר ימים נפרסם את הסטיסטיקה ע"פ הדוחות עד לאותו הרגע

אשמח לתגובתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תשימו לב כמה ת'רדים בזמן האחרון באותו נושא:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=7;action=display;threadid=36249;start=0

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=7;action=display;threadid=36052;start=0

וזה מהיומיים האחרונים בלבד .. אין לי כוח לאסוף על חנויות אחרות מהארכיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה יהיה מאוד שימושי !

רעיון אדיר כל הכבוד!!!

כמו שאני רואה את זה אין שום סיבה לתבוע את האתר , כי כמו הסיפור עם המשפט של קאזה....האתר רק נותן במה.

מה שאנשים רושמים...זה אחריותם.

כמו כן אפשר לתבוע את האתר על הנאמר בפורומים !

פשוט שהם יפסידו כי האתר רק נותן במה , המשתמשים עושים בה מה שהם רוצים - ואם הם עוברים על החוק - אשמתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הביקורת לא תעשה לפני תכנון מוקדם והסכמת כל הנוגעים בדבר ולאלו אני מתכוון למתנדבים שיבצעו את הביקורת.

2.hwzone.co.il אינו אתר כגון פיסיטיפ והמבין יבין .. לכן אנו אובייקטיביים ולא צריכים לפחד מאף אחד כי אחרי הכל זה אנו היוזרים, שלא מנוהלים על ידי אף אחד ואנו שרוצים בזה וצריכים את כדי להקל עלינו לבחור את המקום הנכון לקניה .

3. הביקורת תעשה בפיקוח עו"ד

4.החנויות שימצאו כפחות טובות רק יכולים לנצל את זה כדי לנסות ולהשתפר ולכן אין להם מה לפחד אלא אם כן יש להם מה להסתיר.

זה מש שצריך לעשות ולא ליסתמך על כמה אנשים בודדים שיספרו על הקניה שלהם.

אחרי הכל אנו גם רוצים לבדוק את טיב השירות כולל תמיכה ועזרה בכל בעיה שהיא.

לכן אני שב ומהדגיש כי יש לבצע בדיקה מקיפה עיניינית תכליתית ורשמית של האתר, וכמו שנאמר חנות ש"תזכה" להערות לא חיוביות היא רק תוכל ללמוד מיכך ולנסות להשתפר אלא עם כן זה לא בראש שלהם לבוא ולהשתפר ואני לא מדבר על נושא של מחירים אלא כל מה שמסביב כי מחיר לא כולם יכולים לרדת למחירים ברצפה אחרי הכל אם אתה תמכור רכיב במחיר העלות שלך שאתה קונה מדילר/ספק/יבואן אתה לא תרוויח כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה לא מבין, שאם האתר ייתן לזה יד ופירסום ויתחיל להשוות חנויות ואתרים הוא מסתכן בתביעות הוצאת דיבה ומשפטים, ובגלל שזה עלה על הפרק בעבר, הם לא רוצים להכנס לזה שוב ואני מסכים עם זה.

אם אתה רוצה להביע דיעה פה בפורום, לעשות איזה משאל בנושא זה משהו אחד, לפתח ממש כתבה ופינה שדנה על שירות שניתנה על ידי חנות זו או אחרת זה משהו אחר.

לי למשל לא איכפת מהשירות וכמה "איכפת" להם, מה אתם באים לחנות לקנות או בשביל תשומת לב?

אני בא, קונה מה שאני צריך, ואני לא מזמין במשלוח, אני הולך לחנויות שאני בא, רואה את המוצר, מראים לי שהוא עובד ואז אני טס הביתה ביונדאי 98 שלי ובודק :)

היו לי ניסונות עם חנויות לטוב ולרע והבנתי שאין טעם להשקיע בזה אנרגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי ניסונות עם חנויות לטוב ולרע והבנתי שאין טעם להשקיע בזה אנרגיה.

אין בעיה .. ראש קטן .. בדיוק הראש של הקונה הישראלי עד ואני מדגיש עד שזה פוגע בך אישית קשה פעם אחת שאתה לא יודע מאיפה יש להם את האומץ.

תנו להם להמשיך לעשות מה שהם רוצים, לעבוד עליכם, לגנוב אותכם ולמשוך אתכם באף בנושאי השירות

רק שלא יתבעו אותנו, האזרחים הקטנים והמסכנים שמנסים בסך הכל בנסיון להעמיד אותם במקומם לפי מה שהם קבעו לעצמם, להראות את פרצופם האמיתי לטוב ולרע.

חבל מאוד על ההענות הלוקה בחסר לעזור לעצמכם ולאלו אחרינו ולהוות דוגמא לכולם שאנחנו לא נסבול בשקט התעללות בצרכן הישראלי בזירה הוירטואלית

כמו שlev אמר .. ובמילים אחרות .. אחרי שיכו אותנו בלחי אחת פשוט נסובב את השניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, היה לי ניסיון עם חנות מסויימת שקרובה לי לבית (אני גר באיזור קיסריה, המבין יבין) ופעם אחת הם באמת פיקששו איתי ונתנו לי מאורר על המעבד אחר ממה שהזמנתי ואז רצו לפצות אותי ביותר יקר, לא הלכתי על זה, ואמרתי תסדרו לי את המחשב איך שהוא היה, אז הם סידרו אותו...כמובן באופן גרוע ביותר והמחשב לא עבד, כשהבאתי אותו לבדיקה המחשב עבד גרוע גם אצלהם (נתקע בבדיקת זכרונות).

הם אמרו שיתקנו את זה, ולקח להם שבוע...לא יודע מה הם עשו שם, אבל בסוף, אמרתי שאני אתבע אותם בבית דין לתביעות קטנות, ואז יום אחרי המחשב היה מוכן ומזומן והכל עבד יופי, הרצתי 3d mark 2001se בחנות שלהם כדי שיראו לי שהכל עובד.

הניסיון השני שלי עם אותה חנות היה כבר הרבה יותר טוב ופשוט באתי הזמנתי לקחתי והכל עבד טוב ויפה בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין זה שאם לא שמים להם אקדח לרקה באיומים בתביעות אז שום דבר אינו מתבצע כמו שצריך, צריך לשבת על הווריד כדי לקבל מה שהיית צריך לקבל מלשבת בבית על הכסא או אם לשבת במשרדם בנוחות ולקבל את החבילה ללא בעיות וללא רמיות

סתכל מה ההוא מsimpletech אמר קודם בתר'ד אחר ואתה לא תאמין ..

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=7;action=display;threadid=36249;start=0

וזה דרך אגב כנראה הדעה של כל רוב העסקים בארץ

דרך אגב מי שצריך לפחד מתביעה זה אלו שלא נותנים שרות כי אני אפילו חושב שיש מספיק עדויות ובעיות עם חנויות מסוימות שיש מקום לתביעה ייצוגית משלנו , אז להעיז הם לא יעיזו כי לאנשים יש קבלות ויש רשימת האנשים איתם דיברו בטלפון שבעטו אותם מנותן שרות אחד לשני ולפעמים הקלטות, וזכות הציבור לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...