Logitech Z10 VS. AIWA NSX-700 280WATTS RMS Stereo System - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech Z10 VS. AIWA NSX-700 280WATTS RMS Stereo System

ooooooo123asd

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ATP3 נשמע יותר טוב מכל מערכת AIWA ששמעתי איי פעם.

Anatoli.

מערכת של 300 ש"ח נשמעת יותר טוב ממערכת בסדר גודל של 1500 ש"ח +-?

יצא לך לשמוע את המערכת המדוברת?

מה לגבי הZ10? יצא לך לשמוע את הרמקולים האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה משנה כמה היא עולה?! מערכת של אייוא נישמעת זבל תמיד. שמעתי הרבה מערכות שלהם וכולן נשמעו זוועה. מעבר לזה שיש שם CDP טייפ,רדיו וכו'.

את ה-Z10 לא שמעתי. למרות זאת אני מכיר את האוזן של fire1ce ואני מכיר אותו טוב מאוד. אם הוא אומר שהם נשמעים לא משהו, אז הם נשמעים לא משהו, ולא משנה מה אף אחד אחר אומר.

אני במקרה הזה למוזיקה הייתי הולך על T20 או T40 תלוי מה נכנס בתקציב (זה בתנאי שהייתי רוכש מערכת למחשב בכלל).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל ניתן ללמוד על איכות המוצר לפי עלותו, ובגלל שהמערכת עלתה פי 5 מהATP3 אני שואל את השאלה הזו.

טוב לדעת את החוות דעת שלך על אייוה.

לגבי הT20 המערכת עולה כ700 ש"ח (כ100 פחות מZ10) ולפי התגובה של אלכס בזאפ ניתן לראות שהם פחות עדיפים מהZ10. אז נוותר עליהם.

לגבי הT40 שעולים כ850, ניתן לראות שהם מערכת חדשה בשוק (לא יודע בידיוק מתי יצאה לשוק) וגם אלכס לא הזכיר אותם בתגובה שלו. מדובר על שיפור משמעותי לעומת הZ10 והATP3? [אם כבר נרכוש, אז עד הסוף ואני מעדיף את הT40 אם התשובה לשאלה ששאלתי תיהיה חיובית].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני או משהו?! אלכס זה אלוהים?! fire1ce רשם לך מה דעתו על הרמקולים, ואלכס רשם את דעתו. למה אתה בוחר ללכת דווקא על הלוג'יטק?! אם אתה רוצה אותם בשביל הפוזה ורוצה שנשכנע אותך שהם עדיפים, אחלה. לך תקנה, הם הרמקולים הכי איכותיים בעולם. אם אתה רוצה לקבל את התמורה הכי טובה לכסף שלך, תקשיב לאנשים שמסיבבך, ולא רק לאחד. אני כמו שאמרתי יכול להעיד על טיב הדעה של fire1ce. לא שאני מחפיש את אלכס חס ושלום, פשוט למרות שאני מכיר אותו, על ההבחנה המוזיקלית שלו אני לא יכול להעיד (למעשה, אני יכול להעיד שבהרבה דברים אני לא באותה הדעה כמותו). אם fire1ce ששמע גם אותם וגם את ה-T40 (ואת הלוג'יטק הוא רכש, אז זה לא שיש פה איזה בעיה של אמינות שבגללה הלוג'יטק פחות אהובים עליו) והוא אומר שה-Z10 לא שווים את המחיר, תתייחס גם לזה.

