מה הכיוון\מקצוע שלכם בחיים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הכיוון\מקצוע שלכם בחיים?

NAZRAK

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרגע אני לקראת סיום כיתה י"ב במגמת תעשייה וניהול.

נרשמתי למכללת אורט סינגלובסקי בתל אביב כדי לעשות יג' (טכנאי) ויד' (הנדסאי), חתמתי שנה קבע בצבא ובהמשך הצבא כנראה אני אשלים במסלול קצר לתואר ראשון בבר אילן (מהנדס) וכו'......

אני חושב שאני אעבוד בעבודה בכירה כאשר אני אצא לאזרחות עם הניסיון שאני אצבור בצבא.

אותו הדבר.... :D (רק בראשון ולא בת"א)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6-7 לחודש בעבודה של הנדסאי עדיפה על פני הכנסה של מלצר [באשר היא]

ו10 לחודש נטו אצל מהנדס מתחיל.

אתה חולם שהנדסאי מתחיל מרוויח6-7, תנסה 25-30 שקל לשעה מקס' אלא אם כן תצליח להשתחל לאינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני יצאתי לשוק העבודה, ההנדסאים המתחילים שאני ראיתי הרוויחו כמו שאני אמרתי, מעטים כאלה שהצליחו למצוא עבודה ממש טובה, אני לא אומר שזה בלתי אפשרי אבל זה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DMX, לי אישית ממש אין בעיה שנוצרים וכל השאר עולים לפה, כמו שאין לי בעיה שיהודים עולים לארה"ב או לכל מקום אחר.

וכדי לחזור לנושא, אני אישית עדיין בתיכון, אבל החלום שלי זה לעבוד באיזה משרה יצירתית עם משכורת של כמה אלפי $$$ בגוגל, עמק הסיליקון.

וכדי לחזור למציאות, אני מנסה להתחיל עכשיו עם כמה שפות תכנות בבית לבד, כי הציונים שלי בתכון לא באמת יפתחו לי תדרך לאוניברסיטה/עבודה נוצצת :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה,

Don't feed the troll.

אל תטרחו להגיב, וחכו שמישהו מהמודרים יטפל בו.

בכל מקרה, בחזרה לדיון:

אני עובד בחברת היי-טק כבר כמעט שנתיים כמתכנת.

מתחיל ללמוד שנה הבאה לתואר ראשון במתמטיקה.

אני רוצה להתקבל לחמ"ן תלפיות ואז הכל מסודר... :P

אבל קודם צריך להוציא ציון טוב במגן ל005 :\

אין יותר חמ"ן תלפיות, יש תלפיות חיל האוויר, ויש חמ"ן שחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כל הטינופת והתגובות אליה נמחקו מהתראד, הטרול הורחק והסדר הושב על כנו.

אני מבקש, בפעם הבאה:

Don't feed the troll.

אל תטרחו להגיב, וחכו שמישהו מהמודרים יטפל בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יותר חמ"ן תלפיות, יש תלפיות חיל האוויר, ויש חמ"ן שחקים.

מה זאת אומרת אין? יש את התוכנית הזה של חיל המודיעין שבמסגרת התוכנית לומדים באוניברסיטה פיזיקה מחשבים ומתמטיקה, והתכנית הזאת נקראת תלפיות. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבלבל בין כמה דברים לא קשורים.

תלפיות: מסלול של חיל האוויר. עושים תואר ראשון (במקצוע מדעי, כגון פיזיקה או מדעי המחשב) בזמן שירות החובה, ותוך כדי עושים כל מיני קורסים צבאיים (מ"כים, קצונה, שריון, צניחה - הכל מהכל).

חמ"ן שחקים (לשעבר חמ"ן תלפיות - השם שונה לפני בערך 6 שנים): מסלול איתור של חיל המודיעין, מאגד בתוכו מיונים לחמישה מסלולים שונים מאוד זה מזה, שבכולם עוברים קורס קדם צבאי (לפני או אחרי הגיוס). באף אחד מהם לא לומדים באוניברסיטה.

חבצלות: מסלול העתודה (תואר ראשון לפני הגיוס לצבא) של חמ"ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...