Logitech Z10 VS. AIWA NSX-700 280WATTS RMS Stereo System - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Logitech Z10 VS. AIWA NSX-700 280WATTS RMS Stereo System

ooooooo123asd

Recommended Posts

איזה הרכב עדיף? יש לי כבר את המערכת סטריאו הזו ואני שוקל לרכוש את הZ10 של לוג'יטק במקומה/בנוסף לה .

השאלה היא האם הם שווים 795 ש"ח או שעדיף להישאר עם זו ולקנות את הATP3 לדוגמא.

(נא לא להציע מערכות 5.1 כי אני מעדיף 2.1 או 2 שעדיף בשבילי)

מדובר על המערכת הזו AIWA NSX-SZ700 280WATTS RMS (תמונה - http://www.world-import.com/images/NSX-700.jpg ) יש לי אותה ממשהו כמו מרץ-אפריל 2003 והיא עלתה משהו כמו 1500 +-.

אלו האופציות שפתחתי בפניי:

1. להשאיר אותה ולקנות אחת נוספת (Z10/ATP3/אחר שתמליצו) ולחבר למחשב הן מערכת סטריאו והן - הסטריאו למוזיקה בווליום גבוה, והשנייה שאקנה היא העיקרית למעשה ואיתה אני אשמע רוב הזמן על ווליום נמוך/'רגיל'.

2. להעיף אותה ולקנות את הZ10/ATP3/אחר שתמליצו. (רק במקרה שהן עדיפות על המערכת הסטריאו כמובן).

3. להישאר איתה בלבד (במידה והמערכת עדיפה על הרמקולים שהוזכרו למעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במקרה נכנסתי לפורום הזה וראיתי את מה שאתה אומר.

אני כתבתי את הביקורת הזאת, אתה מוזמן להתרשם, זה די מסביר את דעתי על הרמקולים האלה. ו . . . שום ATP3 ! ! !

http://zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=501427

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה שלך מתחלקת לשני חלקים.

הראשונה - עליה אני יכול להחליט כדעה אחת,בעל ניסיון עם ה Z10 - הרי שהיא מערכת מעולה וכן, היא האחת ששווה לך להשקיע בה. אפשרות1 עם Z10.

השנייה - רק אתה תחליט על זה האם לעשות את אפשרות 1,2 או 3. הרי זה לא החדר של מישהו פה, אלא שלך בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתרחק מ Z10. כרטיס קול מאד בסיסי. יש עיוותים של הצליל בתדר מסוים. השליטה בהם לא מספיק נוחה. אין מצב אתה מחבר איתם סאב בגלל שהכרטיס קול שלך לא נכנס לתמונה ופשוט לא מתפקד כשאתה מחבר אותם. בקיצור לא באמת מצדיקים את המחיר שלהם! :nono:

תיקון קטן: לא הרמקולים מעוותים את הצליל אלה הכרטיס קול. ונסעתי לשמוע עוד 3 זוגות ובכולם היתה אותה בעיה.

הרמקולים עצמם ללא קשר לכרטיס קול והמעגל ההגברה מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר בבקשה את מה שאמרת ביתר דיוק, כי הניסיון שלי שונה מהקצה אל הקצה . . .

היו לי CREATIVE GIGAWORKS T20

http://hwzone.co.il/reviews/creative_t20

ואחריהם Z-10

ועכשיו החלפתי אותם בGIGAWORKS S750 7.1 THX (יש לי עכשיו שני סטים כאלה) ככה שיש לי ניסיון עם רמקולים מטורפים במקצת למחשב . . .ואם ה T20 היו מעולים, ה Z-10 היו טובים אף יותר (מצויינים הם ה S750, אבל המחיר לא באותה ליגה כמובן).

העניין הוא שאין לי מושג על אילו עיוותים אתה מדבר?