אני ממש לא מבין את הגישה של ללכת לפי דעה של אדם שלא פגשת מעולם ואין לך שמץ של מושג מה דעתו שווה. אני מאמין שבשבועות הקרובים אני אשמע את ה-Z10 אצל fire1ce, ואז אני אוכל להגיב עליהן. אבל לבינתיים, דעה מהתרשמות אישית אין לי. אני רק אגיד שקשה לי מאוד להאמין שהם נשמעים טוב יותר מה-T40, או אפילו קרוב אליהם. וזה משמיעה של ה-T40.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני או משהו?! אלכס זה אלוהים?! fire1ce רשם לך מה דעתו על הרמקולים, ואלכס רשם את דעתו. למה אתה בוחר ללכת דווקא על הלוג'יטק?! אם אתה רוצה אותם בשביל הפוזה ורוצה שנשכנע אותך שהם עדיפים, אחלה. לך תקנה, הם הרמקולים הכי איכותיים בעולם. אם אתה רוצה לקבל את התמורה הכי טובה לכסף שלך, תקשיב לאנשים שמסיבבך, ולא רק לאחד. אני כמו שאמרתי יכול להעיד על טיב הדעה של fire1ce. לא שאני מחפיש את אלכס חס ושלום, פשוט למרות שאני מכיר אותו, על ההבחנה המוזיקלית שלו אני לא יכול להעיד (למעשה, אני יכול להעיד שבהרבה דברים אני לא באותה הדעה כמותו). אם fire1ce ששמע גם אותם וגם את ה-T40 (ואת הלוג'יטק הוא רכש, אז זה לא שיש פה איזה בעיה של אמינות שבגללה הלוג'יטק פחות אהובים עליו) והוא אומר שה-Z10 לא שווים את המחיר, תתייחס גם לזה.

אני ממש לא מבין את הגישה של ללכת לפי דעה של אדם שלא פגשת מעולם ואין לך שמץ של מושג מה דעתו שווה. אני מאמין שבשבועות הקרובים אני אשמע את ה-Z10 אצל fire1ce, ואז אני אוכל להגיב עליהן. אבל לבינתיים, דעה מהתרשמות אישית אין לי. אני רק אגיד שקשה לי מאוד להאמין שהם נשמעים טוב יותר מה-T40, או אפילו קרוב אליהם. וזה משמיעה של ה-T40.

Anatoli.

עזוב הדעתה שלי פה לא משמעותית מספיק בשבילו. שיהיה מה שהוא רוצה. אני כבר ירדתי מהנושא הזה. אני כניראה יבנה קופסה חדשה ל של ה z10 כי בכל זאות אני מריץ אותם ממגבר חיצוני ולא הפנימי. מחר אני הולך לקנות עץ... :lol:

** טולה אני מזה בטוח שאתה ניקרא מצחוק עכשיו!! אני אחד כזה שלא יכול לשבת ללא לעשות כלום... אז אני מחפץ מה לשפר =))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Anatoli.

התגובה נכתבה והייתה אמורה להתפרסם אתמול אלא שהיא לא התפרסמה אתמול בגלל שהפורום לא עלה לי, כנראה בגלל שהפורום נפל [האתר לא עלה ולא עולה לי בIE7, עברתי למוזילה זה הסתדר פחות או יותר].

אני לא רואה, איפה אתה בידיוק רואה שאני נותן עדיפות לממליץ אחד? [למה לא בחרתי בT20 כתבתי בתגובה קודם, ומה שאלכס כתב בזאפ חיזק את זה].

אין לי עדיפות לאף אחד מהממליצים כאן, אני מתייחס בכובד ראש ובשוויון לכל דעה של אלו שעוזרים לי כאן (פייראייס,אלכס,אתה).

במקרה של הZ10, אלכס נתן המלצה חיובית ופייראייס שלילית ואני נמצא איפשהו באמצע. פוזה? ממש לא, הם ממש לא נראים יפים או/ו משרדיים.

הT20? ברגע שיש את הT40 בכ150 ש"ח יותר ונדמה לי זה אתה היית שאמרת שהם עדיפים בלא מעט על הT20 אז אני אם כבר ארכוש את הT40.

נראה לי שאקנה שילוב של T40&ATP3 [או שעדיף לי רק T40 במקרה הזה לדעתך? הT40 ישמשו אותי גם בווליום גבוה ולא 'יהרסו'/הבאס שלהם יקרע?] שיחוברו במקביל למחשב (ע"י מפצל זול שעלה לי כעשרה שקלים - ואפרופו המפצל הזה, הוא מוריד לי את איכות השמע בגלל איכותו הירודה?). בקשר לT40 - יש להם יתרונות/חסרונות בולטים?

עזוב הדעתה שלי פה לא משמעותית מספיק בשבילו. שיהיה מה שהוא רוצה. אני כבר ירדתי מהנושא הזה. אני כניראה יבנה קופסה חדשה ל של ה z10 כי בכל זאות אני מריץ אותם ממגבר חיצוני ולא הפנימי. מחר אני הולך לקנות עץ... :lol:

** טולה אני מזה בטוח שאתה ניקרא מצחוק עכשיו!! אני אחד כזה שלא יכול לשבת ללא לעשות כלום... אז אני מחפץ מה לשפר =))

אתה אמרת, חבל שאתה חושב ככה.

