כרטיסי PCMCIA וקליטה אל מול כרטיס מובנה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי PCMCIA וקליטה אל מול כרטיס מובנה

anatoli

Recommended Posts

אהלן חברים,

אני רוצה לשיםן כרטיס CardBus בנייד (כיוון שאין לו מובנה) שיוכל לקלוט אלחוטית. שאלתי היא עד כמה טובה/לא טובה יכולת הקליטה של כרטיסים אלה. איך הקליטה של כרטיס ממוצע שכזה אל מול כרטיס מובנה בניידים?

תודה,

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי PCMCIA מתפקדים טוב בדיוק כמו כרטיסי PCI. אני במקומך הייתי משקיע קצת יותר על כרטיס N, בשביל תמיכה עתידית. בקשר לכרטיסים מובנים, כל אחד והביצועים שלו. אני יודע שהאלו שמגיעים עם הIBM/LENOVO הם אחלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל N זה תלוי כמה כסף ירצו על הכרטיס הזה . אני לא הייתי מוסיף הרבה בשביל זה

מה גם הרשת שתמצא באוניברסיטה \ובבתי קפה \ ....... יהיו בתקן G עוד הרבה זמן .........

אבל שוב זה שאלה של מחיר . אם אפשר בזול תקן N מה טוב ומה נעים ...(כמובן מחברה איכותית )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מקרה לגופו.

בכל מקרה לא אמור להיות שום הבדל של יכולות קליטה בין מתאם מובנה למתאם שיושב בחריץ pcmcia.

דווקא כן. המתאם של הנייד מחובר לאנטנה ארוכה (שעוברת דרך מסגרת המסך) ולכן הם בד"כ קולטים יותר טוב.

בתור אחד שיש לו כרטיס PCMCIA (דגם Edimax 7108-PCG עם צ'יפסט RALINK RT2500). הוא קולט בסדר גמור בתוך הבית. טיפה פחות טוב מהכרטיס המובנה שיש לי בנייד האחר. קשה לדעת האם זה יעשה הבדל - זה תלוי במרחק הממוצע מהמשדר, בעוצמת המשדר.

זה לא שיש לך ברירה. זה או PCMCIA, או מה? להחליף נייד? לא יהיה יותר טוב, זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...