אני חיברתי את הרמקולים גם לכרטיס קול של 1988B (אם איני טועה זה מה שיש ב EXTREME STRIKER I) וגם דרך ה USB בשביל לראות הבדלים, ולמען האמת לא הרגשתי שום הבדל. ההיפך - כשהבאתי אותם לעבודה, הצליל של הכרטיס קול העלוב של ה OPTIPLEX 270 היה נורא עלוב וכשחיברתי דרך ה והצליל נבע דרך כרטיס הקול הפנימי עדייןש מעו את אותה איכות וכרטיס הקול הפנימי הציל את המצב.

כל כך התלהבו מהם האחרים שמישהו בסוף שיכנע אותי למכור לו (בכסף הזה קניתי את ה ג'יגהוורקס עם תוספת).

אז שוב... מוזר לי כל מה שאתה אומר על עיוותים. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר בבקשה את מה שאמרת ביתר דיוק, כי הניסיון שלי שונה מהקצה אל הקצה . . .

היו לי CREATIVE GIGAWORKS T20

http://hwzone.co.il/reviews/creative_t20

ואחריהם Z-10

ועכשיו החלפתי אותם בGIGAWORKS S750 7.1 THX (יש לי עכשיו שני סטים כאלה) ככה שיש לי ניסיון עם רמקולים מטורפים במקצת למחשב . . .ואם ה T20 היו מעולים, ה Z-10 היו טובים אף יותר (מצויינים הם ה S750, אבל המחיר לא באותה ליגה כמובן).

העניין הוא שאין לי מושג על אילו עיוותים אתה מדבר?

אני חיברתי את הרמקולים גם לכרטיס קול של 1988B (אם איני טועה זה מה שיש ב EXTREME STRIKER I) וגם דרך ה USB בשביל לראות הבדלים, ולמען האמת לא הרגשתי שום הבדל. ההיפך - כשהבאתי אותם לעבודה, הצליל של הכרטיס קול העלוב של ה OPTIPLEX 270 היה נורא עלוב וכשחיברתי דרך ה והצליל נבע דרך כרטיס הקול הפנימי עדייןש מעו את אותה איכות וכרטיס הקול הפנימי הציל את המצב.

כל כך התלהבו מהם האחרים שמישהו בסוף שיכנע אותי למכור לו (בכסף הזה קניתי את ה ג'יגהוורקס עם תוספת).

אז שוב... מוזר לי כל מה שאתה אומר על עיוותים. :s05:

בקשר לעיוותים הם מתרחשים רק בתדר מסוים. ויחסית גם מאד נדיר לשמוע את העיוות. יש לי פשוט שיר אחד שבוא ישנו דגש על העיוות.

שמתי לב לזה רק אחרי 4-5 ימים של שימוש.

השיר בסדר גמור בדקתי אותו על כמה מקורות שונים. כמו כן אפשר להבחין העיוותים גם בשירים אחרים אך רק עם באמת מקשיבים כמו שצריך (שוב בשירים מסוימים).

לאחר שחשבתי שיש לי בעיה בסט שלי נסעתי לחנות ועשיתי טיפה בלאגן שם, הם פתחו עוד 3 זוגות שלהם ולאחר שבדקנו את כולם עם אותו שיר (שבו שומעים את עיוותים בברור) כל 3 הזוגות נכשלו.

בקיצור פשוט תתרחקו מהם עדיף ללכת על GIGAWORKS T40 בתוספת קלה למחיר.

ואני לא פוסל אותם על הצליל שלהם - הם באמת נשמעים מדהים! אבל במחיר כזה אני לא מוכן לקבל מוצר שלא עובד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה? תשלח לי את האיסיקיו שלך בפרטי ואחכ תשלח לי את השיר הזה ותגיד לי באיזה שניות העיוות נגרם.

אני מאוד רוצה לראות על מה מדובר ואם זה יחזור על עצמו על ה GIGAWORKS S750 7.1 שלי שכרגע עם 2 רמקולים מחוברים ובעצם 2.1 (זה בחדר שלי ואני לא צריך יותר).