כי בעקבות התגובות שלך פה בין היתר הנושא התפתח לאן שיתפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז על מה אתה ממליץ? T40 לבד או גם ATP3 וגם T40 שיחוברו במקביל (אלא אם כן המפצל שדיברתי עליו קודם שברשותי יוריד מאיכות הסאונד ואז עדיף לי לקנות מערכת אחת)?

חוץ מי זה שהם לא נועדו לווליום גבוה, אין להם יתרונות/חסרונות בולטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני ואנטולי מחזיקים בדיעות מנוגדות בסאנוד

הייתי אצלו וכל הרמקולים האלה שהוא כל כך אוהב להשקיע בהם מלא כסף, ממש לא הדהימו אותי וישבתי ופשוט אמרתי לו "אחי, אני לא מבין למה השקעת בזה עם כל המגבר מנורות והירקות מסביב באלפי שקלים". לי זה נשמע עמום כזה, סגור, לא יודע איך לקרוא לזה, ואני ששמעתי את ה GIGAWORKS אצלי, שזה אשכרה רמקולים למחשב, בכלל לא מתלהב מכל הציוד שהיה לו אז לפני כמה שנים. זה ההבדל בין אנשים, אני לא יודע אפילו איך להתחיל להסביר לך את ההבדלים בינינו, אני וטוליק אבל חברים שהיו אצלי בשבנים האחרונות, אוהבי חברות כמו JAMO, עם צליל , לא יודע איך לומר, חד, פתוח,TREBELי כזה שאתה שומע חדות באוזן - אמרו שאם היו שומעים את ה Z-10 קודם או הGIGAWORKS S750 שלי (לא הT20 או ה T40 החדשים והצעירים) הם לא היו קונים לא מערכת קולנוע ביתי ולא סטריאו לחדר כי בתקציב של 3 אלף היו מכניסים כמוני את ה GIGAWORKS S750 לסלון ואת ה Z-10 (או את ה T40) לחדר לשמוע .

וטוליק צודק כשהוא אומר לך - אין באסים ברמקולים האלה. יש ברמה שצריך בשביל לשמוע את כל סוגי המוזיקה מלבד מוזיקת מסיבות כמו האוס,טראנס,טכנו וכל מקצב שכמעט ואין בו זמר ששר אלא רק תופים ומחולות . . . DANCE לדוגמה כן שומעים טוב כי לרוב יש שם זמרת ששרה. תשמע לדוגמה את SILENCE של TIESTO ותבין, זה על הגבול (שיר מדהים מימים עברו אגב).

בקיצור, עד שאתה בעצמך לא תשמע - לא תוכל לקבל מאיתנו החלטה נבונה. לכן, אניממליץ בחום ללכת לשמוע בחנות גדולה כולשהי באזור המרכז הרבה עד שתחליט. הנה לדוגמה, את ה ATP 3 אני אהבתי, ואז שמעתי את הT20 והעפתי את ה ATP3. אז שמעתי את הZ-10 והעפתי את ה T20 והיום מצאתי למכירה עוד סט של GIGAWORKS S750 ב1200 שקל במקום כ3 אלף מאיזה בחור שלא הבין מה יש לו ביד (קיבל כמתנה ורצה כסף במקום) אז קניתי אותם ועכשיו מפעיל אותם כ 2.1 אצלי בחדר (אין מקום ל5 מסביב כמו בסלון עם הסט S750 השני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מבחינתי לסוע למרכז, זה ישרוף לי את כל היום.

לדעתך/ם פנדה יסכימו לתת לי לשמוע את הZ10/T40? (אני לא חושב).

ובגלל זה אני צריך להחליט בלי לשמוע איזה אני הולך לקחת, וכרגע זה נראה לי הT40.

אבל שוב, השאלה היא האם אני אקנה שילוב של הT40 יחד עם הATP3 או את הT40 לבד?

והאם אפשר ליצור מצב שאני יכול לשלב בין השניים (לחבר אותם במקביל ע"י מפצל זול) שסט אחד ישלים את השני? או שזה רק יהרוס ועדיף לקנות סט אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...