איזה משטח עכבר הכי טוב? (בכול מחיר שהוא) - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה משטח עכבר הכי טוב? (בכול מחיר שהוא)

EAD

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא מתלכלך בצורה מטורפת,הגריפ שלו נעלם תוך חודש ואז הוא רוקד בכל מקום,הוא נשחק ואז הוא פשוט יוצר חיכוך שמקשה על להוזיז תעכבר,הוא קשיח ועושה כאבים במפרקים.

חרא פאד

מתלכלך הוא לא, וגם כשכן, זו לא בעיה לנקות אותו כי זה משטח קשיח. הS&S אכן נשחק כמו כל משטח אחר אבל הוא לא נשחק לי תוך חודש אלא יותר לכיוון השנה, לאחר השחיקה הוא נהיה מעט מהיר ו"חלקלק" יותר, אבל הוא לא נהיה דביק. כמעט ואין הבדל בכח שדרוש להזיז את העכבר לאחר שהוא נשחק, אלא שהיכולת שלך לעצור אותו בפתאומיות נפגמת.

כלל הבעיות שציינת תקפות לכל משטח קשיח שאינו חלק, למען האמת. כך שזה עניין של העדפה. כל המשטחים נשחקים, השאלה היא תוך כמה זמן. צר לי לשמוע שהוא נשחק לך תוך חודש.

פותח הדיון, אל תקנה 5L, קנה את הTitan שמהווה את הקנייה הבטוחה ביותר למי שלא יודע מה הוא רוצה (או למי שזה ממש לא משנה לו). תתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, אל תקנה 5L, קנה את הTitan שמהווה את הקנייה הבטוחה ביותר למי שלא יודע מה הוא רוצה (או למי שזה ממש לא משנה לו). תתחדש :)

אתם יכולים לתת חברה ופירוט כללי של הטיטאן? ומאיפה אני יכול לקנות אותו?

ואני צריך פד בשביל זריזות כי אני צריך שכמה שפחות הזזה של העכבר ושיהיה יותר תזוזה כי יש לי מסך 24"

ואני צריך גם תנועה מדוייקת

תקציב- עד 150 שקל גג אפשר קצת להעלות אם יש משהו מיוחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתלכלך הוא לא, וגם כשכן, זו לא בעיה לנקות אותו כי זה משטח קשיח. הS&S אכן נשחק כמו כל משטח אחר אבל הוא לא נשחק לי תוך חודש אלא יותר לכיוון השנה, לאחר השחיקה הוא נהיה מעט מהיר ו"חלקלק" יותר, אבל הוא לא נהיה דביק. כמעט ואין הבדל בכח שדרוש להזיז את העכבר לאחר שהוא נשחק, אלא שהיכולת שלך לעצור אותו בפתאומיות נפגמת.

כלל הבעיות שציינת תקפות לכל משטח קשיח שאינו חלק, למען האמת. כך שזה עניין של העדפה. כל המשטחים נשחקים, השאלה היא תוך כמה זמן. צר לי לשמוע שהוא נשחק לך תוך חודש.

גייבר,הייתי מאוד רציני,הייתי משחק שעות ביום.

הוא יקר,והוא פשוט לא טוב,רק בהתחלה הוא בסדר.

אין שום סיבה לקנות את המשטח הזה על פני שום משטח גמיש.

אחרי זה עברתי לפאנק [בגדול סתם לקחתי סיכון איתו] והוא הרבה יותר טוב בהכל,הוא לא נשחק,הוא יציב כמו בלוק על השולחן,שלא כמו הS&S שנראה כאילו עשו לו שפכטל מאחורה עם גומי,קיצר,אם עושה לך טוב לחשוב שהוא טוב אז תרגיש חופשי,אבל אל תמליץ עליו לאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי פה מכול השרשור (ותסלחו לי מראש), אחרי כול הדיון הזה,

בוא נחלק את זה לשתיים (או שניים)

1)מהו המשטח עכבר הכי טוב כשכסף כן מהווה גורם (כלומר אדם סביר שלא רוצה לבזבז מאות שקלים על עכבר)

2) מהו המשטח הטוב ביותר בלי קשר לכסף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גייבר,הייתי גיימר מאוד רציני,הייתי משחק שעות ביום.

הוא יקר,והוא פשוט לא טוב,רק בהתחלה הוא בסדר.

אין שום סיבה לקנות את המשטח הזה על פני שום משטח גמיש.

אחרי זה עברתי לפאנק [בגדול סתם לקחתי סיכון איתו] והוא הרבה יותר טוב בהכל,הוא לא נשחק,הוא יציב כמו בלוק על השולחן,שלא כמו הS&S שנראה כאילו עשו לו שפכטל מאחורה עם גומי,קיצר,אם עושה לך טוב לחשוב שהוא טוב אז תרגיש חופשי,אבל אל תמליץ עליו לאנשים.

לא זכור לי שהמלצתי עליו למישהו.

בכל-אופן, הוא לא נשחק כל-כך מהר, המשטח שלו מעט פחות עמיד מזה של הfUnc, אבל עד שהוא נשחק הוא עדיף, ומלבד העניין של השפכטל שאכן יורד, לי אישית אין בעיות איתו. ולא, אני לא מנסה להצדיק את הקנייה. מהסיבה הפשוטה שלא קניתי אותו, קיבלתי מחבר.

משטחי בד למיניהם מספקים אחידות מתמשכת אבל הם מפריעים לי לשלוט בעכבר כמו שאני רוצה. השמועה אומרת שהDestructor של הוא משטח מוצלח מאוד מהסוג שאני מחפש, אז אולי אנסה אותו במהלך חודשי הקיץ.

בכל-מקרה, זכותך לחשוב שזה "חרא פאד". אבל אל תניח שאני משלה את עצמי, אני יודע בדיוק מה המשטח הזה שווה. בינתיים הוא "עובד" בסדר גמור בשבילי, כשהוא כבר לא יעבוד, נשקול חלופות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי פה מכול השרשור (ותסלחו לי מראש), אחרי כול הדיון הזה,

בוא נחלק את זה לשתיים (או שניים)

1)מהו המשטח עכבר הכי טוב כשכסף כן מהווה גורם (כלומר אדם סביר שלא רוצה לבזבז מאות שקלים על עכבר)

2) מהו המשטח הטוב ביותר בלי קשר לכסף ?

אין משטח יחיד שהוא הכי טוב כי זה תלוי בהעדפות האישיות שלך.

המליצו לך פה על הפאדים הכי טובים שקיימים ומי ביניהם לבחור תלוי בתקציב ובמה אתה אישית מעדיף, פאד אחד יכול להיות טוב יותר מהשני במקצת מבחינת ביצועים של העכבר עליו ופאד אחר יכול להיות טוב יותר מבחינת נוחות השימוש בו והגודל שלו, אני לא מכיר פאד שמשלב בין תכונות של פאד קשיח עם תכונות של פאד מבד ואין טעם לחפש אחד כזה, תחליט אם אתה מעדיף קשיח או בד ותילך לפי ההמלצות לשני סוגי הפאדים בדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...