אגב, הT40, אני לא כזה הבנתי את הקטע שלהם. קראתי ביקורות והכל, אבל זה נראה כאילו סתם דחפו עוד בדיוק כמו שיש בT20, ויאללה אודרוב הוציאו אותו לשוק . מה השתנה בעצם, הרי TWITER ו MID יש בT20, יש ב T40 יש שני TWITERS ועדיין את אותו MID. מה זה נותן, שיהיה עוד שייתן בדיוק את אותו טווח צלילים ? אם הרמקול השני עושה בדיוק מה שהראשון עושה, וככה זה נראה לפי הביקורות זה מגעיל.

ובכל מקרה, הMID/TREBLE, הDRIVER שבנוי בתוך ה Z-10 היה עם הרבה יותר נפח (לא יודע מה "במה" אומרת אבל מישהו בעבודה אמר שיש להם גם את זה) מאשר הT20 אז אני מפחד אפילו לחשוב לקנות T40 לניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שכל התהליך יתבצע, אבקש לענות כאן מה התוצאות, האם הרמקולים זייפו או שהשיר פגום.

בנתיים הדיון מתפתח באופן מעניין.

תודה.

אחי, אין לך למה לחכות. זה כרגע דיון ביני ובין FIRE1CE ואני רוצה לראות איך השיר הזה יישמע על הג'יגוורקס.

אולי הוא באמת נפל על איזה שיר נדיר או לא יודע מה שמשמיע איזה עיוותים (תכף נראה גם מה זה בכלל עיוותים). כל הביקורות וגם אני אומר לך שהZ-10 מעוליןם. מעבר לזה הוא אמר שלא 100%.

אין לך ברירה אחרת. עכשיו הכדור בידיים שלך, או שתקנה Z-10 או שלא תקנה. פחות ממנה? אנטולי הביא T40 ולדעתי בכלל משעמם לך שאתה פותח דיון על למחשב כשיש לך מערכת מחוברת, אבל זו דעתי .

בכל מקרה - מפה ואילך, אין מה להוסיף שקשור לשאלה שלך ואני רק אגיב בקשר למה שאניאשמע על הרמקולים שלי ככה שתגיד לנו מה החלטת . . . סתם מעניין לשמוע מה ייצא מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אין לך למה לחכות. זה כרגע דיון ביני ובין FIRE1CE ואני רוצה לראות איך השיר הזה יישמע על הג'יגוורקס.

אולי הוא באמת נפל על איזה שיר נדיר או לא יודע מה שמשמיע איזה עיוותים (תכף נראה גם מה זה בכלל עיוותים). כל הביקורות וגם אני אומר לך שהZ-10 מעוליןם. מעבר לזה הוא אמר שלא 100%.

אין לך ברירה אחרת. עכשיו הכדור בידיים שלך, או שתקנה Z-10 או שלא תקנה. פחות ממנה? אנטולי הביא T40 ולדעתי בכלל משעמם לך שאתה פותח דיון על רמקולים למחשב כשיש לך מערכת מחוברת, אבל זו דעתי .

בכל מקרה - מפה ואילך, אין מה להוסיף שקשור לשאלה שלך ואני רק אגיב בקשר למה שאניאשמע על הרמקולים שלי ככה שתגיד לנו מה החלטת . . . סתם מעניין לשמוע מה ייצא מזה.

אומנם יש לי מערכת מחוברת, אבל דיי נמאס לי לראות את אותה מערכת ולשמוע את אותו . אני גם מרגיש שהיא לא משהו מיוחד כמו הZ10 שאתה תיארת אותם בזאפ.

אני החלטתי בנתיים לחכות לפסח ולקנות את הATP3/Z10 או את שניהם ביחד (ואז לחבר במקביל).

ובקשר לדיון ביניכם, יש עידכון? איך השיר על אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...