הפרסומות שהעלו לערוץ 2 את הסעיף - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרסומות שהעלו לערוץ 2 את הסעיף

maverick

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

תשדירים בודדים מתוך הרשימה שהוצגה שם הם תשדירים שניתן לכנותם פרובוקטיביים ואף תשדיר (מאלו שראיתי ושמצויים ברשימה) לא הפריע לי באופן אישי.

אם כבר, אז מה שכן מפריע לי וכן פוגע ברגשותיי הוא הצנזור של התשדירים הללו, זה פוגע ברגשותיי לא פחות ממה שתשדיר של גבר ערום שמסתובב בדירה שלו פוגע ברגשותיו של אדם חרדי, לדוגמא.

יש דברים שתמיד יהיה מי שייפגע מהם, במיוחד במדינה ובחברה כמו שלנו אבל לא נראה לי שהפתרון הוא לצנזר את הכל וליצור קונצנזוס שאינו מתאים לרוב הצופים (אני מקבל בחילה מעצם המחשבה על תשדירים נוספים כמו ה 'למה' של קופת חולים כללית), כי נראה לי שזה בדיוק מה שהרשות השניה מנסה לעשות.

ניחא, תמיד יש את ערוץ 10 (טפו טפו טפו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניחא, תמיד יש את ערוץ 10 (טפו טפו טפו).

כאן הטעות שלך:

מנכ"ל הרשות, מוטי שקלאר, פנה ביום חמישי למנהל ערוץ 2 וערוץ 10, בעניין המגמה המתחזקת לדעתו של מסרים מיניים בוטים בתשדירי הפרסומת.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שצנזורה על פרסומות תמנע ממני לראות ערוץ זה או אחר. מרבית האנשים לא אוהבים פרסומות וזאת מפני שהן קוטעות את רצף השידורים. לפעמים מראים לך 10 שניות מפתיחה של תוכנית ויוצאים לפרסומות. מרגיז ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תראו,

אנרג'ייזר גיורא - בחור ובחורה במיטה מתדיינים על כושרו המיני של האקס

זה רק אצלי או שמתדיינים מזכיר מאד מ*דיינים...

לפי דעתי זה הגזמה. הפרסומות באמת לא כל כך פרובוקטיביות...בחו"ל יש הרבה יותר גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל דבר היום מוכרים לנו בעזרת מין, סקס ובחורות חשופות.

זה כבר נהיה נדוש ואידיוטי.

האמת היא שגם שחקני כדור הם סוג של מקדמי מכירות, ואני ממש לא רואה בזה מקדם (בכל אופן מבחינתי האישית "עמק ביס" - עלאק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקס כל כך נפוץ שכבר לא מייחסים לו חשיבות.

לדעתי פירסומות עם פאנצ' ליין איכותי הרבה יותר יעילות, אבל כמובן שהבעיה היא שזה דורש מהתסריטאים לחשוב ולא סתם לשים אנשים ערומים בסרטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עליתם על הנקודה.

הבעיה היא לא כמה זה מפריע או לא מפריע לנו - נערים, צעירים וסתם אנשים מהרחוב.

הבעיה היא מה חושב ילד בן 3,4,5 שרואה 2 גברים מתנשקים (מתאים לי) בטלוויזיה. איך זה משפיע עליו? מה הוא אמור לחשוב?

הרי מטבעו של עניין זה דבר לא נורמלי (לא שיש לי משהו נגד הומואים), אך כשהוא רואה דבר כזה בטלווזיה זה יוצר נורמליזצייה לאותו התמונה.

זו לדעתי שורש הבעיה. ::)

מה גם שפרסומות אלו לא מוגבלות בשעת שידור מאוחרת (ראית את חלקן גם בשעות אחה"צ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בואו נניח שזה לא פוגע באף אחד (שזה שטויות כמובן), האם באמת אלה הפרסומות שאנחנו רוצים לראות?

כפי שכבר נאמר הפרסומות האלה לרוב נדושות/מטומטמות, ועושות את החיים קלים למפרסמים.

נקודה אחרת למחשבה - למרות שאת חלק מהפרסומות לדעתי לא היה שום צורך לצנזר יש לזכרו שאלו ערוצים כלליים , ולא רק אנחנו צופים בהם. ולכן לדעתי באמת צריך באותם ערוצים בשעות הערב המוקדמות לא לאפשר שידור פרסומות שחורגות מקווים אדומים כלשהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקס כל כך נפוץ שכבר לא מייחסים לו חשיבות.

