קיבלתי 9800GTX של לידטק...יש תמונות - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי 9800GTX של לידטק...יש תמונות

Swed

Recommended Posts

תכלס כל כרטיס 9800GTX, מבחינת ביצועים בסטוק יהיה זהה.

אך, אם הם מחברה שונה וגם אם הם מאותה חברה ומאותו דגם, פוטנציאלה- OC שלהם יהיה שונה.

למשל אם תיקח 2 כרטיסים זהים מאותו דגם מחברת - הם לא יהיו שווים ביכולות OC שלהם.

מה שאני בא לומר זה, שאולי יש חברה שפוטנציאל ה-OC של הכרטיסים שלה עדיף מכיוון שה-PCB שלה בנוי יותר איכותי..

קראתי כמה ביקורות על 9800GTX מחברות שונות, אצל חברה אחת ה-OC היה מרשים ואצל השניה פחות..

אז לשאלתי ... בפעם האחרונה שאני יהיה סגור , ללכת על טווינטק (הזמנתי אותו כבר ואני אמור לקבל אותו בשני) או שאני ישנה את ההזמנה ל- או לידטק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז לשאלתי ... בפעם האחרונה שאני יהיה סגור , ללכת על טווינטק (הזמנתי אותו כבר ואני אמור לקבל אותו בשני) או שאני ישנה את ההזמנה ל- XFX או לידטק..

אז כמו שאמרו לפני, אם חשוב לך לחסוך את ההפרש בין הכרטיסים, לך על Twintech כי בסטוק הביצועים יהיו אותו דבר.

לגבי OC אני לא יודע - כי כאמור לכל כרטיס זה שונה..

לפי דעתי XFX ו- זה יותר מותג וה-200ש"ח הפרש האלה זה עבור המותג יותר מאשר האיכות.

אם יש לך תקציב ולא אכפת לך לשלם טיפה יותר אז קח XFX או .

אני חושב שאני אלך על כי תנאי האחריות בתקנון בחנות FoxPC יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרו לפני, אם חשוב לך לחסוך את ההפרש בין הכרטיסים, לך על Twintech כי בסטוק הביצועים יהיו אותו דבר.

לגבי OC אני לא יודע - כי כאמור לכל כרטיס זה שונה..

לפי דעתי XFX ו- זה יותר מותג וה-200ש"ח הפרש האלה זה עבור המותג יותר מאשר האיכות.

אם יש לך תקציב ולא אכפת לך לשלם טיפה יותר אז קח XFX או .

אני חושב שאני אלך על כי תנאי האחריות בתקנון בחנות FoxPC יותר טובים.

אז רגע... אם אני יהיה מעוניין לבצע לכרטיס האיכות של הטווינטק אולי לא תאפשר לי..?????

מה לגבי האחריות, מה ההבדל בין האחריות של טווינטק לXFX???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה.... יש לי שאלה:

ה9800GTX לא אמור לעלות איזה 3000 שקל? איך בארץ הוא עולה 1500 שקל בערך? כי הוא כמעט ברמה של ה8800 ULTRA ולפעמים גם עובר אותו... אז הוא לא אמור לעלות בהתאם?

אשמח לקבל תשובות... תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בחו"ל הוא עולה 330$, הוא לא אמור לעלות 3000 ש"ח, 8800ULTRA היה ספינת הדגל של הסידרה הקודמת, 9800GTX לומרות שהוא חזק יותר, הוא לא ספינת הדגל של הסידרה הנוכחית.

לא שלא יתאפשר לך, יתאפשר ועוד איך.

אבל כולם כאן אומרים לך אם אתה רוצה 100% בטיחות ולא 89% לך על לידטק

די לדבר שטויות!

200 שקל האלה זה 200 שקל על המותג בלבד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לדבר שטויות!

200 שקל האלה זה 200 שקל על המותג בלבד!

:goodposting:

תפסיק להקשיב לכל המתלהמים והמותגים שלהם, אם אתה מוסיף 250 ש"ח תדע שאתה מוסיף אותם רק כדי שיהיה רשום לך XFX\leadtek על הכרטיס.

ב99% מהמקרים אם לא שינו את הקירור, לא שינו שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...