לדעתי פירסומות עם פאנצ' ליין איכותי הרבה יותר יעילות, אבל כמובן שהבעיה היא שזה דורש מהתסריטאים לחשוב ולא סתם לשים אנשים ערומים בסרטון.

צודק.

אני היחיד שחושב שצריך לצנזר? אולי הם קצת מנפחים את העניין אבל גם אתם, לדעתי יש פרסומות שפשוט חובה לצנזר או למתן (הפרסומת החדשה של אנרג'ייזר עם האקס שעושה את זה 6/7 פעמים ביום למשל, חוצפה/בושה/חוסר טעם). כמה יוצאי דופן לדעתי מהרשימה שצנזור קצת מוגזם:

"תשדירי YES - טיטאניק - הבחורה לבושה ומוצגת בצורה פרובוקטיבית" - אוי נו, קנדי לבושה בסדר גמור ואין רמיזות מיניות, לא בתמליל ובקושי ויזואלי.

"פוקס קידס - ילד יושב בפאב, ושתי בחורות "רבות" עליו.

עוד ברמת התסריט דרשה הרשות עידון של המריבה, ושל אופן הצגת הנערות בתשדיר. " - האמת היא, רק בגלל הבחורה המפחידה עם הגשר צריך לצנזר את הפרסומת, יכולה לגרום סיוטים זאתי. אם יחליפו אותה, אני לא רואה סיבה לצנזר את זה... אז הם רבות, SO WHAT?

"פוקס חלון ראווה - יעל בר-זוהר נראית ערומה בחלק גופה העליון, מאחור." - למה לצנזר? ;D טוב פה ההורמונים מדברים אבל יש מקום לדיון על הפרסומת הזו. להבדיל מהפרסומת שיעל בר זוהר עוקבת אחרי השלטים, זאתי פרסומת חסרת טעם (זאתי עם החצים חסרת טעם THAT IS).

"משפחה יושבת עם בגדים תחתונים ואוכלת גלידה על מנת שהבגדים לא יתלכלכו. ברמת התסריט הרשות דרשה עידונים של הסצינות. (עתי"ם)" - האמת היא שמה שלי מפריע בפרסומת זה שהילדים גם בבגדים תחתונים, אם אני זוכר טוב (שלא תבינו אותי לא נכון - זה לא שאני רוצה שהם יהיו בלי בגדים ::) אני לא חושב שיש מקום לזה בטלביזיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הפיתרון הכי טוב זה פשוט להוריד את הפירסומות(את כולן, או לקצץ ב80% עד 90% מכמות וזמן לפירסומות :AR15:)

פיתרון שיהיה מקובל לרוב הצופים :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרסומות של "פוקס קידס " ממש "לא חושבות", או שהקופירייטר פשוט ישב לו, והוציא איזה Template נוסף מאיזה אתר עלוב ברשת.

גם הפירסומת עם ה- "TNT", החברה שלו משחקת אותה קשוחה וקשה... על מי בדיוק הם רוצים לעבוד?

צריך להבין שמדובר על ערוצים כלליים, ולא מדובר בערוצים שקונים בחברות הכבלים והלווין. כאן אין אפשרות של "לא מוצא חן בעיניך- אל תצפה" כיוון שאילו ערוצי תקשורת שמתחרים אחד נגד השני על הציבור הישראל.

אתה רוצה פירסומות פרובוקטיביות, תשדר בערוצי הלווין המיוחדים, אותם אילו שקונים במיוחד ולא בערוצי "לכל העם".

משום מה כל זמן שמדברים על "צנזור" חושבים על דתיים וממשיכים לפתח את השנאה נגדם ונגד כל החושבים כמוהם.

יש חוץ מהדתיים גם אנשים "שומרי מסורת"(אויי איזה מוסג מופשט...) שלא היו מעוניינים לצפות בטלויזיה עם ילדיהם ולראות זוג הומוהים מתנשק.

תמיד מנסים לרכוב על דגל הקדמה והנאורות, דגל השיוויון והכרת השונה, משום מה זה מתחיל לגבול בחוסר טקט מלא כשמדובר בעשייה תקשורתית המונית כמו בטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשימו לב כמעט כל הפרסומות קשורות לסקס

אז מה יעשה הילד התמים שבסך הכול רצה לראות משחק כדורגל ביום שבת ובמחצית הוא נחשף לתכנים כאלה לא הולמים ולא חינוכיים

אם יורידו את כל הפרסומות האלו אז לא יהיו יותר פרסומות וזאת הבעיה לפני כמה שנים שהייתי צופה בפרסומות לא היה כאלו דברים אולי פרסומת אחת היום קשה למצוא פרסומת אחת שאין בה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...